• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andy moc krásné fotečky,ty černobílé s barevnou hračku nemají chybu :wink:
10. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak Sofinka právě dopapala kaši jsem jí dnes udělala od Nutrilonu a to je teda rozdíl,ta od Nestlé je mnohem hustčí a má hrudky,tahle byla jemnoučká a řídká tak že byla Sofinka všude ohozená,ted jí jdu aspon otřít místo koupání a půjde pomalu spát,na mě tu čeká žehlení,jak jinak..
Andreasku tak si párkrát tu cestu zkus až pojedete o víkendu a až to natrénuješ tak se tam sejdeme :wink:
10. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
andrejko diky :wink:
hani no ono je to prave pres celou prahu, to je nejhorsi.. :confounded:
10. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Tak Sofča už má zas přes 38 se z toho pose.. :frowning2: čípek jsme jí ještě nedala,změřim jí zas za hodinu,ale to už bude mít určitě 39..jako minule :pensive:
Andreasku to je jasný,já bydlim 3 km od Rudný takže jen projedu Rudnou najedu na dálnici a za 15 minut už parkuji v Berouně :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Hani tak ať se Sofince dobře spinká.Já dělám Vojtíkovi od Nutrošu ale do flaštičky,ta od Nestlé mu moc nejela.,a mě taky moc ne. :grinning:
Andy nemáš zač :wink:
tak my budeme koupat zhruba za 45minut,čekáme jestli s enám vrátí taťka z fušky jinka se do toho vehneme s Vojtíkem sami
já chci taky s někým srazík :frowning2:
10. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky

tak já jsem byla taky dneska v jednom kole, konečně jsem se na chvilku zastavila

káťo, jojo máme hodnýho kamaráda. On ho vzal svýmu synovi dělá nějaké problémy, tak ho půjčil nám :grinning:
10. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
hani, v rudny v te prumyslove zone jsem cca. 4 roky pracovala :wink: pak jsou chrastany vid..
10. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojky, tak my jsme byli celý odpoledne venku filip pěkně spinkal jen ted je protivnej, jsem se potřebovala navečeřet tak jsem mu dala čaj a než jsem dojela tak vyžahnul celou stovku :astonished: gratuluju tetce hance :slight_smile: hani taky jsem koupila dneska kaši tak vyzkkoušíme, koupila jsem nemléčnou hami tak ted ostříkávám, abych to měla čím ředit :sweat_smile:
10. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Hani tak snad rychle teplotka Sofince klesne,jsem zvědavá jak ten náš bude reagovat na to očkování.
Vojtíkovi asi začínají růst zoubky,nahoře a dole má dvě bíle malinkaté tvrdé tečky,
Teď dostával záchvaty smíchu,jsme ho měla v koši,musíme využívat dokud jde,jsem se mu schovávala za koš a rychle vykukovala ten se mohl smíchem pos... :grinning:
10. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak Sofinka už spí jsme jí dala do postýlky a do 5 minut vytuhla,to jsme zvědavá kdy jí ta horečka probudí,spíš počítám že bude mít žítzen minule se budila po 2h skoro celou noc..bobíšek můj malej,je mi jí líto :pensive:
Andreasku jj Chráštany a my bydlíme v Chýni to je od Chráštan nebo Rudný 3km.. :slight_smile:máme tady pivovar jestli to znáš je u toho restaurace docela vyhlášená ale je to tam hrozně drahý :unamused:
Andy tohle dělám taky že na ní bafám a ta se může smíchy počurat a já se směju taky protože mě ten její smích hrozně rozesmívá :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
hani: taky doufám, že ta horečka brzy¨zmizí, chuděrka malá
10. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
hani o ty restauracce jsem slysela, ale nebyla jsem tam jeste.. no kazdopadne bychom nekdy vyhledove srazik mohly podniknout :slight_smile: pockej hani, ja nedocitala, jakto ze ma sofinka horecku? z ockovani? nam asi prdnou 2. hexu ve ctvrtek, tak jsem taky zvedava..
andrej, to je hezky, ze vojtisek takhle pekne reaguje, sabca se mohla vcera vecer smichy potrhat, kdyz ji tomas simral vlasama na holym brisku pred koupanim :grinning:
10. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky. Alex chrní, ségra odjela, bylo to fajn, mít pomocníka v domácnosti, mám zase relativně slušně uklizeno :grinning: a i vařit jsem mohla bez ohlížení od plotny, takže se nic nepřipálilo :grinning:

Zatím jsme stále na MM, akorát večer ještě přidávám odstříkané MM ze dne, Alex prostě potřebuje víc spát v noci, ve dne toho moc nenaspí a v noci si to žádá, takže ještě vyžahne těch 120ml nášupu a je spokojenej a spí s jedním buzením, no uvidíme dneska.

Jinak ségra mi poradila, že když se bude budit, tak mu do toho odstříkaného MM mám dát trochu rýžového odvaru (nemléčná rýžová kaše rozmíchaná ve vodě), že ho to víc zasytí a bude spáti líp.
Zatím jsme bez toho, ale kdyby se to mělo zase vrátit na buzení po 2 hodinách, tak to zkusím.

Jo a jinak 66cm a cca 7 kilo, tak vzhledem k porodní váze 2850g máme již bohatě splněno :grinning:
10. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
ty jo koukám že mi zas chybí náký fotky :angry: už toho mám dost
10. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Jitu, to je dlouhánek co? My měli na 3 měsíční 65 tak jsem zvědavá, kolik to bude teď
10. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Evule, jj, je dlouhej, při porodu měl 48 cm.

Horší, že korba má 74 cm, když si vezmu, že vlastně nožičky jsou o kousek delší a ještě je tam fusak, tak je tam vskutku skoro na knop, počítám, tak do konce listopadu, dýl to asi nevydržíme.
10. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Andreasku jj to má reakci na druhou hexu,jsme ráda že jsme jí zatim nenechal píchnout ten prevenar jelikož se bojim že by ta reakce mohla být ještě horší..
Holky co máte monitory dechu jak dlouho je budete používat?Já ho využívám denně a jsme za něj ráda,akorát jak Sofča cestuje po postýlce tak občas houká..já jen že kamarádka bude mít na konci února miminko,tak přemýšlím že bych jí ho nabídla,že by si ho od nás koupili, to už bude Sofince 7 1/2 měsíce,já fakt nevim do kdy se ten moniotr používá,ale asi tak do roka co?
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
hani tak snad se z toho sofinka brzo vyspí a zíítra bude dobře :wink: tak my jsme taky daly dneska kaši, jsem tam dala namísto jeden a půl lžičky rovnou dvě a stejně to bylo dost tekutý, prvně jsem to zkoušela lžičkou, no docela to šlo, ale asi bych u toho seděla ještě ted :grinning: tak jsem to pak přelila do flašy nakonec ještě dokojila takk jsem zvědavá na ten výsledek :grinning:
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
jmisa: tak to vyrostl dost. My měli 50 cm při porodu.
A od listopadu jdete do sporťáku?
10. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
tedy od prosince
10. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Evulu, no počítala jsem , že stejně v půl roce budu muset přehodit korbu na sporťák, tak to bude asi o 3 týdny dřív. Naštěstí máme sporťák krytej, jde do lehu a dá se otočit směrem k řidiči :grinning:
10. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak se právě probudila ,sem jí změřila a po odečtení má 38.8 tak jsem jí dala půlku čípku,snad to zabere..
Sun mě doktorka říkala že ta kaše zabere až tak za 3 týdny jako myslim na to lepší a delší spaní,že nemám čekat výsledek hned..a jakou kaši si Filípkovi dala?
10. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
hami rýžová nemléčná kaše, až za 3 týdny jo :rolling_eyes: ach jo no uvidíme. ty dáváš mléčnou nebo nemléčnou? tak čípek snad brzo zapůsobí a bude dobře, to má teda dost vysokou teplotu chudinka malá.
10. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Hani, teda chuděrka Sofinka :frowning2: . A plače, když má takovou teplotku nebo ne?

Mareček asi spinká :slight_smile: . Už druhej večer jsme usínali spolu v posteli k sobě přitulení :dizzy_face: . Kdyby to tak pokračovalo, tak bych byla spokojená. Teda včera to bylo prso, ale pak byl přitulenej, dnes u koja neusl a furt sebou meldoval, ale neplakal, tak usnul.

Jdu na ordinaci. Dobrou noc :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Teda tady se to rozjelo :grinning:
Andrejko fíííha za chvilku máte doma pizizoubka :grinning:
Šmoulo hmmm tak to asi nějaký admin neměl co dělat a mazal :confused:
Hani držím pěsti ať je teplotka brzy pryč :wink: chuděra Sofinka :frowning2:
Evulko :grinning: :grinning: kamarádovo synátor má smolíka koukam :grinning: :grinning:
Sun tak jsem zvědavá jak Filípek vydrží :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Holky gde jste všechny?????? :confused:
10. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
káťo, to má a my jsme nadšení :grinning:

Jitu, to my v půl roce taky asi už budeme ve sporťáku, nám to jde taky otočit ve směru k řidiči... :grinning:
10. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás dnes noc nic moc - zatím jen kojím a asi budu muset začít opravdu něco přidávat, protože večer pil nebo se dudlal skoro hodinu než usnul, pak kojo v 1, 1/2 4 a nakonec už od 1/2 6 pásl hříbátka v postýlce, chvíli se i smál na maminku a pak spustil pláč, tak další kojo v 6 - teď spinká na gauči v kuchyňoobýváku, hlavně ať spinká dlouho :wink:
11. lis 2009 v 06:40  • Odpověz
my už jsme porodní váhu taky dokonale zdvojnásobili a to nám na to "zbývá" ještě měsíc - z 2950 g máme už 6500 g, takže v tomhle směru jsem klidná - jen nás dr. jaksi zapomněla změřit v těch 5 měsících (sešlo se tam moc dětiček a tak nás brala už 1/2 hodiny po konci své dopolední pracovní doby a byla trošku naštvaná, že prý už jsme mohli být dávno doma, kdyby jsme přišli v 10 hodin :sweat_smile:, protože to tam nikdo nebyl a všichni se prý nahrnuli před 12 hodinou a tak jsme si i pěkně dlouho počkali - tipuju, že Mareček může mít tak 68 cm ale to je jen odhad, děsně totiž vytáhnul a začínají mu být malá body Tesco 3-6 měsíců a i overal 68 velikost z CA, 68 body z CA mu zatím jsou, ale naknap :grinning:
11. lis 2009 v 06:45  • Odpověz
čus holky,
tak jsem včera odpoledne vytáhla nutrilon. Chtěla jsem zkusit, jestli mi ho vezme, co bříško atd...bylo to v poho, dala jsem mu ho i na noc a spinkal do tří, pak už se budil tak po těch 2-2,5hod, takže asi něco natom bude...asi mu na tu noc mlíčko nestačí, aby spinkal dýl než ty 2-3hodiny...možná to byla náhoda, uvidím...
Sice mi v noci kňoural, ale i přesto spinkal, takže teď na to poslední noční probouzení měly vliv jak zoubky tak i asi ten hlad... :frowning2:

No tak, co jsme vážili minule s manžou doma, tak má asi 8,9kg a naposled na kontrole měl 71cm....jinak co se týče té váhy, tak nám už tolik nepřibírá, spíš bych řekla, že skoro vůbec. Ale myslím, že to nevadí ne? když je to už takovej macík, tak si myslím, že ta váha může stagnovat.... :confused: :confused: :confused:
11. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.