• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Helulicek - teda, vy jste ale těžký :grinning: :grinning: a kolik vlastně vážil malej, když se narodil - ten měl snad 4 kg? :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
večer jsem přidala do albíčka pár foteček, tak se kdyžtak jukněte :wink:
11. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
malej spal teď už jen do 6.50 hod od té doby se mnou bojoval, chtěl se přetočit na bříško a před chvílí už jsem mu to dovolila, takže teď pase hříbátka v postýlce a dělá bubliny a povídá a přitom si se mnou povídá :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Heluli - mě řekla dr. , že Nutrilon už dávat nemám, že máme začít rovnou zeleninkou k obědu a k večeři kaši a pak přidat i dopolední svačinku ovocnou, když máš tak velkého chlapečka, tak možná by pro tebe platilo to samé nebo ti dr. řekla něco jiného?
11. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
kači, my jdeme na očkování ve středu (příští) tak se ji chci zeptat...já ten nutroš asi budu dávat jen na noc, přes den normálně kojit. Mlíka mám furt dost,ale asi mu to prostě nestačí...o kašičkách na noc jsem zas slyšela, že se používají aby děti přibírali (myslím tím u plně kojených) tak jsem mu dala prozatím nutroš, myslím, že tím nic nezkazím a uvidím...třebas má jen blbý období a pak mu bude stačit zas jen mlíčko...ikdyž teda nevím, takovej chlapák :grinning:
kači, a ty kojíš a už dáváš příkrmy??

při narození měl 3,885kg :wink:
11. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dnes zas jdu na socku, tak jsem zvědavá, jestli to už konečně vyřídím :angry:
11. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
já zatím jen kojím, ale poslední 2-3 dny se mi zdá, že už to malému nestačí - v noci se budí častěji třeba i po dvou hodinách a přes den chce jíst taky max. po 2 hodinách, takže si myslím, že už mu to prostě nestačí a že bude potřeba alespoň večer něco přidat - ale dr. řekla, že dát nejdřív tu zeleninu k obědu a pak večer kaši, tak nevím, jestli třeba nedat jen tu kaši a pak někdy tu zeleninu začít třeba později?
11. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
socku taky ještě nemám vyřízenou - zaměstnavatel je v Plzni i když dělám v Klatovech a tak čekám až mi to tam odtud pošlou zpátky potvrzené, abych mohla zajít vyřídit ten rodičák :slight_smile:
tak dobře pořiď na socce :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
už tu zase řve asi chce jíst :frowning2:
s takovou nebudu mít mlíko ani do oběda :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
kači, tak to mi mluvíš přímo z duše :grinning: u nás to právě poslední asi taky tak ty 3dny neklape....v noci se mi pořád budil, přes den mi teda vydrží 2,5-3hod, někdy jen dvě...takže si myslím, že už prostě potřebuje víc než mlíčko. Ale nechce se mi s mudrou o tom mluvit po telefonu, raději osobně, tak počkám do té středy....a kaši jsi mu teda už dávala nebo ne??
Já si včera říkala, jestli mu nemám dát do toho nutrošu tu jejich začínající kašičku (došla jako vzorek) ale pak jsem se nato vykašlala....
11. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko, tady už od včerejšího odpoledne prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Heli, tak aspoň, že ses půlku noci vyspala :wink:
11. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my opět ukázkovou noc,usnul u flašky s kašou,před somou tak jsem to dotáhla,a vzbudil se v sedm.Nepočítám asi dvakrát nahozený dudlík. :slight_smile:
Jj Kači vypadá to na zoubky.Jdu 2.12 k zubařce tak ho beru sebou ať se mrkne.
Od včerejška večera v jendom kuse prší a je tam fakt hnusně v takovém počasí s emi teda vůbec nikam nechce.
Jé vidím že to teď napsala i Blanka.
11. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
zatím jsem mu nedala ani kaši, ale dnes už ji asi dám - i když teď jsem ho nakojila a ublink si - já už fakt nevím - když ho nosím nebo bavím, tak je v klidu, ale když má být chvíli sám, tak řve
11. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak u nás taky od včerejšího odpoledne pořád prší :angry:
11. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás neprší, ale je taky hnusssssssss
11. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Kačenko Vojtíšek taky moc nevydrží být sám,ještě když máme ten koš,který budeme v brzké době odvážet zpátky k našim tak ho přinejhorším vozím po bytě sebou.Ale jak má být chvilku sám a zjistí že tam s ním nejsem tak je řev.
U nás je taky fakt hnussssssssssssssssss :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To už si fakt raději přehu ten sníh
11. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
tak dobroš ránoš,
tak se zázrak nekonal :stuck_out_tongue_closed_eyes: vstávání jako obvykle v půl třetí tak sem se ho snažila uspat bez koja, dvakrát skoro už spal, ale pakk sebou zase trhnul a bylo po spaní tak jsme nakojily naštěstí usnul hned, tak alespon tak. hani a jak to, že by se ta kaše měla projevit až za tři týdny, to nechápu. ted tady v houpátku ječel tak jsem mu tam musela pověsit cd :grinning: to se mu líbí jak to hází barvy, tak mu to snad chvilu vydrží. u nás je taky nic moc, ale na víkend hlásí patnáctky holky tak hlavu vzhůru :wink:
11. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj všem.
Alex se dneska probudil někdy kolem půl 2, pak půl 5 a pak v 8. Teď pronáší svou řeč k osazenstvu postýlky, já snídám.

Sun, kaše Ti zabere pouze v případě, že se malej budí hlady, pokud se chce ududlávat, tak kaše rozhodně nezabere. Navíc to fakt může trvat i pár dnů a důležitý je taky, aby se spokojeně najedla během dne.
11. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
před chvílí usnul, už jsem myslela, že se zblázním - nějak divně pořvává, takový infrazvuk, on nebrečí ale tak divně ječí :grinning: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
tak já ani nevím proč vstává, ale tahá. přes den je spokojenej tak nevím no. se říká, že se to má věkem zlepšovat a u nás se to spíš zhoršuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem ho zrovna uspala cd zabralo na deset minut :grinning:
11. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky přeju vám aby jste brzo měli poklidné noci bez buzení a když už z buzením tak ať prckové rychle usnou-Sun
ten můj teď tu vyvádí,máme puštěné písničky,já mu furt dokola zpívám ale taky bych potřebovala jít něco dělat,odpo mi přijde kámoška,a ten čas tak rychle letíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
11. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Mně se Aex taky v noci vzbudí, ale za noční kojo považuju jen to kolem jedné druhé, půl 5 už je prostě ráno.
Ale po koju pokládám do postýlka, žádné uspávání, hezky musí usnout sám. Můj názor je, že z uspávání pramení spousta dalších problémů a v pozdějším věku dítka už to není vůbec roztomilé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
já včera uvařila polévku, ale omáčku s rýží jsme už dojedli a tak musím něco uvařit a potřebovala bych vyluxovat, ale to by se bobánek určitě probudil, spí jen na půl očka :slight_smile: a tak musím počkat, až se vzbudí a snad mi ho pak chvíli pohlídá tchýně, když taťka se ještě nevrátil z noční a to měl končit už v 7.30 hod a navíc šel večer už v 18 hod kvůli tomu uprchlému vězni a přitom měl začínat až v 19.30 hod, jenže mu volali, že musí přijít dřív :angry:
11. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
ahooj cholkyyy :grinning:
my si ted taky poustime pisnicky a ja uz skoro chraptim :slight_smile:
sabce se to libi - zatim :grinning:
helulicku, teda stepanek je vazne peknej macik! :confused:
11. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
jmiso - jenže když nespí a dám ho do postýlky, tak se bude tak dlouho točit nebo zvedat nohy až se pobleje a já ho budu muset převlíct nebo i celou postýlku, takže pak fakt nebudu v noci spát už vůbec :frowning2: , mě usíná u kojení v noci a pak ho přenesu do postýlky a chvíli ho držím, aby sebou nemlel a opravdu spal
11. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Kačenko dívala jsme se na fotečky,Mareček je moc šikovný chlapeček.Kolik váží,připadá mi stejné vyžlátko jako Vojtík-jak je nahatý
11. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
mám stejný rpoblém,taky kdybch dala Vojtíka jen tak do postýlky začne se mi hned oteče,a katastrofa je na světě.
11. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Kacenko, no jasně, pokud je zvyklej od mala na uspávání, tak se to pak těžkko dělá jinak a z mé zkušenosti se synovcem to bude horší a horší a odnaučování taky.
Ale to je každého věc, jen jsem psala svůj názor. :wink:
11. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Mně se taky otáčí, teď je v postýlce úplně namačkanej v rohu. Usnul mi, když jsem se koupala.
Občas se mi taky poblindí, ikdyž teď jak dávám tu vlákninu svatojánskýho chleba, tak už ani neblinká.
11. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
a nejhorší když ho nechám v postýlce řvát,tak se mi šíleně zpotí :frowning2: ale taky bych si přála aby usínal sám,ale udělaly jsme už jeden malý pokrok že večer neuspáváme v koši
11. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.