• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jo tak takhle řve Alex v kočáře, když se vyspí. Jeho to už neba, chvilku ho zabaví koukání na lupeny nad hlavou. Snad už bude brzo sedět, abych ho mohla posazovat ve sporťáku.
11. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Jitu, tys snídala tak pozdě :confused: :grinning: ?

My vyrazíme do toho hnusu na procházku. Absolutně se mi nechce, ale Mareček je protivnej. No jo, od rána neusl, tak se není čemu divit.
11. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
andrejko, mne neprijde, ze by byl vojtik nejaky hubeny.. :confused:
kolik vazi?
11. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak mi tady usl :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Andy má zhruba 7kilo a asi 71cm,všechny kalhoty má v pase velké jenže když mu dám menší tak jsou mu krátké :grinning:
jednou s enám u toho řvaní tak zpotil,že měl na prostěradle kolečka od vlásků zpocené.Tak už usnul samozřejmě vožením v koši :unamused: no jdu trochu poklidit.
Já už taky chci aby Vojtík seděl,my jdeme do sporťáku hned jak začne ještě více mrznout,zatím nemáme fusak,ale s ním se už do hlubokého nevejde.
Blani takže ven nejdete :wink:
11. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Blani, no snídala no. ALex teď vstává kolem půl 8, tak snídám později :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Andrejko, nejdeme, ale potřebovala jsem aji nakoupit a on venku spí líp, než doma. Myslím, že do půl hoďky bude vzhůru :unamused:

Jitu, ale aspoň se vyspíš :wink:
11. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Blani, to docela jo :grinning:
Tak už je hore, se tu placatí na zemi a funí u toho, protože jsem mu dala sloníka o kousek dál a on by ho tak strašně chtěl a nemůže se k němu doplazit :grinning:
11. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
kecám, pejska :grinning:
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
No nic, jdu ho pomučit, nakojit a mastím ven, potřebuju vyvenčit psici a koupit kopr a smetanu, abych mohla udělat lososa na zítra. Odpoledne máme plavčo, tak to bude celej podvečer protivnej únavou.
11. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Jitu, teda splést si slona a psa :confused: :grinning: :wink:

Tak už je vzhůru.

By mě zajímalo, kterej debil vymyslel, že osnova diplomky se píše dopředu, musí ju rektor schválit a při samotném psaní se jí držet :rolling_eyes: . Jak mám kurňa dopředu vědět, kam se dostanu :angry:
11. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj mamky? jak se máte? my měli šílenou noc. po hodině a půl se řevem se budil. asi mu rostou horní zoubky, má to nateklý až hrůza. až k ránu se spalo, ale za to do půl desáte:slight_smile: holky, co máte manducu, není už pozdě na zkoušení? jeslti v tom bude chtít být, když už chce všechno vidět. zjistila jsem, že ji půjčujou i u nás ve světě plen... a jedeme na chatu na hory, tak že bychom mohli vyrazit na prochajdu bez kočáru.
11. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Vojtíšek se vzteká vždycky když se chce k něčemu doplazit a místo toho se tam placatí,ale pokaždé ho anjdu jinde než jsem ho dala. :grinning: Hold musí zapojit i ty ručky,to mu říkám pořád
11. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Andy- Mareček je vyžlátko jako Vojtík, dokonce si myslím, že se kluci trochu podobají jeden druhému - nemyslíš? :grinning: Máme 6500 g a před měsícem měřil 63.5 cm, ale hodně vyrostl, dávám mu už i 74 kalhoty, tak myslím že už měří nejméně 68 cm. :confused:
11. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Andrej - Mareček se točí dokolečka, někdy i jako leze, zvedne zadeček a pak se třeba posune dopředu nebo i dozadu :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Jituš, určitě není pozdě :wink:
11. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Kačenko,jak sjme viděla ty fotečky,taky sjme si říkala jé Vojtík :wink:
tak to jste ještě chduší než my.My dáváme overalky na spaní 6-9měsíců a kalhoty taky má většinou 74
11. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Mareček má ještě overálek na spinkání 68 z CA, ale už se mu rozepíná, takže budeme muset dát větší :slight_smile:
Akorát má Vojtík více vlásků, Mareček trošku vyplešnul :grinning:
11. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
A co budete dnes vařit? Já nevím, co mám uvařit, ale něco jíst musíme. :grinning:
11. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
kacenko, kdyz se ale divam na oba chlapecky, tak mi prijdou akorat :slight_smile: sabca taky neni zadnej cvalda, pani doktorka rika, ze je ukazkova, tak co :grinning:
no taky nevim, co varit.. vecny tema :grinning:
11. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
jitu tak večer malej většinou usíná sám v pohodě během chvilky, přes den jak kdy, v noci mu chci trošku pomoct, když hned nezabere, většinou stačí chvilku držet ručičky pod peřinkou, aby okamžitě nešel po dudlíku a za chvilku spi. :slight_smile: kačí já dneska vařím vepřovou plec na kmíně tak uvidíme jaký to bude. jdu mrknout jestli už chrní jsem ho dala do postýlky a zatím je tam klid tak držte palce.
11. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
jo tak chrní :slight_smile: jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. my jsme na posledy (asi tak před týdnem) měli 6,6 a na dýlku 65 cm, takže taky spokojenost.
11. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky..tak u nás noc naprosto příšerná,ale může za to ta teplota,pořád poknourávala a naříkala,nemohla v klidu spát,pila asi po 2h,ted v 10h měla 38.1 po odečtení takže ještě počkám a nejspíš dostane druhej čípek,tentokrát měla horší reakci něž minule..takže u nás dnes všechno padá a jsme zavřený doma :confounded:
Sun s tou kaší nevim proč funguje až za tak dlouho,ale doktorka říkala že to pomůže jen na to zasycení a taky že se to má dávat pokaždý ve stejný čas,nebo aspon přibližně..
11. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak jsem dala na tebe kačko a koupila od nutrilonu kašičku :wink: Já myslím, že když bych to zkusila na noc naředit jako mlíčko, tak by to mohlo být taky v poho ne?

jinak socku mám konečně vyřízenou, páč chčije jak blázen, tak tam nikdo nebyl, tak mě vzali hned :slight_smile: No malej se probudil, hned jak jsem dojela domů a teď prská a vříská v postýlce, šla jsem se tam kouknout a samo, otočenej - hlavu v nohách, pase koníky a zuřivě kope do mantinelu co má za hlavou...chudák nepochopil že je větší než ty nakraju :grinning: že tam tu nožku neprostrčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky,

tak já jsem měla dneska krásnou noc. Davídek usnul kolem osmé a spal do 6 pak se najedl a spal do 10 :grinning:
11. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
hanicko at je sofince brzy lepe a ty se zase pekne vyspis, no vlastne obe..
11. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
evulko, tak to ses teda opravdu nadherne vyspala.. to sabca na bastu vstavala ve 2 v noci a pak v 6.. a spala jeste do osmi.. no neni to nejhorsi, ale byvalo to i lepcejsi :grinning:
11. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
čauvec
tak my už druhou noc spíme až 20:00-5:00 :dizzy_face: a to asi díky sunaru na noc,dávám jí 150 a chrní celou noc,takže měla asi hlad jak se mi pořád budila

jakou ste daly první kašičku?já uvažuju mezi sunarkou rýžovou a nebo tu mrkvovou ale to je myslím nestlé

nějak nestíhám,musím vás trochu dočíst ať sem v obraze :sunglasses:
11. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Reni, pokud máš svoje mlíčko na odstříkání, tak bych koupila nemléčnou rýžovou, myslím, že je to Hami.
No a pokud mlíko neodstříkáváš, tak nějakou mléčnou - rýžovou nebo kukuřičnou.
11. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
jitu asi obilno-mléčnou rýžovou kaši nemůžu přidat do svého mlíčka co?? Holky neozkoušeli jste dát tu kašičku v tekutějším stavu...myslím jako mlíčko, z flašky?? jestli to pomůže třebas víc zasytit...
11. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.