• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
čauky reni tak to jste měli super noc, taky bych si dala říct :grinning: tak to uspání předtím trvalo půl hodinky pak si tady chvilku hrál a za chvilku začal zívat tak jsme to zkusili napodruhé. odpoledne máme srazek s maminama tak už se těším.
11. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
andrej: však my taky nemáme takovou krásnou noc pokaždé. To je spíš fakt náhoda. Jinak se budí ve 4 a vstáváme v 7
11. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Heluli, tam už bych mlíko nedávala.
11. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
hm, já si to myslela. díky :wink:
11. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Čus bus mamulky :dizzy_face:
dneska mam nějakou nestíhačku :confounded: ráno jsem byla na socce a pak jsem tu lítala jak povětroň :grinning: uvařit,umejt palici a mezitím kojit a uspávat :rolling_eyes: tak už se konečně cpu obídkem :grinning:
v noci se mlaďas probudol ve 2 a po koju už to vypadalo nadějně že bude spinkat,ale prd :rolling_eyes: ve 3 se zase rozječel že jsem musela udělat Bebu tu vymlask a spal :wink: tak jsem šla do pelechu pomalu v půl 5 :rolling_eyes: ale pak spinkal do půl 8 :dizzy_face:
Hani jé chudinka Sifinka :confused: tak snad bude už zítra dobře :wink:
Evulko týjo noc úplně ukázková :wink: :slight_smile:
Helu tak aspoň malé zlepšení :slight_smile:
Andreasku taky pěkná noc :wink:
11. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak jsme vyrazili ven, protože byl protivnej.

Jitu, ty dáváš heřmánkový čaj, že? Nějaký obyč nebo je spešl pro mimča? Já mám od hippu pro spokojené bříško a ten mu nechutná. Ani se nedivím, když chutná jak pendrek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jo, a od včera mě brní celá levá noha a leze mi to už aji na levoz půlku zadku :confounded:
11. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
jmisa-no přes den kojím,ale víckrát páč už jí to asi nestačí,a odstříkat se mi podaří málokdy,to musí mít sunar aby se mi nalily prsa
takže den-kojo na noc sunar,takže asi vyzkouším tu rýžovou-namáš sní zkušenost?nevím jestli jí nemám zkusit třeba uvařit jen tak mrkev a rozmatlat to na kašičku nebo to zkombinovat,mám totiž strach abych jí nezabetonovala,ale to když kojím a pije fenykl,bych neměla ne? :confused:
11. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahooj kacii, no kde litas? :grinning:
sabca spi, tak jdem ven po vyspinkani :slight_smile:
blani, musis to nejak rozchodit nebo si zkus vzit prasek.. nebo prohrat ve vane?
11. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky jdu bvas jen pozdravit koukam ze uz se vam noci nkapke upravujou to je dobre
danula dnes dostal na obet hruskovou kasi od nutrilonu a ta mu moc chutnala :slight_smile:

J misa kase se nemaj kombinovat mas davat takovou jakou pouzivas znacku UM takze tak tudis reni radeji bych zustala u sunarky :slight_smile: :wink: pac kazde um je jine co se tyce slozeni
11. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
reni malej ma taky kasi a nema zacpu a to jsme ana to trpeli a jak rikaz je kojena tak by zacpu mit nememla tak zase ahoj a ja zas nekdy nakouknu

a co se tyce uspavani myslim si ze to pro me prekazka neni a nikdy nebude necekala jsem tak dlouho na dite abych ho mela porad v postylce paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Reni, já měla vzorek té nemléčné rýžové HAmi, byla dobrá, měla jsem půl svého mlíka a půl vody.
Když dáváš večer sunar, tak to mlíko odstříkej, jinak se Ti zase sníží produkce.
jinak mrkev a rýžovou kaši bych nekombinovala, oboje staví, tak pomalinku začni jen s jedním.

Blani, mám heřmánkový BABIO. Spokojený bříško je nějaký instant ne?
11. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Evco, kaše nemléčná je bez UM, takže nevidím problém. Je to jen rýžová mouka.
11. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
jitko, ty mas od BABIO jeste i jiny cajik, vid? na dobrou noc?
ja ti nevim, 2x jsem sabce dala ochutnat cajik a bez uspechu.. :confused:
11. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
jak myslis ja bych do toho nesla urco bych zustala u jedne znacky ale jak rikam je to kazdeho vec :slight_smile: :wink:
11. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jitu, instant to je, ale takový prášek, ne granule a není tam přidaný žádný cukr. Na to jsem si dávala pozor. A myslíš, že v tom babio bude nějaký rozdíl s normálním heřmánkovým?
11. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Andreasku, jj, utišující nebo co to je. Třeba Sabča nemá žízeň. :wink:
Andrej, kde jsi kupovala to liliputi, že ti tak rychle přišlo?
Já bych třeba do nemléčné sunarky nešla,bo to není jen mouka, ale je tam i aroma, mouky jen necelých 90%.
11. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
proč se to nemůže kombinovat?
já mám UM Bebu a na večer dávám Kaši od Nutroše obilnou mléčnou.
Tak dneska měl poprvé špenát s bramborem,to mu šmakovala a jak tak u něho sedím ,on kope nohama,jako vždy nedokáže být chvilku v klidu vrazí mi do lžičku tak mi to přistálo jak na obličeji ve vlasech a pak to skončilo na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Andrejko :grinning: , to bude veselo s příkrmama :grinning:
11. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
to jo blani,jak jedl včera mrkev tak si střil ruku do pusy,a pak si prohrábl vlasy.On totiž nedokáže být chvilku v klidu.Teď zvažuji jestli jít do toho nečasu nebo ne
Přišel mi tu pošťák,objednali jsme si meteostanici,tak nám dorazila,a jak sjme ho viděla jak je zmáčený,brr.Ale zase si říkám,kdo to s tím prďolou tady vydrží
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
já myslím, že se nic nestane pokud se to kombinuje, ani na tom návodu není napsáno, že musí být mlíko stejný značky, a u nemléčných je to úplně jedno. andrejko to musí být super už takhle krmit co? já jsem se těšila včera jak mu dám tu kaši lžičkou, ale byla dost tekutá tak jsme pár lžiček zkusily, šlo víc ven než dovnitř :grinning: a pak jsem to šouply do flašky nebo by jsme u toho seděli do půlnoci.
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
mě právě ani doktorka neřekla,že to musí být stejné značky,vždyť kaše beba ani není :astonished:
11. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
andrej: to je tedy fakt sranda, to nás taky čeká... :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
blani, objednavala jsem ho na brana k detem :wink: nebo jak se to jmenuje i tu kapsu.. :slight_smile:
mela jsem to nositko v albiku, ale smazla jsem to, fotky nic moc, udelame nejaky pekny venku o vikendu snad :slight_smile:
do albicka jsem dala jednu fotku z leta, nejak mi to sluno chybi.. :confused:
11. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Andreasku :wink: :grinning:
Andrej no už jsem říkala že přikrmování se bude odehrávat v koupelně :wink: :grinning: :grinning:
Tak už tu na mě pišišvor ječí že by taky jako rád poobědval :grinning: takže jdeme na to a pak na prošku tak páááá
11. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
:wink: andrej: krásná letní fotka, taky mi to sluníčko chybí. No co se dá dělat, snad ta zima brzy uteče a my se někde srazíme příští léto... :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
evulko no to doufam, ze se vsechny jednou pozname :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
my razime ven :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.