• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej: já taky doufám... :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Andrej, a to ti přišlo tak rychle? Píší tam myslím 10 dní. Ale já chcu objednávat aji plínky, tak to bude na dýl :grinning:
11. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak Sofinka usla,pořád má přes 38st.ach jo..petr je dnes doma tak jsme ho vyslala do krámu pro kaši,už žádnou nemáme,tak zkusíme koupit ten nutrilon,včera jí ten vzorek chutnal..
Užijte si to venku,já doufám že zítra už vyrazíme,musim jet odevzdat do Berouna tu přihlášku na plavání..
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Hani, chuděrka malá :frowning2:
11. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
No Blani to mi povídej..už je zas vzhůru spala 30 minut a je pěkně protivná,což chápu já mít přes 38st tak už jsem protivná taky..
11. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
To bych taky byla. Akorát já při horečce pořád spím. Škoda, že ne i Sofinka, že? Aspoň by ji bylo určitě líp, kdyby spinkala.
11. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
No já myslela že prospí celej den a ono prd,jako unavená je,ale zabrat nějak nemůže..
Dneska Martin na bílým koni asi už nedorazí co?
11. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Aha, tak to je nejhorší :unamused:

Leda tak na zmoklým koňu :grinning:

Teď jsem dala Marečkovi čaj a vypil cca 30ml. Ale on to pil, protože si chtěl s tou flaškou hrát :grinning: . Kolik toho tak můžou vypít?
11. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
holky tak jsme zpet z venku, hodku jsme jezdily a hodku jsme byly na zahradce :slight_smile: taky jsem se jeste zakecala se sabincinou prababickou :slight_smile:
ted jsem snedla dva pivni rohlajzy s baby sunkou, kafco a pernicky :grinning:
na vecu asi tomovi udelam studeny oblozeny talir, se mi nechce vyvaret a jeste ma kremovou cesnecku ze vcerejska tak co :slight_smile:
hanicko sofince nezabira nic na tu horecku? co mate? cipky? my mame ten panadol jahodovy sirup s paracetamolem, co je v reklame, ale jeste je nepouzity, tak tuk tuk.. ale zitra nas nejspis ceka 2. hexa, tak jsem zvedava na reakci..
blani jj, nositko i kapsa prisly rychle, taky jsem byla prekvapena..
ted mam objednany pro sabcu zimni fusak emitex jako ma hanicka ale kombinaci cerna - lila, pak ty puzzle na zem s krteckem, veci od tefalu a jeste pro moji mamku k vanocum tycovy mixer sadu, tak to zas bude penez, ale co :grinning: tak snad vsechno prijde a bude ok :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
tak malá usla,před tím mě parádně poblila,chudina se přepila čajíku :sweat_smile: dávám pořád fenykl pytlíkovej,granule nechci páč obsahujou moc cukru

jinak dím za tipy na kaše,já sem teda taky rači zastánce jedné značky,rači asi vezmu tu sunarku když máme sunar

a když teda kojím a dokrmuju sunarem,tak jí tu kaši mám dát na noc místo sunaru? :confused: se ptám jak jelito,ale mám strach ať se mi vykadí,páč poslední dobou kadíme co 3 dny a ne moc

Hani a co je Sofince,že má takovou teplotu?ona na to docela trpí ne?myslím,že už ste s teplotkou jednou bojovaly,že? :confused:
11. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
tak my jsme byli venku,no že jsem tam vůbec lezla-fujky
teď odešla kámoška,Vojtíškovi se moc nelíbila párkrát brečel,jak se na ni podíval.Teď na chvilku usnul.
11. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Tak už jsme tu taky z prochajdy :slight_smile: dneska jsme ujeli dokonce ještě o pár metrů víc než včera takže tak tu desítku jsem asi už uťapala :grinning:
Blani já si teď objednávala z brány nějaké pleny a byl to dodela fofr :dizzy_face: jsem to ani nečekala takovou rychlost :grinning:
Hani teda chuděra Sofi a ještě víc lituju tebe :pensive: máš toho asi plný kecky co? :confused:
Andreasku jj taky mi sluníčko chybíííííííííííí :wink:
Reni no u mimísku je O.K. i když nekadí třeba 7-10 dní :wink:
Andrejko u nás je docela "pěkně" no aspoň neprší :wink: :grinning:
11. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
to my teď co baštíme zelninku a bramborky kadíme i třikrát denně,až čumím dřív nekadil i pár dnů.
Kači tak u nás pršela dneska celý den,však jsme tam byla jen hodinku.Víc ani ťuk
11. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky, tak mi odešlo před chvilkou doučko,tak hned nakukuju.

Hani: malá je fakt chuděrka, myslím, že jsem tu někde četla, že reakce na 2. hexu je nejhorší, tak nevím, může to být pravda?
11. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak malá se umoudřila a kojíme bez řevu huráááááááááá (ťuk ťuk ťuk)

Holky já jezdím do Berouna do nemocnice občas :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
čau ženský...

hani tak tvoje prdolka je taky nemocná?? nebo má jen teplotky?? my jen teda řádnou rýmu, teploty naštěstí ne.....
nikola je už taky lepší...teploty měla jen den a ten jen pokašlává, rýma ustala. Nelince ještě odsávám....

jinak už jsme spinkaly taky hezky...21h-2h-7h tak jedno probuzení.....spinkala v lehátku, jelikož mi nejdou vyndat kolíky v postýlce abych ji mohla polohovat :angry: ale spala dobře.
No a já když ji dám teda kaši na noc tak se mi víc budí...když dám jen nutr tak spí klidně :unamused: asi je ta kaše težká :confounded:
11. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
katerino fakt do berouna jo? ta nemocnice nema zrovna dobrou povest.. :unamused:
11. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky.
Hani-tak at je Sofi brzo OK, Majda mela taky jednou horecku, kdyz byla nachlazena a mela rymu a dala jsem ji ten sirup jak pise Andrejka a dobry.Jnak ptala ses na monitor, ma se pouzivat do roka, tak ja ho chci co nejdyl, jinak bych byla nervni :sweat_smile:

Smouli-ty tvoje holky at se koukaj taky uzdravit! :wink:

Jinak nas ceka 23.11 kontrola v pul roce (to to leti) a pichanec Synflorixu - vsechny hexy mela bez reakce,tak snad i toto. :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
smouli tak tvym holcinkam taky zdravicko :wink:
11. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Andreasku já jí na tu teplotu nic nedala,doktorka říkala že mám dát ten panadol nebo paralen-mám obojí až když bude mít víc jak 38 po odečtení a to měla jen včera večer,dneska přes den měla nejvíc 38,2 ale čípek jsme jí nedala,počkala jsme jestli to půjde ještě nahoru a ted už má 75,8,tak snad už to klesá,nechci do ní rvát prášky za každou cenu..
Reni tuhle teplotu má jako reakci na druhou hexu,předtím měla teplotu jako reakci na první hexu a jednou měla teplotu protože byla nachlazená..
11. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Jinak jí Péta ted krmí kaší a za chvilku jdeme koupat,od 14.30h je vzhůru takže je protivka..doufám že dnešní noc bude lepší..
Evule jestli je reakce na druhou hexa nejhorší nevim,ale má větší teplotu než měla při první hexa,se bojim co nás čeká po třetí hexe..
11. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
hani tak to ju, tak uvidis, me dr. rikala, ze i kdyz by teplotu po ockovani nemela a byla rozmrzela, ze mam klido sirup dat.. snad uz to ale dnes bude lepsi :wink:
11. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
hani: jám právě taky nevím, jestli je to pravda, každopádně je mi chuděrky malinký moc líto.

My už máme ramínko taky asi úplně zahojené, tak příští za 14 dní očekávám 1. hexu :confounded:
11. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Holky jaká je optimální vlhkost v bytě?
11. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
evulko tak at neni pristi tyden zadna reakce!
andrej ja netusim.. :confused: holky to tu ale posledne nejak resily, tak ti reknou..
11. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
andrej: budu doufat, i když my tedy taky slíznem skoro všechno :grinning: takže bych se tomu ani nedivila.

Holky loni 12.11. jsem měla první pozitivní test na těhu, to je tak dojemný, když si na to vzpomenu. Tenkrát jsem ráno před prací naběhla do lékárny a test jsem si udělala na záchodě ve škole a rychle letěla na poradu, potom jsem během porady vytáhla test z kapsy a co jsem tam nenašla.... :grinning:
11. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
kolem 60%, myslím, že do 65%
11. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
evulko, to je krasny :dizzy_face:
ja mela rok od // 15. 10. a uz je male pres 4 mesice :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Andrejko: my tam máme známého primáře, tak mi dělá kontrolní Krevní obraz a takový ty cholesteroly a tak.
11. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
katerino tak to ju, v tom pripade je vse v poradku :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.