• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej: tak jsem si trochu zavzpomínala co? :grinning:
11. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
evulko jj, to je v poradku, ja taky, je to hezky, nikdy nezapomenu na to, kdyz jsem to oznamila tomovi, na jeho reakci :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
andrej: to asi nikdy nezapomeneme a je to dobře, máme na co vzpomínat. :wink:
11. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
ahoj holky, jak je při večeru? bráchovi zavřeli školu, kvůli prasečí chřipce. bydlíme v jednom domě, tak se moc bojím o malýho. a manža je učitel... je terčem včech virů...
11. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj jitu...u mě dobrý :grinning: malá si ještě vykecává, tak super

neboj se chřipky, pokud nemarodíš z každým prdem, tak budeš ok...a o malého se neboj...nemysli na to!!!!!!! :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jitus, prasečí chřipka zdravému člověku nic neudělá, je to prostě jen viroza, takovejch bude :wink:
11. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
jitka nas vzdycky dokaze uklidnit :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
:grinning: :grinning:
No ne, mně to prostě přijde jen poplach, aby měli v telce ve zprávách o čem mluvit. Stačí se jen kouknout, kdo byl v kritickém stavu - pacienti s těžkou nemocí, lidi po operaci nádoru, transplantaci apod., ale pro ty je nebezpečná i každá horší rýma.
11. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
přesně tak :wink:
11. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
já už nechci zažít to, že malej leží v nemocnici a já nevím, co bude dál. na druhou stranu, byly tu šílený krávy, kulhavka, slintavka... uvidíme. snad to není tak hrozný.
11. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Andreasku-15.10 mam svatek,tos nasla dve carky?Hezkyyy, ja je nasla 16.9 :wink:
11. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
jé já našla // 31,10 a pro jistotu ještě 1,11 :dizzy_face: je to mazec jak to letí a malá už má 4 měsíce :dizzy_face:

jinak sem jí musela převlíct pyžamko,páč si furt vyhazovala dudynaa moc jí chutnají ručičky,takže měla oba rukávy na ždímání :rolling_eyes:
otáčela se ze strany na stranu a cucala si je na střídačku :grinning:
11. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kočky tak mám právě za sebou dvouhodinový a konečně úspěšný uspávací maraton :rolling_eyes: už mi bzyká v hlavě :pensive: malej byl kolem půl 6 už fakt chudinka přetaženej a tak že ho vykoupeme o půlhoďku dřív čili v 6,v půl 7 jsem ho nakojila a pak klasika fláša s rozmrazeným MM a pak že by si ještě jako dal a tak přišla na řadu Beba :wink: poslední dobou teda u ní dělá ksychty a sprasky,ale co následovalo dnes to všechno předčilo :confused: no jen jsem si ho položila na ruku-tak jako dycky tak normálně hysterák :pensive: a přitom mlíko nebylo ani studený ani horký :unamused: až snad po víc jak hodině se mi podařio že se trochu napil a přitom hlad měl :confused: ruku si furt žužlal a snažil se mi sápat na kozy a v postýlce plakal,tak pak jsem ho uložila a nasadila dudla :wink: ten teda letěl po chvilince pryč,ale konečně spííííííííííííííííííííííííí :sunglasses: ale teda nevím čím to teda bylo jestli je prostě naštelovanej na usínání po 8 nebo fakt nevím :sweat_smile: no to jsem teda zvědavá jaká bude noc :rolling_eyes:
Jinak já objevila // 19.10. a taky jsem nostalgicky zavspománala :wink: :grinning:
Jóó a dneska jsme prubli mrkvovou šťávičku :dizzy_face: :dizzy_face: vypil teda jen asi 20-30 ml,ale zřejmě mu docela šmakovala :grinning:
11. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
já našla // 3.10. jen jsme to zkusila kdyby náhodou a ono jo:slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jitu no a za chviku tu budeme pomalu hlásit další 2// :wink: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Se snažím vymyslet tu pitomou osnovu :unamused:

Byla tady kámoška, tak jsme splkly. Je v 5. měsícu :slight_smile:

Tak to já jsem ještě 16.10. měla MS a // jsem našla až 8.12. :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Blani jé tak s tím ti bohužel fakt nepomůžu :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Kači, už jsem to nějak zplodila, ale teda fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Manža tady už chrápe :grinning:
11. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kači, a jaké jsi kupovala plínky?

Jinak přemýšlím nad tím nosítkem, ale asi ho koupím, do obchodu to bude dobrý, protože Mareček ve vajíčku být nechce, když je vzhůru, tak ať ho nemusíme nosit na rukách. Ale včera aji dneska mi usl v šátku v kolíbce :confused: . Nohy mu sice hodně trčely, ale co :grinning: . Tak ještě přemýšlím nad neelastickým kratším šátkem :grinning: . Ale to budu ještě hodně promýšlet - šetřilka :grinning:

Dobrou noc :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak já našla // 4.10 na ten den nikdy nezapomenu :grinning:
Já už jdu taky spát,jsme poslední kdo je u nás vzhůru..
Jo a mimochodem Sofinka té kaše snědla 40ml což moc neni,pak ještě dost pila ode mne mlíčko a za hodku byla zas vzhůru a pila zas :confused: se úplně těšim co mě v noci čeká :confounded:
11. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Blani kupovala jsem tyhle: http://www.branakdetem.cz/plena-vse-v-jednom-couture-cushie-tushies.htm 1x raketky a 1x hlavičky a pak modrou bambusku: http://www.branakdetem.cz/aio-bamboo-onesize.htm :wink: a tak napiš Ježíškovi o šátek :wink: třeba tě vyslyší :grinning:
11. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hani taky se noci obávam :wink:
11. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak jsem malého zas nadopovala nutrošem, dokojila, tak jsem zvědavá.... :sweat_smile:
No nic,tak dobrou... :pensive:
11. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
čauky maminky.
takže u nás kojo v 19,30, ve 22,00, ve 2, 4, 6, takže babo raď. Nutroš zřejmě nezabírá. Pokaždé se mi vzbudil a měl velkej hlad, takže o nějak uspání bez jídla nemůže být řeč :angry:
Já fakt nevím....
12. lis 2009 v 06:20  • Odpověz
Ahoj všem.

Já jsem teď zkusila odsát svoje mlíko po dva dny do lahve a dát mu ho večer z lahve, abych měla představu, koplik toho vypije, předevčírem jsem dali jen 150ml, to jsem našla jako základní dávku pro náš věk, to evidentně nestačilo, protože se probral už nevím mezi jednou a druhou ráno. Včera dostal 200ml a probral se kolem čtvrté, tak to už je lepší, dneska se pochlapím a odstříkám ještě o trochu víc a uvidíme.
Heluli, údajně je líp nakojit a pak případně dokrmit, ale v našem věku už doporučují spíš dokrm kaší než UM.

Blani, já koukala minule v obchodě na tyhle AIO
http://www.latkovky.cz/product_info.php/products_id/674
jsou tedy epesní, ale mě na nich odrazují ty ceny :grinning:
12. lis 2009 v 06:28  • Odpověz
No, on mi ale většinou večer u koja usne :frowning2: Teď mě tak napadlo, jestliby třebas nezabralo nakojt před koupání a pak ho dokrmit před spaním?? Nevím...
No já se právě chci s těma kašičkama domluvit s naší mudrou, tá má ale teď dovo, takže musím vyčkat do středy :unamused:
Jitu vy už máte první hexu nebo ne? My na ni máme jít v tu středu...takže jsme taky opozdilci, ale mě to nevadí :wink: Tak ty plinečky vypadají luxusně,no je fakt, že ta cena už taková není :grinning:
12. lis 2009 v 06:38  • Odpověz
Heluli, i proto to zkouším dávat Alexovi z lahvičky, tam neusne, teda většinou :grinning:
Hexu máme, dostal ji ve 4 měsících.
12. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
tak my jsme posledňáčci s hexou :sweat_smile:
takže myslíš odstříkaný mlíčko z lahvičky a pak ještě UM?
12. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
Heluli, já bych UM nedávala. Zkus do něj dostat třeba 200ml MM a uvidíš, jak na to zareaguje a když bude nejhůř udělej rýžový odvar a přilej ho do toho mlíčka, prvně třeba 50ml a kdyby to nepomohlo, tak další den víc. A kdyby to nepomáhalo, šla bych rovnou do kaše, zase můžeš koupit nemléčnou a dělat ji se svým mlíkem. Jinak i tím odvarem můžeš dokrmit. Mám na to nemléčnou rýžovou kaši od Hami, je to jen rýžová mouka, třeba v té obdobné kaši od Sunaru jsou i aromata.

Jak jsme měli problémy s Alexkem minulý týden, tak jsem to dost študýrovala. Ale zatím to zkouším jen na MM a s tou lahvičkou to vypadá lépe a lépe.
12. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Díky moc jitu za rady :wink: Dnes se vrátí manža ze služebky, tak hned zítra ho vyšlu do lékárny na nákup :wink:
Večer to teda zkusím jen s MM...snad to zabere...
12. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.