• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heluli, uvidíš, každopádně pak budeš mít přehled, jestli se u prsa jen nefláká a nebo mu to skutečně nestačí.
12. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Tak zítra ráno podám opět reference :wink: :grinning:
12. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kači, ty kushies tushies jsou pěkný :slight_smile:

Jitu, na ty jsem se včera dívala a jsou moc krásný, jenomže tam nemají ostatní plínky, co bych chtěla a rozdělovat se mi objednávka moc nechce :confounded: . Jitu, ty máš nějaký tu ultra fit od popoliny? Jaký máš a jsou savý a štíhlý?
12. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Jo, Jitu, prosím tě, myslíš, že Marečkovi můžu uvařit obyč heřmánkový čaj nebo radši ne?
12. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Ultrafit mám, ale štíhlé moc nejsou, dávám je na noc.
Štíhlejší jsou konopky
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_62/products_id/232
a nebo i ty velurky od BL jsou docale hubené
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_62/products_id/652
a pak
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_62/products_id/160

Teda z toho, co mám.
12. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno, ženy.
Tak se taky přidám se svou trochou do mlýna. My včera večer měly nějakou ubrečenou, malé se nechtělo roztahat prso, byla evidentně líná. Podle ní by spouštění mlíka mělo fungovat nejlíp na lusknutí prstů...
Takže jsem před koupáním udělala pěkně misku rýžové kaše, jen 1/4 dávky a dávala lžičkou. Nejenže to snědla jako nic, ale ještě by bývala snědla i lžičku, misku, mě a bryndák...
Pak jsem ještě dokojila a v 19 hodin už se chrnělo. Ve 22 hodin jsem jí (bez probuzení) přemluvila vypít obě prsa ... a spala do 5:30
Nevím, jestli to byla náhoda.. co říkáte. Přece jen té kaše nebylo tolik.

Jinak zdravím všechny. Občas dočítám a koukám, že jsme na tom s prckama všechny skoro stejně, s tím krmením a spaním, což?
12. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko kočenky,

tak já podávám zprávy jak to jde nám a kojo jde u mě těžce do kytek. Mlíko není už ani po ránu.
Nejdřív jsem dokrmila UM na noc, tak jsem si říkala, že mlíko mě dochází prostě jen večer a přes den si budu kojit. Druhý den jsem musela namíchat UM už v 16h, zrovna jsem přijela z města, tak to fakt vyšlo jak za 5minut 12, nevím co bych s malou jinak dělala, asi bych ji dala svý kamošce - kojící mamině :grinning: , abych mohla dojet domů :sweat_smile:
Další den přišla na řadu umělka v 11h dopo a dneska už v 8h ráno :confused: S takovou budu míchat UM už i v noci a kojit si budu jen tak pro radost, či co :confused:
Příští týden jdeme k mudře, tak se s ní poradím, jak to dělat, jestli pokračovat takto a nebo jestli má jiný nápad :sweat_smile:
To je zvláštní co?
12. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré ránko maminky,no už jsem asi teapná,ale spaly jsme opět do sedmi,akorát se mi zdá trochu teplý takjsem ho chtěla dvakrát změřit,jenže se mi pokaždé pos....takže další pokus při přebalování.
Dneska musím na gyndu pro prášky,ale už si nechávám napsat normální,když už nekojím.
12. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Jitu, díky. Mně zrovna BL velurka moc štíhlá nepřije :sweat_smile:
12. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
No tak to ultrafitka je jednou taková.
12. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Charlie a zkoušíš i odsávat?
Já jeden odsávala skoro na prázdno, ale teď se to trochu zlepšilo, ikdyž doba, kdy jsem vycucla za 5 minut 120ml to jako fakt nejni.
12. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
andrej nejsi trapná, nebuj :grinning:

My v noci spaly vcelku krásně, o půl 2 kojo, pak v 6 kojo, to jsem ale vstala pač malá byla prosrajděná skrz spacák a spát šla po flašce v 8, už je ale vzhůru, tak si hrajem a taky musíme cvičit :wink:

Jo to jsem vám vlastně nepsala, byla jsem ve špitále na rehabce a objednali nás tam za 2 týdny na cvičení.
Včera jsme byli na cvíču co chodíme a tak jsem to i říkala té naší instruktorce, tak říkala, že to malé jen prospěje, zpevní svaly co má zpevnit a nebude pak třeba trpět na záda a hlavně se nebude vyvíjet do křiva. :sweat_smile:
12. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Jitu zkouším, odsaju tak 5-10kapek a to je třeba 2 hodky po koju, kdy malá pije z každýho prsa tak 2 minuty.
12. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Já odsávám i po koju, je to spíš k smíchu, zamatlůám si tím odsávačku, ale ještě to nechci vzdát, zatím se plácáme hezky na tom mlíku.

Charlie, a co váha malé? Ty si minule psala, že málo přibrala ne?
12. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Charlie, teda, tebe to kojení pěkně trápí :frowning2:

Jitu, dík :grinning:
12. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
jitu vážila ted na kontrole 5kg, takže za měsíc přibrala 0,5kg. Doktorka je spokojená, já taky a hlavně její váhovej přírustek bude určo vyšší když jsem začla dávat UM, nechám ji zas převážit příští týden ve středu. Jdeme na náušničky, tak uvidíme :wink:

blani trápí netrápí, spíš musím vymyslet nějakou cestu, mě prostě přijde, že to odsávání mě ani nepomůže, když mě teď chybí denně tak odhadem 300ml mlíka, to mě přijde dost :sweat_smile:
Odsávala jsem jak divá když mě chybělo třeba 40ml tak jsem odsála a měla to jako dokrm na další večer, teď mě malá vypije obě prsa a pak si klíďo shltne 150tku nutroše
12. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
dobré ráno, tak my jsme měli dneska budíček v půl jedný, ale to naštěstí zase rychle usnul a pak v půl třetí tak jsme dali kojo, a pak již tradiční dvě hodiny uspávání :rolling_eyes: martin radši zmiznul do obýváku jsem myslela, že půjdu taky. no budu s tím muset začít něco dělat, zkusím jak ty jitu odstříkat a uvidíme, dvoustovku vymlaskne jak nic tak budu asi muset trošku přidat.
12. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Charlie, tak je třeba ve spurtu a chce dohnat to, co nepřibrala do teď :wink: . No, ale vymyslet to nějak musíš. Tak asi jedině ten nutroš, nic jinýho nezbývá.
12. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
sun tak to je teda spaní :confused:

blani zatím mě právě nenapadá nic, jen tento způsob, prostě kojit a když to nevyjde, tak flaška. Pak zkoušet odsávat, ale tomu moc nevěřím :confused: Malou prostě přikládám vždycky co 2 hodiny a budto to stačí nebo ne :fearful:
12. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
blani možná má spurt, já nevím :astonished:
12. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jo a na mikuláše jdeme na vítání občánků, jsem se šla s kamoškou přihlásit a nakonec mě štve, že nás rozhodili a nebudem spolu :cry:
12. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
A zítra se jdeme fotit :grinning: :grinning: :grinning:

To mám najednou novinek :wink:
12. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Já jsem psala fotografce včera, ale zatím se mi neozvala :unamused:
12. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
tak jsem malou dala v 8 spát, před 9 tam už povídala, tak jsem ji vzala zas dolů a teď na ni koukám a ona si vytuhla na gauči :astonished:
Chjo, ted abych tu byla potichu a nevzbudila ji :sweat_smile:
12. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Blani rovnou zavolej, já taky psala mailíky a bylo mi odpovězeno, že mám zavolat.
Teď když něco po někom chci, rovnou volám a je to :grinning:
12. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Vůbec ale nevím, co si vzít na sebe a co vzít malé za hadříky, budu muset prohrabat skříně :grinning:
12. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Akorát si říkám, že je škoda, že na fotkách nebude mít naušky, akorát se to mine, no škoda no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
zkusím očumnout nějaký dětský fota, tak se třeba inspiruju :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Kde jste kdo? Si tu vykecávám sama :sweat_smile:
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
taky musíme brnknout fotografce ohledně toho focení,pořád to dokládme a to sjme chtěli jak byl Vojtík malé mimi,že takové fotečky jsou nejkrásnější.Taky jsme se včera pustili do tvoření toho kalendáře k Vánocům,už bylo na čase,my všechno pořád odkládáme a pak to takhle dopadá :unamused:
Tak Vojtík an chvilku usnul,už byl mrzutý,doufám že na něho nic neleze,má trochu rýmu,no a tu teplotu jsem mu ještě nezměřila
charlie samomluva,co?
Já jsme taky odstříkavala a krmila UM,jenže toho MM mlíka ubývalo a ubývalo,až nebylo nic :unamused: ale říkám si ten počáteční základ jsme mu nějaký dala,tak aspoň něco.
12. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.