• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlii já jsem tu, ale zkouším ho uspat, pak se fotečkama pochlub určitě budete obě kočky :wink: tak jsem odstříkala na večer zatím mám 80. jitu myslíš,že do toho mám přidat ještě radši tu kaši? já ty fotografce taky dneska napíšu mam bohužel jen mejl tak snad odepíše brzo. to tady tukám jednou rukou (druhou houpu kočár :grinning: ) to je děs. a už se asi zadařilo no proč to takhle nejde v noci :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
andrej taky jsem chtěla na focení když byla malá úplný miminko, ale říkám si, že ona pořád vypadá jak miminko. Je to pořád takovej drobeček, že to bude hezký.

Sun to určo budem, ale tipuju, že Veru bude větší a tatínek bude kocour :sweat_smile: :grinning:
12. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jak se mate? taky je tak nadherne dneska, pujdem na dlouho ven, nejdriv ale musime k dr., tak myslite ze nevadi, kdyz po 2. hexe budeme venku? asi ne, co?
12. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Charlie, ona ty oblečky asi i kupuje. No, pokud se neozve, tak budu muset zavolat.
12. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
smouli, hezke fotecky :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Sun, vy máte kočár doma?

Mně Mareček nešel uspat, ale spal by. No, tak jak ho nakojím, tak půjdeme ven. akorát nevím, kdy budu kojit, protože jsem mu před hodinou dávala na škytavku. Ale ono to je jedno, kdykoliv ho dám k prsu, tak saje :grinning:

Andrej, to se máte, že je u vás hezky. U nás ne, ale aspoň neprší. Můžete po hexe ven. Mě dr. říkala, že se k němu mám chovat úplně stejně jako kdyby nebyl očkovaný, jen hlídat tu teplotu :wink:
andreasku já byla po hexe taky venku, dyt se nic neděje :slight_smile: Když bude mít horečku, tak s ní půjdeš domů
a krásný počásko závidím

blani aha, tak to my budem mít svoje hadříky :slight_smile:
Dobré ránko :slight_smile:
Tak přes ty děsy večer u nás noc nakonec v poho :wink: kojo po 4 a pak teda ne a ne zabrat tak šel ještě na moment ke koze,ale páč ji jen dudlal tak šup do pelechu a pařátky zastrčit a do půl 9 chrápal :grinning:
taky se musím s Dr. domluvit ohledně toho večerního dokrmu páč malej teď řekla bych strašně přibral :sweat_smile: je to na něm normálně vidět a nerada bych aby byl tlustý mimi :sweat_smile: :wink:
Jitu tééééda ty plínečky jsou boží :dizzy_face: už vím co malej dostane od mne k vánocom :grinning: :grinning:
Charlie a safra to jde to mlíko fakt nějak do kopru :unamused: a co spíš zavolat laktační poradkyni :wink: budu držet pěsti :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
jo blani kupovala jsem ho už v šestinedělí, protože byl dost uřvanej tak se mi v tom krásně usínal, mám to místo pojízdnýho koše :grinning: koupila jsem starší jen hlubokej houpací a fakt je k nezaplacení. :wink:
12. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
U nás je taky slunííííčko :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi dali večer před koupáním taky tak 30-40 ml kaše od Nestlé a mmoooooooooooooccccccccc mu chutnala a jedl na jedničku, nic neprskal, prostě super polykal, měl chudinka hladíček, vždycky nás už při jídle pozoroval a "podžíral" zlatíčko naše :grinning: :grinning: , pak jsme vykoupali - měl skvělou náladu - a pak vypil obě prsa a hned usnul, probudil se tak po 3/4 hodině, taťka ho zvednul, že ho prý možná bolí bříško z té kaše, ale on si jen cucnul a spal skoro až do 4 hod- kojo a pak nemohl zabrat, nakonec jsem mu musela držet ruce a usnul asi po 1/4 na 6 a spal skoro až do 8 hod - takže noc super, jen tak dále - takže mrkev jsem zatím nedávala, snažím se celý den kojit a večer kaše a kojo a spal, snad to tak bude i dnes :dizzy_face: :dizzy_face: - četla jsem v rychlosti, že tu měl dnes někdo stejnou zkušenost, tak se toho holky nebojte a zkuste to taky :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
katy tak volat poradkyni mě ani nenapadlo, možná zkusím napsat mailík dule z našeho předporodního kurzu, laktační poradkyni dělá už jen okrajově, ale pro své svěřenkyně z kurzu udělá prý poradenství kdykoli :confused:
Tak ji napíšu, schválně, to je dobrej nápad, jdu hned na to.

sun a co to je za kočár? Jako klasickej hlubokej?
12. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Blani - u tebe bych radila určitě návštěvu dr. a pak už se stejně asi UM nevyhnete, ale hlavně, aby byla malá v pohodě, asi jí to fakt stačilo, když přibrala za měsíc 500 - Mareček přibral ve 4. měsíci něco přes 700 g, v 5. měsíci už jen 430 g, tak už mu to asi nestačí jen kojit a musíme mu něco holt přidat, jinak je nespokojenëj a to nechci :frowning2:
12. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás noc taky v pohodě, krmení v 1 a v 6 a chrápali jsme do teď :grinning:
12. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Charli tak jsem zvědavá co ti poradí :wink: :slight_smile:
Náš malej teď ráno trhnul rekord a oba cecky vyžahnul za 10 :astonished: minut no jsem zírala páč jinak je u nich i třeba 40 minut :sweat_smile:
Kačí úplně malýho vidím jak na vás kouká a poliká sliny :grinning:
charli hodila jsem foto do alba, značku nevím. teda koukám, že ty mimča se nám dostaly do věku, kdy jim mlíko nestačí :sweat_smile:
charlie my už nevypadáme jako drobeček a hlavně pro fotografku bude pak asi oříšek docílit toho aby byl malý chvilku v klidu :grinning:
malý spí a já místo toho abych se šla zkulturnit sedím a prohlížím na netu hračky :slight_smile:
no už nespí :angry: zkusím ho ještě chvilku uhuštat
u nás je pod mrakem,naštěstí neprší,ven jdeme stejně až po obídku,musím na tu gyndu
tak fotografce už jsem napsala ted už musím jít něco tvořit než se malej probere :grinning:
12. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
tak jsem to sesmolila a odeslala, tak vám pak písnu její názor
12. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
sun a funguje to uspávání v něm přes den?
Já to jednou zkusila, když byla malá vzteklina a nemohla usnout, ale nedařilo se. Kočáry mám oba doma, tak si můžu vybrat :grinning:
12. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
jj charlie, mas pravdu, proc nebyt venku, ze?
no je tu fakt azuro, taky cucim.. :confused:
12. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
jé já chci taky azuro, ale zas neprší, tak to je gůt
12. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak jsem teď zase zkoušela mkrvovou šťávičku a jak mu včera docela i šmakovala tak dneska to byl propadák :sweat_smile: úplně mě vraždil pohledem :grinning: no co to je tohleto,naval mlíko a to hned :grinning: :grinning:
Charlie tak snad ti nějak poradí a mlíčko se zase rozběhne :wink:
12. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
jj charlie, to je taky gůůt :grinning:
12. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
andreasku to jo, v tomhle období je to totiž vážně terno :grinning:

kači a navalilas?
12. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
andreasku chci se zeptat jak to, že máš tak pěkný fotky? Je to tím novým foťákem nebo umíš fotit??? :confused:
12. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Charlie jj navalila ale až za půl hodiny :wink: :grinning:
12. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Katy :grinning:

Tak já jsem po o, Veru spí, tak mám siestičku :slight_smile:

Za chvilku půjdu s kamoškou ven, dneska to vidím na nákupní procházku. Musím si koupit zip do mikiny, nakoupit na zítřejší oběd, pak chci přebalovací podložky a lahvičky, ať nemusím pokaždý převařovat pořád tu jednu :wink:
12. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak jsme přišli z prochajdy. Poslední dobou se mi vzbudí hned, jak ho vytáhnu z kočárku, přitom by ještě spal :frowning2:
12. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
blani a musíš ho z kočárku vytahovat?
12. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.