• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj Katulen: tak to je fajn, že se malý má dobře a je vše ok. Já tam jdu až příští úterý okolo ve 12:30 hod. k Mudr. Koleškovi. To je asi v prvním patře, netušíš náhodou?

Jojo, Kačenka se včera taky pěkně boulila a tvrdneme taky pěkně a dnes od rána o ní skoro vůbec nevím, jo teď zrovna škytá :grinning:
1. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak to já dneska o Davídkovi zase vím od samého rána. vzbudil mi svým boulením po sedmé. :grinning:
A teď taky skotačí. :grinning:
1. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Katu: z které Prahy jsi?
1. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Evule: to já doufám, že třeba Kačenka bude mít podobný režim jako má v bříšku, protože mne vůbec nebudí a dnes jsme vstávali v 7:45 hod. Dnes se spalo opravdu krásně, máme v ložnici nad postelý vrtuli a v tomhle horku nám jede celou noc. No bomba. :grinning:
1. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
kat: no tak to doufám, že se tedy Dejví zklidní, protože tohle tedy néééé. V noci kope jak fotbalista. Ten snad nikdy nespí. :grinning:
To muselo být příjemný. My máme jen otevřený balkon a i tak je to milý. :wink:
1. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
tak sem zpět-tak vidím,že adnreasek pořád nic,chudera a zrovna je takovej hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad je Sabča už na světě :dizzy_face:

tak mě braly krev a natočili ekg byla to rychlovka,zitra pro vysledky a v pátek na aro k anesteziologovi

nic du uvařit udělám jen špagety a ktomu kuřecí maso s rajčatama,rychlovka,nechce se mi stát u sporáku,mám zas 5krát větší kotníky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

budu nasisat jak to vypadá s andrejkou

evčo-a co ty malej se nehlásí? :grinning:
1. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
reni: to bylo na mě nebo na druhou Evču?

Já zatím tedy na otoky netrpím a doufám, že už mě to nepotká. Jdu zaklepat :grinning:
1. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jestli myslis me renatko tak malej se hlasi ale jen rtak na oko jinak klidek po pesine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ja kotniky nemam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
kat85: nejsem z Prahy, ale z Říčan u Prahy, do pasu nešly Říčany uložit, a nejblíž mám Prahu, tak jsem jí tam dala, ale před mateřskou jsem pracovala v Praze i jsem se tam narodila a než jsme se vzali s manžílkem, tak jsem v Praze bydlela, takže tak :wink: . A Ty jsi odkud?
evi, to se máš, že Ti nic neotýká, mě nohy ani ne, jen nepatrně večer, když je teď teplo, ale zato ty ruce, brní mi a bolí, no děs, i se mi blbě píše na klávesnici, necítím skoro konečky prstů :angry:
reni, takže císař je jasný? To jsi ráda co? Na kdy Ti ho naplánovali?
1. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
katul: tak to já jsem úplně z druhé strany Prahy, z Prahy 9 Hloubětín, je to kousek od Černého Mostu.
Kotníky mi neotékají, ale moc mne bolí chodidla a večer se nemůžu ani postavit, ruce brní též hlavně v noci, snubák nesundám, to by mi ho museli přeštípnout :grinning:
1. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
tak to já jsem prstýnky stihla sundat za 5 minut 12 :grinning: , teď bych na ty prsty nenarvala ani jeden :sweat_smile: :confused:
Jo, Černý Most znám, já zrovna v pondělí byla v Ikee :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
katulen ja konecky prstu nacitim a je to desne neprijemny ale uz bude jen lepe ja uz se tak tesim na toho naseho kulihraska :wink: :grinning:
1. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
No jeden prstýnek už mi manžel přeštípnul, už se to nedalo. Ale ten snubák zatím jde, tak snad ho nebudeme muset sundat násilím :grinning:

Na tom Černém Mostě je hodně dětských obchodů, tak skoro všechno pořizujeme tam, máme to blízko :slight_smile: a jsem ráda, že nemusím nikam daleko.
1. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
holky,tak to jsem ráda, že ty otoky neznám. Když to tady tak čtu,tak fakt není o co stát.
katul: tak to musí být fakt nepříjemný, když skoro necítíš konečky prstů :astonished: :pensive:
1. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
no, je, jako vyšívat bych asi nemohla :confused: :pensive:
1. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . Dřív jsem se sem nedostala. Je tady mamča a byli jsme u doktorky.

O Andreaskovi už víte, že?
1. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
evcaa: na našeho broučka už se taky moc těšíme, pořád si říkáme, jak asi bude vypadat a tak, no už aby tu byl s náma :sweat_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
jj je to nadhera
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
kat: no to je děs, já tedy zrovna háčkuju, ještě že mi nic nebrní. :grinning:

blani: jojo víme.
1. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Evi a kde ty budeš vlastně rodit?
1. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
přímo v Karviné?
1. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Evule, já jsem koukala do alba, jak jsi šikovná :wink:
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Blani a jak jste dopadli u doktorky?
1. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
nn ja sem z havirova tak v havirove
1. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky-tak jsme jela s malou opět na kyčle,k jinému panu doktorovi-na doporučení sousedů,pan doktor fakt milej ochotnej akorát nechápal proč jsme přijela s takhle malým mimčem,že na kyčle se chodí až v 6.týdnech,tak jsem mu řekla že nás poslala doktorka kdybych nikam jet nemusela tak bych fakt nejela,tak říkal že je to fakt blbost,táhnout se takovou dálku a ještě v takovém vedru..já už ty doktory fakt nechápu,dětská mi pošle na kyčle,ortoped mi zas řekne že mám přijít až za 4 týdny,no jak u blbých na dvorku-fakt :angry:
Koukám že Andreajka rodí,tak na ní moc myslím a držím palečky at to má co nejdřívě za sebou...
Holky jak oblíkáte prcky v tomhle vedru?A chodíte s nima ven když je tam takové dusno? :confused:
1. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak ten můj miláček už se aspon 10 minut vzteká v koši,je napapaná,přebalená,pouze chce chovat,takže jí nechávám vyřvat,aby si nezvykla na chování kdykoliv zabrečí,ale je to síla,mi to úplně trhá srdce :frowning2:
Doufám že se za chvilku unaví,nebo povolím a půjdu jí pochovat...
1. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak ten náš tady dneska řval celý dopoledne, teď únavou padnul. měřila jsem mu i teplotu měl 37,5 v zadečku 0,5 se odečítá a 37 se nepovažuje u miminek za teplotu ne?
1. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak možná že řvou z toho vedra,ted jsme byla v autě pro nějaké věci a je tam fakt na padnutí,tak dneska budeme asi už doma..Sofi už spinká,to je na ní vždycky nejkrásnější pohled... :slight_smile:
Sun já teplotu ještě neměřila,takže fakt nevim ale 37st je asi normální teplota..tobě připadá že mu něco je?
1. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
já o andrejce nevím,už se to rozjelo? :confused:

evci.tak já kotníky taky už nemám a nárty mám slitý s lýtkama,mám nohy jak válce,a pomalu pod kotníkama fialový :rolling_eyes: naštěstí já to mám vodu a dusno,páč tlak mám 105/60takže v poho,ale teda štvou mě ty otoky,vůbec nevydržím dlouho na nohách :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak mi volala ségra dneska byla na velkém ultrazvuku v Budějovicích,tak čeká kluka,takže Sofinka bude mít bratrance Petříka :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.