• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já jo, páč to mám schody do domu a musím nejdřív vytáhnout malou a pak kočár, tak je to naprd. Závidím všem co můžou vyjet s kočárem pohodlně z domu do domu :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky máte některá ohřívač lahviček? Já uvažuju, že koupím, využiju už teď při UM a do budoucna i na lahvičky s příkrmem. Určitě ho chci i do auta. Máte nějaký tipy?
12. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Charie jé tak siestu těžce závidím :wink: si ohřávam oběd a mezitím se snažím nějak v koši ukonejšit prcka kterej má oči jak angorák a řve,ale neusne :rolling_eyes: no v půl má obět gáblík a pak razíme ven :dizzy_face: tak snad usnéééééé
12. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
katy venku stopro usne, jen to vydržet než se ven vymotáš, co? To já dycky nesnáším, když je přetažená a tak, to je pak děs běs. Teď si chrupe a pak půjdem ven v klidu :wink: Dneska to s malou krásně jde, doufám, že tak v pohodě bude i zítra na to focení a taky by se mě hodilo, kdyby zítra takhle hezky chrupkala :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Charie jj kdyby mě nechal aspoň v klidu se najíst :rolling_eyes: vim že až se nadlábne on a až bude v kočáře tak stichne :wink:
12. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Charlie, musím, protože nechávám kočárek dole ve sklepě a my bydlíme ve 3. patře :confounded:

Jojo, přetažený mimčo je protiva :pensive:
12. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak u nás taky hlásím sluníčko :dizzy_face: prostě nádhera byl by hřích zůstat doma. charlii mě se na ohřev na cestách osvědčila termoska s horkou vodou :wink: co jsem se dívala na ty ohřívače do auta tak tam byla doba ohřevu snad půl hodiny :rolling_eyes: doma taky ohřívám v horký vodě je to nejrychlejší sice ohřívač mám, ale už se mi párkrát stalo, že to bylo moc horký :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak my bydlíme ve 3 p. takže kočár mám dole v sušárně. a přes den většinu času v tom kočáře usne tak je to dobrý, občas si tam vydrží i hrát má tam navěšený hračky. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sun, tak já jsem měla mlíko z ohřívačky spíš studený než horký :confounded:
12. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky...

tady se hlásí taky slnko a azuro. na balkoně je jak v létě, bodejd je zasklenej :dizzy_face: tak se chodím ohřejvat

u nás noc dobrá

a mám nejaké nové fotečky z narozenin :dizzy_face: :wink:
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
a na jedné fotce je ten Matěj od bráchy co má těch 40kg na 6ti letech :unamused:
12. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
čauky,smráďa spinká,tak mám chvilku klidu,sem vyšurovala celej barák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no tak já už kojím jen v noci a ráno,teď dopo si země asi nic nevzala,řvala jak tur,takže stáhla ještě 150sunaru :unamused:
já nevim jestli jí mám zkusit dat první nějakou tu kaši nebo jen zatim tu mrkvičku,ta se jen uvaří a rozmačká že?a dává se to jako sváča nebo kdy?sem uplnej tutan v tomhle,ani nevim kolok by toho měla sníst :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
čus reníku....já dávám třeba dopolko když má jíst, dám mrkvičku anebo banánek s přesnídávkou...sunar už pak ani ne na dodělání...ji to stačí...a pak na další papu ji dám zas sunar a pak zas na další papu odpolko třeba bramburek rozmix na kaši s mrkvičkou a když sní mín tak ji dám ještě třeba 60tku sunaru- :wink:

a někdy ji nedám třeba 2dny příkrmy a jen sunar.... to je na tobě jak ji budeš cpát :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak jsme holky zpet, byly jsme venku 3 hodky :slight_smile: plus u doktorky..
tak mame 6100 g a 66 cm, tak jsem moc rada, mame dale plne kojit bez jakychkoli prikrmu :slight_smile:
a mame napsany prevenar, tak ho vyhledove daji.. mala dostala 2. hexu a rvala jak kdyz ji na noze berou.. tak jsem ji hned potom pochovala a uz to bylo fajn :slight_smile:
smouli hezky kukuc male v ramecku :wink:
12. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoooj no nikde nikdo jo?? tak já mizím...
dnes mi přijede tatka ze služebky a bude od zítra do úterka doma jupííí...si zajdu na kosmetiku, do kina a taky na kaféééééé a odpočinu si...po tomto týdnu jsem unavená s holkama co jsou nemocný :unamused: :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojky holky, tak mi přijeli o doktora. malej váží 10,13 kg, to jde, co?:grinning: jinak jsme dostali doporučení na rehabky k doktorce na vyšetření. jdeme tam ce středu. jsem zvědavá, jeslti budeme muset cvičit, ale asi jo. dostal poslední hexa. je to můj hrdina. zaplakal a byl klid.
12. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Andrej, tak to Sabinka váží krásně :slight_smile:

Šmouli, tak si užij manžela :wink:

Jituš, teda, to je kus chlapa :grinning: . A proč musíte jít na rehabku?
12. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Mareček mi dneska usíná jenom u prsa. Teď je v postýlce a vypadá, že spí. Má plínku přes obličej :sweat_smile: . Včera večer usl zase u mě v posteli a když jsem ho šla přenášet do postýlky, tak měl přes hlavičku deku. Jsem se úplně lekla, jestli je v pořádku :zipper_mouth:
12. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Jo, a na bráně jsem hodila do košíku pár plínek a liliputa a su na 3500,- :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
tak my jsme byli dvě hodiny venku,přijela mamka zašli sjme na tu gyndu,jenže moje doktorka tam, nebyla ale máme známou setřičku tak mi dala receptík.Malý byl zlatíčko,okouzlil tam všechny setřičky,které sjme potkaly :grinning:
teď řádí na dece a já obědvám :sweat_smile: já taky vynáším kočárek,sice bydlíme v přízemí.Já si odepnu korbu s malým to vynesu,někdy se vzbudí někdy ne,a pak vynesu spodek
Venku bylo fakt super,i když tady pořád pod mrakem,ale teploučko
teď běží moje oblíbená reklama...a tati bude mít ty velké zahnuté zuby nahoru? :grinning: to žeru,ještě se mi líbí na cocalu jak jede ten kamion,ale to jsem ještě neviděla.
12. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Tak už jsme taky doma.
Byli jsme na kontrole u neuroložky, to zase bylo. Nakonec mě uklidnila, že jako na každém détěti něco najde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naučila mě, jak Alexovi masírovat krček, že se jí zdá, že tam má blok a proto se zaklání. Nejlepší část byla, když mě tu masáž vysvětlovala na mém krku, to se mi mooooc líbilo :grinning:
Další kontrolu máme za měsíc.

Já dávám normálně kočár do kočárkárny, ale když mi v něm malej usne, tak ho vleču domů, naštěstí se dobře nese.
12. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Jéééééééé, teď začala na nově kriminálka a je tam miminko na 3D ultrazvuku. Já se těšííííííííííííííím až uvidím další svoje miminečko :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Andrejko, zuby nahoru taky miluju :sunglasses: . A vánoce jsou tady, vánoce jsou tady taky :sunglasses: . To jsou povedený reklamy a ne jak jiné hrůzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu, tak příště vem manžela, ať se naučí masírovat a ty budeš masírovat Alexe a manžel tebe :grinning: :wink: .

Jako já bych tu korbu snad neutáhla. Sice má popruhy, ale váží určitě dobrých 5kg a to bych asi fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
blani, malej je moc lenošnej, a to málo co dokáže dělá blbě :frowning2:
12. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
jituš, neboj, ono se to srovná. Ikdyž by mě zajímalo kdy :grinning:
12. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Blani když mi dají poprvé tu reklamu,tak si říkám Vánocem jsou už tady. :dizzy_face: :dizzy_face:
Korbu utáhnu sice je to zabíračka,ale jen pár schodů,jsem ráda že jsme v přízemí,ale celý kočárek i s nákladem v něm bych neutáhla.
Jituško tak ten náš je až moc aktivní,někdy bych si přála aby zpomalil,a jen doufám že to dělá dobře,ale 24.11jdeme k doktorce tak se na všechno zeptám
12. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
taky miluju žahnutý žuby nahóru :grinning: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
No já odhaduju, že kočár má tak 13 kilo, Alex 7 a ještě fusak apod. ale vyvleču to, ono taky záleží, jak dobře se dá ten kočár chytit.
12. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
takže jsem teda od oběda nic moc nevysála :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako mlíčka...malýmu sice stačí přes den, ale na odsátí to bylo dnes bída...tak myslíte, že mu můžu dát trochu kašičky když byl doteď plně kojenej???Asi ji dát před koupáním a pak dokojit že??
Ach jo...no holt, pokud prcek vydrží v noci spát budu muset na zítra odsát v noci, to je mám jak kameny :grinning:
12. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
helulicku ja ti moc s kasickou asi neporadim, ale mozna bych dala az po koupani, aby se ti nepoblindil..
12. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Holky tak dneska mam den super blbec :rolling_eyes: malej furtka ječí jen teda na prochajdě spal a teď už zase haleká a řve :frowning2:před chvilkou jsem chtěla odvést balíček na poštu a baterka je v prdeli tak manža jel pro baterii páč zítra jedu s malým k doktoru :confounded: jo a tchyně má chřipku takže fakt úžasnej den se na to vyprdnu velebnost :angry:
12. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.