• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak já jsem nakonec nechala mladase u mamky a vyrazila jsem s kámoškou do města, měli tam výprodej v sekáči tak jsem se chtěla podívat po nějaký zimní bundě a samožřejmě jsem domů tahla jen takovej oteplenej overálek pro filipa :grinning: už to asi jinak nebude. tak já jdu opět odstříkávat at má zásobu na celou noc :wink:
12. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
tak mě tad malá řádí v kočáře

já musím ještě dnes uvařit bramborčku a zapečený makarony s boloňskou,ať máme na zitra a sobotu,páč zitra chcijít s malou dopo ven a odpo musím jet nakoupit,Martin slaví v sobotu 30 tak máme rodinnou oslavu,jenže nás bude asi 16 :sweat_smile:

zitra to má se známejma co unás dělali na brigádě,tak doufám,že se moc nescáká aby mi v sobotu pomohl
12. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
kaci neboj se, zas bude lip :wink:
ja ted delam kakaovyho labuznika podle babicy, snad se mi povede!
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Reni, teda, to se budeš mět co otáčet, abys nachystala oslavu pro 16 lidí...
12. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahojky,tak sofča byla dnes bez teplot,tak jsme vyrazili do Berouna,bylo nádherný poačí,zaplatili jsme plavání,já nakoupila v DM-kde jsme zrujnovala svůj účet-hrůza,asi budu muset vykráct banku..
Sofinka už je v posteli,ale nepsí,tak já jdu zas žehlit :angry:
Káto chtěla jsme se tě zeptat jak dobře znáš Sušici?
12. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Hani, tak to je super, že už je Sofinka bez teploty.
12. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
u náse nespinká,my ještě vykoupaní nejsme,taťka nám odešel k holiči,tak za chvilku dorazí nový člověk.Malý už je trochu protivný,za chvilku půjde do vany
Hani to je super že Sofince je lépe.Já byla zase dneska v Rosmannu,taky jsem tam nechala plno peněz.Jo a žehlení mě taky čeká,ale nevím kdy.
12. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak jsem Sofču musela znova dokojit,ještě z druhého prsu a ted už snad bude klid..tý kaše sní dost málo tak 30-40ml což moc neni,takže moc nevěřím že nám to k něčemu pomůže..
12. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
tak jsem dala malýmu kašičku, rýžovou, má boule za ušima, jedl jak divej :grinning: pořád mi bral lžičku a pěkně si ju pokaždý oblízal...no sranda...tak doufám, že se na noc trochu zasytil a bude hajat...za chvilku jdem koupat a pak se uvidí, jak mu to spinkání vydrží :sweat_smile:
12. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak Radek teď blbne s malým na přebalováku :slight_smile: teda špunt je na přebalováku a Radek stojí u něj :grinning: :grinning: a já mam asi 15 minut volno :grinning:
Hani no trefím na náměstí a na nádraží a pak asi i k nemocnici :wink: no spíš tam znam ty výpadovky,ale určo se nějak domluvíme :wink: řekneš ulici a snad to najdu na netu na mapě :slight_smile: tak super že teplota je pryč :wink: :slight_smile:
Helu tak to je super :wink: :slight_smile: tak snad bude v noci chrááápat jako dřevorubec :grinning:
Andreasku jj bude líp,ale dneska to na mě nějako padlo :sweat_smile: a nadávala jsem tu jako dlaždič(i ten by se snad styděl) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Sun jj už to nebude jíné budeš něco shánět pro sebe a přineseš hafo věcí Filípkovi :grinning:
Reni téda kočko to si mákneš co :confused:
Blani jj taky mi každá objednávka z brány nebo ze slůněte zrujnuje konto :sweat_smile: :grinning:
Andrejko u nás je taky těsně před koupačkou :wink: ale včerejšek ukázal že i když ho v dobré míře chceme vykoupat dřív aby dřív spal tak stejně před 8 nezabere prďola jeden :confused: :sweat_smile:
12. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
hani, takze bylo fajnove v beroune, vid? :wink:
to je dobre, ze uz je sofinka bez teplot, my dostaly 2. hexu dneska, tak snad nas horecky obejdou obloukem!
vidim, ze utracite v drogerkach, ja ted moc ne, driv vic, ale jak zacnem s prikrmama, tak to taky asi bude znat..
ale mam taky rada takovy ty sampony, kremiky, licidla apod. :wink:
helulicku no vidis, jak mladej basti :wink:
12. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Kači, tys to hezky všechno shrnula :grinning: :wink:
12. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Blani :wink: :grinning:
Jdeme koupáááát malej už tam haleká :wink: si občas říkam jestli nám ho v porodce nevyměnili za Hejkala :grinning: :grinning: jen doufam že dneska bude usínat lepší :wink: holky držte pěstičky páááááá :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
tak mladýho jsem nakojila, samozřejmě usnul u prsa, tak nevím, kolik toho vylokal. Tak jsem zvědavá...ke všemu spí dřív než je zvykem a vždycky se mi do půl hodiny budil,když šel spát dřív...no snad to dnes bude ok...
12. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Já bych tu kaši dala před koupáním, pak koupačka, pak kojo.

Heluli, já první den taky moc neodsála, další den už to bylo lepší a lepší a lepší. Ale kojím vždy z jednoho a druhé odsávám.
12. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky díky taky jsme ráda že už je bez teploty,další nás čeká 8.12..sem jí pak chtěla naočkovat ten Prevenar ale váhám,protože se bojim že bude mít zas horečky..
Tak už mám vyžehlený Sofinky věci tak ještě naše..
Andreasku já dneska v drogerce jen Sofče koupila mycí gel pro Sofču,krém na opruzeniny,kaši,dvě štávičky,jednorázové podložky,chrastítko +ještě nějaké věci do domácnosti,sobě jsme si koupila jen lesk na rty :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: jinak jsem si to tam fakt užila,došla si do cukrárny,prolezla sekáče další obchody..
Zítra musim jet do ikei ale už se mi nikam fakt nechce,protože vždycky když někam vyrazim tak peníze lítaj :unamused:
Holky perete ještě prckům v dětském prášku nebo už v normálním a dáváte třeba dvojité máchání?Mě právě dochází persil sensitiv tak přemýšlim zda koupit nový,nebo začít prát v našem persilu adát 2x máchání..
Jo a žehlíte pleny?Já jo poctivě z obou stran.. :grinning:
12. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Jo a dneska dostal Alex 240 ml MM, víc nebylo, jsem nebyla celej den doma, tak jsem měla prostoj v odsávání.

Hanko, já už koupím normální prášek. A plíny nežehlím vůbec. Nebo jen výjimečně, když jdem k dr. a chci, aby to nějak vypadalo. :grinning:
12. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
tak mám uvařeno,malá mi sedí na klíně,za chvilku jí dám sunar a de chrnět

hani-fajn,že je sofince už dobře

u bbbbbtr ilů' -zdraví karolínka :grinning:
12. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
jo, jo jitu, tak jsem to udělala...nějak kolem půl7 jsem dala kašičku, kolem 7 koupání a 7,20 už chrupkal...tak jsem zvědavá...
té kašičky jsem mu dala jen půlku dávky, tak uvidím, jestli to stačí...nechtěla jsem hned dávat celou...ale on by to určitě zchlamstl celý...divoch jeden :grinning:
12. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Heluli, jasně, opatrně a pomalu, aby se neucpal. Každý děcko reaguje jinak.
12. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
já pleny taky nežehlím, jen ty barevný, který nosím k mudře.Ta je z nich vždycky hotová :grinning:
hani, ja peru normalka v persilu sensitive a zadne dvoji machani nedavam, peru ji jako nam :wink:
já dávám 2x máchání na pleny, páč rychleji schnou a u nás je po nich docela poptávka :grinning: jinak na oblečení nedávám :wink:
12. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
To já dvojité máchání taky nedávám,ale když bych prala už v normálním prášku tak bych ho asi radši dala né?
12. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky, tak dnešek byl nakonec pěkně náročnej, byla jsem s kámoškou na takový nakupovací procházce :sweat_smile:
Koupila jsem podložky, flaštičky, jídlo na zítra na oběd, hračku pak jsme vlítli do cukrárny na čaj a medovník a jak jsem přišla dom, tak hned k plotně, takže oběd na zítra nachystán.
Dopo jdu vyzvednout ještě nějaký věci do lékárny a předávám malou tchýni.
Musím se dopo nachystat na to odpofocení :wink:

Jináč andrej IP se ti povedla, jsem se nasmála :grinning:

A s ohřívačkou jste mě moc nepotěšily, jsem myslela, že zmáčknu čudlík a bude to v cukuletu ohřátý, tak jak má být :confused:
12. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo a prckovi nežehlím a zatím peru v lovele a dvojitý máchání nedávám :wink:
12. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak se vzbudil, ale jen jsem pochovala, trošku cucl prsa a chrní...
12. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
andreasku v jakým programu ty fotky upravuješ? Je to fakt pěkný :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Teda Andreasku koukám že nás Sabinka stou váhou předběhla..a kolik měří?
Koukám že jen já blbec stále žehlím,pak se divím že tady toho mám pořád tolik.. :angry:
12. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Charlí už dáváš taky kašičku?Tvoje Verča je taky hubenour né?Četla jsi jak jsme dopadly u dr?
12. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.