• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hani já zatím kaši nezkoušela, ale četla jsem to, jestli se nepletu, tak máš kaši dávat ale se spaním se to srovná až tak po měsíci :confounded: to mě přijde divný, když nebude mít hlad tak by se budit neměla :astonished:
12. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Já nevim proč až po tak dlouhý době,ale doktorka říkala že mám čekat výsledek tak za 14 dní až 3 týdny,než se to upraví,tak nevim,ale tý kaše moc nesní,takže se bojim že výsledek nebude žádný..včera pila naposledy v 19.30,pak až ve 24h,pak ve 3h,v 7h a pak v 9h to nás probudil tatka mobilem..
A ty jí zatim jen kojíš nebo přikrmuješ UM?
12. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
u mě jde kojo do háje, chybí mi denně tak 200-300ml, takže já už si kojím jen tak pro radost, je to fakt den ode dne horší a horší. Už jen čekám kdy budu dělat UM i v noci. Skoro nemůžu říct, že UM přikrmuju, ale krmím na částečnej úvazek.
Dneska byla UM prostě 3krát
12. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
vlastně dneska mě chybělo víc :confused:
12. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj..

mě se nela vzbudila a sedí mi tu na klíně :unamused: nika furt kašle, tak budí nelu, tak to bude super noc....
radek přijel ze slovenska a je utahanej z cesty tak je to zas na mě :confounded:

to se zas vyspim-snad ani nepujdu a vožeru se :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
holky, tak my dali dnes večer před koupáním zase kaši z 50 ml vody a když jí dojedl, tak začal plakat, že chce ještě, chuděrka malá :grinning: :grinning: pak jsme ho vykoupali a vypil jedno prso, za chvíli se probudil a vypil druhé prso a teď spinká, snad mu to vydrží co nejdéle :wink:
charlie - tak kojo u tebe asi brzy skončí - když se méně kojí a místo toho se dává UM, tím pádem se i vytváží méně a méně mlíčka :pensive: musela bys zkusit, když dáváš UM, tak odsávat :confused: - já taky neodsávám a jak jsem dopadla - už dáváme navečer kaši, nemám ani odsávačku, stačilo mi, když jsem vyzkoušela odsávat, když jsme byli s Marečkem v nemocnici a nevytahla jsem skoro nic, jen pár kapek a dost mě to bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani - a to ti víc té kaše nesní nebo jí víc neděláš?
12. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Šmouli :grinning: Marečka taky budí, když někdo kašle nebo smrká nebo kýchá - a taky sebou cuká při kojení a někdy začne dokonce i plakat jak se lekne :frowning2:
12. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
smouli tak to se vožer :grinning:

kacen ale já malou přikládám pořád, ale když je řev u jednoho i druhýho prsu, tak musím rychlo udělat um :confused:
Jako do toho xkrát vysávat prsa odsávačkou teda nehrozí, je to dost bolestivý a nic z toho :frowning2:
12. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Smouli drž se :wink: bude zase líp :slight_smile:
Charli toho já se taky bojim že jednou mlíko dojde a co pak u nás je ten průser že nechce flašku,jasně že by jí pak nic jiného nezbylo,ale už ted mám hrůzu z té scény než by si tu flašku vzala..
Kacenko kaše jsme udělala 90ml a snědla ani ne půlku,pak začla plakat že už nechce..bych potřebovala aby papala jako Mareček,aby se té kaše pořádně najedla..
12. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
hani zvláštní, že ti nechce flašu :confounded: Prý pít z flašky umí všechny mimča :fearful:
12. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
to já bych si holky něco dala...ale bylo by mi asi blbě :grinning: já mám ted po všem sračku :grinning: :grinning:

ale dnes to ještě vydržím a od zítra bude radek snad fungovat...nebo...ho zabiju
12. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
no vidíte cholky...mě vipila 150ml kaše docela hustá byla...a po půl hodce se vzbudila a čumí jak datel :angry:
12. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
ježiši - vypila :confused: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
ted čtu že ti hani nechce moc flašku a co vyměnit dudáka??
12. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hani tak to máme obráceně - Mareček plakal, že už ta kaše došla :grinning: - z flašky pil naposledy začátkem července čaj, tak ani nevím, jak na ni bude reagovat, kdybych mu jí dala - musím to vyzkoušet a dát mu ochutnat čajík :wink:
taky se bojím, že až mlíčko nebude stačit, tak co budu dělat - jsem takovej antitalen na všechny ty příkrmy a dokrmy, ani nevím, jak se to připravuje :grinning: ale kaši už jsem zvládla, tak to snad půjde :slight_smile:
náš malej teda u koja neřve, ale řve pak mezi kojením, když leží na zádech nebo když se nudí a možná taky třeba proto, že má hlad - ale já nevím, jak poznám, že má hlad :sweat_smile: , zdá se mi, že když mu nabídnu prs, tak pije vždycky :pensive: - a pak taky řve, když nemůže usnout :grinning:
12. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
smouli hezký přirovnání - čumí jak datel :grinning:

holky dobrou :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
to už jdeš spát :confused: tak brou...já jdu zkusit uspat, je nějak nevrlá :unamused: :wink:
12. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Šmouli - datel :grinning: :grinning: :grinning: tak ji doraž mlíčkem nebo se to nedělá? :confused: já mu dám kaši a pak to taky zapije :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
já ji dodělám spíš čajíkem....bojim bojim aby jsem ji nepřecpala :fearful: :wink:
12. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
kači a co myslíš tím doděláním...jako MM?? já nekojím
12. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Kočky tak dneska usínání dobrý :slight_smile: koupali jsme až skoro v 7 pak jsem kojila-no ono tam v těch kozenach pomalu už nic nebylo a pak vytahnul 155ml rozmraženýho MM a víc prostě nedostal v :sweat_smile: postýlce trochu kňučel a tak šli pařátky pod deku a už je v limbu :dizzy_face:
Radek právě mění aubaterku :pensive: taky toho má chudák plný kecky nezastaví se od rána do večera a celej den dělá venku :confounded: a chudáka už ho bolí celej člověk :unamused:
Hani já taky žehlím plíny z obou stran :grinning: beru to jako relax :wink: teda jen ty plíny jináč mě žehlejí neba :sweat_smile: :grinning: a když malá bojkotuje flášu tak pak rovnou ze lžičky hold :wink:
Charlie už ti ta dula odepsala??
Šmoulo tak budku by sis chtěla ožrat jůůů?já měla dneska děsnou chuť na cígo :sweat_smile: na ty nervíky,ale to bych neudělala když kojíme :wink:
12. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
šmouly taky jsi mě s tím datlem pobavila :grinning: mě nějak blbnul internet :angry: tak já jsem mu dala dneska 220 mlíka s kaší tak jsem zvědavá. no myslím, že kdyby tam bylo víc tak pije dál :confused: teda ty naši caparti jsou poslední dobou pěkný hladovci :grinning: tak vám přeju všem pěknou a dloooooooooooooooooooouhou noc :wink:
12. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Sun jj jsou prckové nějaký rozežraný :wink: :grinning: cože ty už jdeš taky do hajan????? :frowning2:
12. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jinak ad ohřívačka nám ohřejvá docela pěkně :wink: no samo že ten plast blbě vede to teplo,ale baj očko tak těch 10 minutek většinou stačí :wink:
12. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak teda ještě ne :grinning: šiju tady prdochovi takovou chobotnici tak mám na to ted klid tak to radši dodělám. tak já plíny žehlím, když už žehlím to ostatní tak ty tři čtyři plíny mě nevytrhnout :sweat_smile: u vás látkovek je to asi jiný co? to bych se taky na to vyprdla při takovým množství. dneska jsem říkala našim, že klidně může mikuláš přinést nějakou tu mrkvičku atd. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
cože?? 220ml?? ty jo jako nela by taky vypila asi víc, ale já mám strach aby ji nebolelo bříško...tak to já ji zítra taky dopřeju!!
a to jako vypijou tolik po 3h????pokaždé???? :confused:
12. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
my jíme pořád po těch 3h 150ml
12. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
ted usla, tak uvidím na jak dlouho pokud nezačně chuděra kašlat...ona jak má tu rýmu a ucpe se ji nosík tak nemůže s dudlem dýchat , vyplivne a řve, že! takže odsát a znovu uspat!!

no není nad to když jsou zdraví!!!!
12. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
šmouly nevím kolik si toho vytáhne, ale když odstříkávám tak ted dávám tu dvoustovku, aby byl pán spokojenej.
12. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Charli tak ta naše neni asi mimčo :astonished: přijde mi že vůbec neví co s ní má dělat protože jí v puse jen převaluje,ale vůbec nesaje a to ani když tam má moje mlíko-potvora jedna :rolling_eyes:
Výměna dudlíků už proběhla vyzkoušela jsme asi 5 druhů a výsledek žádný..
Já mám taky ohřívačku na lahve a ohřívá to nějakých 6 minut je to dobrá věc..akorát že já to většinou z té flašky všechno zas vylývám protože madam vypije tak 10 ml.. :frowning2:
Holky vy už jdete spát?Mě se moc nechce,ale asi budu muset,počkám do 22h jestli se nevzbudí na kojo..
12. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.