• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
aha aha no stejně...mě by zajímalo jestli to UM je třeba silnější(sytější) než MM-no fakt nevím
12. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Sun teda tak do šití jsi se pustla???ty jsi šikulda :astonished: :slight_smile: jinak no žehlím obden tak těch 15-20 plen :grinning:
Šmoulo chuděra malá :pensive: člověk by neraděl dýchal za ní co?
12. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky já pořád kojim po 2h,víc nevydrží a ještě ani nepřibírá,bože co já to mám za dítě :rolling_eyes: třeba má v sobě nějakou tasemnici :astonished:
12. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
hani tak to budeš muset zatím dávát ze stříkačky, když nesaje z dudlu cože??? :fearful: :wink:
12. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hani :grinning: :grinning: tasemnici určo nee :grinning: to spíš dobrý spalování :wink:
Jinak mam vás pozdravovat od manži :wink: :grinning:
Sun ty šiješ? :astonished: To já umym přišít tak max.knoflík..
Šmouli to by mi taky zajímalo,ale myslim že UM je sytější,nebo prej jí miminka tak rychle nestráví jako MM
no a proč ne??
12. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ze stříkačky nee,na to nemám nervy,zatim kojim a kaši dostává na lžičce a pak přejdeme asi rovnou na hrníček už mám doma jeden koupený od 6.měsíců..
Káto tak že děkujeme,už tě láká do postele co? :grinning: :grinning: :grinning: já jsme doma sama max se přitulim ke psovi :grinning: :frowning2:
12. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
ona se to naučí...a co ji nechat vyhladovět :confounded: to zní strašně....ale pak by třeba papala
12. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Šmouli a proč ne co?? :confused: :confused: :confused:
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
jj ty vlastně kojíš...jj já už nemám přehled kdo jo a kdo málo a kdo ne....tak to jo :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hani bohužel do postela mě láká jen tak maximálně spánek :wink: jinak cože je to prosím vás ten sex????
12. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
no to já myslela proč ne tou spříkačkou, ale už jsi psala že nemáš na to nervy...to já taky dělala, než začla z flašky :zipper_mouth:
12. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
já taky nevím co je to ten sex????????????????????????????
12. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
večer určo neee...a po ránu no možná :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Šmouli no jestli by byla jako náš mlaďas tak asi ani to by nepomohlo v tu sobotu jak musel Radek jet pro tu jeho flášu a dudla tak raději hystericky řval,ale dudla od aventu prostě nechtěl :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
jdu do peří...vypadá to že snad bude chvíli spát-to jest tak hodku. Tak zatál papa
holky zkouším šít :grinning: loni jsem si poručila k narozkám šicí stroj, tak ho ted testuju :wink: tak snad z hrníčku se jí to zalíbí. hani ty máš kaši mléčnou nebo nemléčnou? tak my kojíme ve dne po 3, ale poslední dobou i po dvou a půl nebo občas dokonce po dvou, nějak se mu zvedl apetit.
Nechat vyhladovět mi radila i doktorka ale na to já nemám srdce,abych jí nechala řvát hlady a já měla nalitý prsa anedala jí.. :pensive: :cry:
Sex neznám..taky už si manža pěkně stěžuje :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Šmoulo no po ránu by to i šlo,ale to většinou manža zaspí do háku a pak má fofry a o víkendu buď dospává nebo vstává aby makal doma kolem baráku :confounded: takže máme smolíka:frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
takže jim taky zpííváááte???:::: už to bude rok, cos mi ho tam dával... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrouuuuuuu :wink:
12. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hani no manža si ani nestěžuje nějak už ani na to nemá sílu :sweat_smile:
Sun já ho dostala jako svatební dar od tchyně,ale nějak mi chybí na to čas :sweat_smile: páč jak malej usne tak je tu takový ticho že si nechci pouštět další kravál :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Sun kaši kupuji mléčnou,zas toho mlíka nemám tolik abych ještě odsávala mlíko do kaše a pak jí ještě kojila..
Ted jsme měli planý poplach na moniotru zas byla úplně jinde než má .. ten monitor už dlouho používat nebudu to je hrozný jak to pořád řve..i když v noci mi to zelený světýlko uklidnuje a vím že je vše tak jak má být..
12. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
jo tak o sexu mi taky chvilku povídejte, mám takovej pocit, že těch šestset za antikkoncepci jsou vyhozený prachy :grinning:
12. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Šmoulo :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi číslo :grinning: náhodou od porodu už asi 4x něco proběhlo,či-li v průměru 1x za měsíc :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Sun já žádnou antikoncepci nemám,ale taky zatim nebylo potřeba..ale chci si jí nechat napsat jen nevim zda to má cenu vyhazovat za to peníze když stejně nic neni.. :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
no ještě ze jsi mi ji připomněla :grinning: ale stejně to je fuk :sweat_smile: ježiši ani o tom nemluvte, já prostě nemám chut, jsem dycky úplně vyřízená a jako abych mu držela, tak to ne!!

no fakt už jdu, nebo se mi vzbudí a já si ani nedáchnu, tady mě bolí záda... tak pa :grinning: :wink: :slight_smile: :pensive:
12. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Sun já právě taky uvažuju že pošlu antiko do kopru a bude klid :wink: na tu naši frekvenci by stačil i Postinor :sweat_smile: :grinning:
Hani jj to je právě pak problém s těma monitorama :wink:ak pak ty prckové cestujou po postýlce tak to pak planě plaší :wink: my ho neměli zapnutej ani jednu noc
12. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak my od loni jednou...se stydím ale já za to nemůžu....chudák můj malej!!
prej z něj bude suchá větvička mi tuhle povídal!!!

no nic jdu páček shledáček :wink:
12. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Šmoulo pa a dobrou :wink:
12. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.