• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my nemáme chut nějak vzájemně :grinning: martin teda občas jo, ale to je jak u katky jednou měsíčně. :wink: holky jdu chrnět padají mi oči a kdoví jaká bude dnešní noc :rolling_eyes: tak vám všem přeju at se pěkně vyhajáte pa
12. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Sun přesně my padáme na hubu oba dva a tak je to na nic :wink:
Taky jdu :wink: do sprchy a pak se podojit a pak hurá do pelíšku :dizzy_face:
Tak broouuu noc kočky :wink: a ať se nám o tom sexíku aspoň zdá :wink: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak já vás dámy opouštím,právě jsme Sofinku nakojila,jdu ještě vyběhnout se psem,umejt a spát..tak dobrou :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že neznáte sex, tak to se přidávám a myslím, že manža už je naprdlej a nějak to nechce pochopit. Nějak si teď lezeme na nervy ach jo.

Zrovna se vrátil z nemocnice má tenisový loket.

Tak jdu taky dobrou noc maminky
12. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
teda vy ste toho nakecaly :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani-a nebo jí dej na ten dudel sab simplex,je to sladký a třeba bude tahat jak to bude cucat :wink:

nemají vaši prcci po těch kašičkách zácpy?nebo spíš neměli když ste jim je dali prvně?

já ztoho mám furt hrůzu jí něco dát že ji zacpu :unamused: já teda kojím ale prokládáme to sunarem,takže nevím co bych jí měla dát jako první

no nic,du mrknout na zoufalý manželky a taky do hajan,tak dobrou :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobré ráno kočky,
tak jsem se hned po ránu pěkně pobavila vaší sexuální diskuzí :grinning: Tak se taky hlásím, že nic moc :sweat_smile: Prsty obou ruk by mě na spočítání stačily :wink: No u nás je to taky jak myslím u Kačky....manžel je večer tak hotovej, že si myslím, že je rád, že lehne...do práce, z práce na stavbu, teď je ke všemu furt na služebkách mimo domov..takže taky žádná sláva a já po tady těch nočních extempórech mladýho se do toho taky kolikrát taky dvakrát nehrnu :pensive:

Když jsme u toho sexiku, tak sefurt rozhoduju, jestli brát pilule nebo no :unamused: Blani už jsi šla do toho krému? Mě teď právě docházejí, tak nevím....

Jinak dnes noc super, kojo v 19,15, v 23,30 (to mě trochu překvapilo, myslela jsem že bude chrnět dýl), no ale pak kojo ve 4, v 6, takže super. Klíďo bych to tak brala :grinning:

Reni, včera jsem mu dala poloviční dávku kašičky, a myslím dobrý. Sice jsem měla pocit, že se mi v postýlce trošku víc kroutí, ale nebudil se. Taky jsem z toho měla strach :wink:
13. lis 2009 v 06:38  • Odpověz
Ahoj.
Tak náš mladý pán vystačil s tou megadávkou MM do cca 1 v noci, pak jedl jakoby měsíc neměl a další někdy v půl 5 a pak teď v 7, nyní opět zařezává.
Učinila jsem rozhodnutí, že v poradně příští týden proberu počátek klasika příkrmů od ukončeného pátého měsíce místo od šestého, protože mi tenhle kojící dostih leze na mozek.
Asi nebudu ta supermatka, co pro kojení se rozkrájí.

Jdu vás dočíst.
13. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno kecalky :grinning:

Heli, krém jsem si už koupila, ale ještě nepoužila :sweat_smile: . S naší frekvencí (od porodu asi 4x nebo 5x :sweat_smile: ) ho asi dlouho nepoužiju a hlavně ho budu mít na hoooooooooooodně dlouho :sweat_smile: . Manža by i sexoval častěji, on sexem relaxuje :confused: , ale já když su unavená, tak nee. Nejhorší je, že já jsem vždycky nejradši sexovala přes den, večer to na mě bylo už moc únavný :sweat_smile: a manžovi to je jedno. A tady s tím prcochem to přes den jaksi nejde....
13. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Jinak mi Mareček usl u koja v 8, probudil se chvilku po 11, což jsem hleděla a pak až o třičtvrtě na 6 :slight_smile: . To ještě usl a já jsem furt nemohla zabrat. Už jsem myslela, že budu vstávat, ale pak jsem usla a Mareček se vzbudil :grinning:
13. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Jo, a včera jsem se s mamčou bavila o tom čajíku, že mu nechutná, tak mi řekla, že mu nechutná proto, že není sladkej. Ať mu tam dám půl lžičky cukru :rolling_eyes:
13. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Jo, chtěla jsem se zeptat - copa je to ten sex??? :confused:

U nás je brzda rozvoje můj muž. Většinou usíná současně s Alexem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Já si taky říkala, že budu v noci odsávat, ať ho můžu večer naládovat mlíkem z flašky a houbelec. Nechtělo se mi stávat a přes den si myslím to nebude žádná sláva když budu furt kojit :unamused:

Hej jitu, ty dáváš fotky na rajče že? Já nevím co dělám blbě, už tam nějaký alba mám, ale teď mi tam prostě nejde vložit...jakmile se mi načtou vybraný fotky, tak tam nemám pak tlačítko pokračovat...je tam jen seřadit, označit, a ještě něco...tak co dál??? Vůbec nevím, jak jsem tam ty předešlý alba teda dala...
13. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Jitu, to se musíš zeptat na jiné diskusi, my o tom sexu taky moc nevíme :grinning: :wink:
13. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Heluli, jj, oni to nějak změnili. Minule jsem s tím nejdřív taky bojovala. Mám dojem, že ono se tam ty nové označí křížkem, tak je potřeba je odfajfkovat a pak tam bude to "uložit změny".
Ale já teď nemám nové fotky, tak jen co si myslím, že tam bylo. Zkus se kouknout.
13. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky, tak u nás noc superní, kojo ve 3 a pak o půl 8 :slight_smile:

Jdu si vás dočíst, zrovna snídám, Verunka si hraje s kolotočem :grinning:
13. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
no ono tam právě je jen seřadit fotky, označit a přidat fotky, když dám přidat, tak tzn že chci do výběru ještě nějakou přidat, takže album tím nevytvořím...ale jinak tam už nic není...tak jsem fakt asi tupá nebo nevím...
No zkusím se s tím nějak poprat až bude čas...kdybys nato došla, tak mi dej kdyžtak vědět. Díky :wink:

tak jsem dala malýmu na noc papírovky a je celej prosrajděnej :angry: takže komplet všechno musím převlíct...no to je hnus velebnosti...

no vidím, že to tady teda sexem žije :grinning:
13. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Jitu, nemáš náhodou plenky panda? Od včera házím plínky do košíku :grinning: , ale dnes je chcu 100% objednat :grinning:
13. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Blani nemám, ale prý blbě suchaj jejich sucháče.
13. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak dula mi zatím neodpověděla a s ohřívačkama jsou teda různé zkušenosti koukám

Asi nějakou pořídím, páč se to bude hodit i na lahvičky se zeleninkou a tak, že?

Ale hledat kterou, to mě asi nebude moc bavit :sweat_smile:
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdu něco dělat, aspoň trošku poklidit a převlíct se z pyžama a vyčistit si zubiska :grinning:
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak u nás kojo ve 2,ale kozeny nestačili ani omylem a tak jsem musela ucmudit 90ml Beby :unamused:
Jinak s příkrmama taky začnu od 5 měsíce :wink: no to bude stranda s tím naším mlíkomilcem :sweat_smile: :grinning:
Charlie já mam ohřávačku od Aventu :wink: koupená na Aukru za pětikilo a spokojenost :dizzy_face: :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
asi taky zvolím ten Avent, je toho tolik a kdo se v tom má vyznat :confused:
13. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
jinak včera jsem zápasila s odsávajdou a mám v lednici 80ml, tak nevím jestli mám být ráda, jako že je toho dost na moje poměry a nebo mám být smutná, že toho mělo být víc :confused:
13. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Jo a zrovna chlemtám ten Laktozin, už jsem tím tak prolitá :astonished:
Jitu, díky :wink:

Charlie, tak já jsem od ohřívačky asi očekávala moc. Jsem čekala, že tak za 2 minuty to budu mít ohřáty na optimální teplotu a ne, že za dýl a ještě tu teplotu budu muset hlídat :confounded:
nazdárek,
tak noc ušla, sice první probuzení ve dvanáct :confused: to naštěstí hned zabral a pak o půl čtvrtý kojo a taky naštěstí hned usnul, ale už asi na tu kaši prdím, to radši to mlíko šoupnu do mrazáku. možná zkusím ten vzorek od nutrilonu tý mléčný a uvidíme. jinak koukám jste měly fajn noci všichni co? jo a o tom sexu by mohly snad vědět holky ze snažilek :grinning:
13. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
blani já jsem si taky představovala, že tam dám lahvičku, zmáčknu a během chvilky to bude tak jak má být :confused:
13. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Charlie já myslím že 80 ml je super :slight_smile: na to jak ti včera ty kozenky stávkovali :slight_smile:
Blani :grinning: :grinning: prostě jsi čekala zázrak :wink:
Sun jj to máš pravdu tam by o tom holky mohli něco vědět :grinning: a myslím že by asi za to mimi klidně prožili zbytek života v celibátu :pensive:
13. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Tak pucek tady zívá a mne si oči pod hrazdičkou tak su zvědavá jestli pod ní vytuhne :confused:
13. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
já jsem kupovala ten ohřívač v tom lidlu a měla jsem to zase věčně přehřátý, protože to by u toho člověk musel stát a čekat až zhasne světýlko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já ted normálně přemýšlím jestli nejsou 3 roky odstup od dětí moc :sweat_smile: jenže to už bych musela příští léto začít a to se mi moc nechce :pensive: sranda co :grinning:
13. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.