• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači, já vím, ale myslela jsem si, že to tak funguje :sweat_smile:
13. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: Radek se se ségrou taky 3 roky a řekla bych že pohoda :wink:
13. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak malej zavřel oči a už to vypadalo nadějně a zase prd :unamused: :frowning2:
Jo a už jsem našla pěnové puzze co asi dostane k vánocom :grinning:: http://pojdmesihrat.cz/detail/Podlahove_penove_puzzle_Pat_a_Mat.html
13. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Sun, tož to já chcu víc než 3 roky. Min. 4. Jako pří představě, že bych se měla příští rok snažit o dalšího prcka...fakt ne. Zatím mi bohatě stačí 1 :grinning:

Kači, hezké puzzle :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Blani no a na MMB jsem ho našla za 219kč :wink: :grinning:
jinak já bych ctěla tak do těch 3 let,ale taky si jako nedovedu představit že bych tu měla za chvilku dalšího pišišvora :sweat_smile:
13. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
no to sice jo, ale pak to bude jednoduší zabavit skoro stejně starý, než třeba sedmiletýho a tříletýho. taky si to nedovedu zatím představit no uvidíme.
13. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Ahojky, dobré ráno :slight_smile:
U nás noc dobrý, až na to, že usíná až kolem 22,00 h, to je fakt na zbláznění, uspáváme ho od 20,00 h a trvá to 2 hodiny, vždycky chce nakojit, u prsa vytuhne a jak ho dám do postýlky začně kňourat a pak řvát :unamused: .
Myslím, že by chtěl večer před spaním něco "silnějšího", taky přemýšlím, že počkám 14 dní, až mu budou 4 měsíce a na noc mu zkusím dávat kaši. Nevím, jestli mu bude do ukonč. 6 měsíce kojo stačit, dle mne ne :pensive: .
Doktorka určitě bude chtít příkrmy až od ukon.6 měs.. Jak to máte vy? Přikrmujete už i když jenom kojíte?
My mu zkoušeli dát na noc nejdřív Bebu a tu nechtěl a pak Nutrilon a ten taky plive.
On chce prostě to prso a hotovo :confused: , no jsem na to zvědavá, jak to s ním skoulet :angry: .
13. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Sun no jsem na to fakt zvědavá :confused: no my jsme s bráchou o rok a půl takže to bysme se měli začít snažit už pomalu teď :confused: no to by byl mazec :sweat_smile:
13. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky,
já chci taky 2.dítě do 2 let :grinning:
Katulen - nám je už 5 měsíců a dr. nám schválila zeleninku na oběd a na večer kaši - zatím dávám 2 večery jen tu kaši a jinak kojim, ale myslím, že už ho to stejně moc neuspokojuje, že by si tu zeleninku klidně dal taky :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Kači, tak to je super :wink: . Sice 30,-Kč není moc, ale aspoň bude na nějaký příkrm :grinning: :wink:

Jako určitě máš, Sun, pravdu, že to pak bude jednodušší, ale my bydlíme ve 2+1 a tady fakt druhý mimčo nechci, takže až postavíme, tak můžeme mít další. Ale co je pro mě hlavní důvod je ten, že Mareček už pak bude samostatnější, bude mít kamarády, takže nebude tak moc potřebovat mě ani manžu a budu mít čas se věnovat mimču. Bude buď ve školce nebo už ve škole a já si budu moct přes den např. dáchnout s mimčem. A nejradši bych byla, kdyby to vyšlo tak, že až Mareček půjde do 1. třídy, tak budu na mateřské, abych ho mohla vodit ze školy a do školy. Přece jenom v té 1. třídě si to chce rodič ohlídat :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Kači, ty máš tady tu plínku http://www.branakdetem.cz/aio-bamboo-onesize.htm, že? Jak to má vevnitř? Já jsem viděla jednu AIO teď nevím, jestli tady tu nebo tu fluffle a ona tu vnitřní vrstvu neměla úplně až po okraj těch kalhoteck a to po zkušenosti s CB nechci.
13. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
tak mi z bráchou jsme o 11 měsíců :grinning: to už jsem propásla. no uvidíme, jak to budem s filipem zvládat, taky musím počítat s tím, že pokud by to byl kluk tak bych musela zkusit štěstí napotřetí tu holčičku :grinning:
13. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Blani no tyhle to taky nemají až ke kraji,ale i když je tam hovňajs tak to žlučák veme a vypere se to i na 30 :wink: a určo je lepší ta Bamboo :wink: mam i Fuffle ale Bamboo je štíhlejší a řekla bych i mnohem víc savější :dizzy_face:
Sun no tak šup šup až moc nezmeškáte :grinning: :grinning: :wink:
Katu nám i sám Dr. řekl že můžeme začít přikrmovat od 5 měsíce :wink: :slight_smile:
Kačí no zeleninka už za chvilinku taky začne co? :wink:
13. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ránko maminky.Vojtíšek usnul v osum u flašky s akši,takže tradičně jsem to dopila a vstával v 5.45.pak jsme ho ještě 45minut přemlouvala ať spinká,nakonec jsme usli do půl deváté.Teď na mě vykřikuje z ložnice,takže pak přijdu a dočtu si vás
13. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Sun :grinning: , já bych chtěla 3 děti, ale nevím, jestli nakonec neskončíme u 2. A proto bych si chtěla každý užít :slight_smile:

Kači, díky. Tak tu nechci :grinning: . Já se spíš bojím, že by Mareček čůral do boku, jak on to umí, a bylo by to na oblečení.
13. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Jo, a ty cushies tushies dělají tak větší prdelku jak píšou?
13. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Blani no ty teprve dnasky poprvé testnem tak ti pak dám vědět :wink: ale každopádně ty mají ten vnitřek až po okraj :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Kači, dík. Jako já a nakupování to je věčný téma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Blani :wink: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
hm, tak budem muset ještě do Vánoc s příkrmama počkat, ale zkusím zda mudr. povolí aspoň tu kaši od 4 měsíců :wink:
13. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
jedu na poštu, něco pokoupit, pak přijdu, zatííím :wink:
13. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Kat teda vy máte nějakou přísnou Mudru :confused: koukam
13. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Katulen, já myslím, že kaši byste mohli. A pokud mu MM nestačí, tak co...
13. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Tak prcek už tu na mě zase haleká :grinning: tož asi bude krmě a pak jedeme k tomu doktorovi :wink: tak zatím páááááááááááááááááááááááááááááááááááá
13. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Kači, pa :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky, teda vy jste toho zase popsaly!
s tim sexikem.. no u nas taky nic extra vasnivyho, tak 1x - 2x do tydne, ale predevcirem jsem na toma "vlitla" 2x :grinning:
on je vetsinou dost unavenej z prace, tak o tom vikendu je to jistota, pres tyden je to na mne :grinning:

jinak sabinka mela vecer 38,1 a ted 38,2 - oboji pred odectem, tak uz podruhe dostala panadol sirup, snad zabere.. prvni hexa v pohode a ted tohle.. :confounded:
13. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
my dneska budeme poprvé baštit brokolici,určitě mu bude chutnat,a pak hned po obídku vyrážíme ven,je tam krásně aspoň to tak vypadá za oknem.
Vidím že se bavíte o druhém dítku.Já chci určitě druhého prcka ale až tak za tři roky.Nedokážu si představit kdybych teď zjistila že jsem znovu těhotná :astonished:
13. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
holky jakou značku kupujete těch zeleninových příkrmů? nechce se mi pročítat všechny etikety tak jaký jsou pro mimča nejlepší?
13. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
andrej, my se taky jeste nesnazime o druhe, neboj :wink:
ja bych asi docela rada navazala na materskou, no vsak uvidime, jak to taky pujde a tak a ted si chci uzivat sabinku, ale antiko neberu, tak kdo vi :grinning:
13. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Andrej, pokud si v zadečku naměřila těch 38,2, tak má vlastně jen 37,7 a teplotu není potřeba srážet.
13. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.