• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsme tuu :slight_smile: a malej už fakt váží 7:sweat_smile: :astonished: kilo no mazec takže žááádné UM maximálně večer nejvejš 100-150ml MM z mrazáčku a v noci nic,žádná Beba-jen co vysosá z cecíků povídala sestřička klidně ho nechte řvát a za nějaký 3-4 dny pochopí že nic nedostane :wink: takže najíždíme na dietku a očíčko ještě pořád není úplně O.K. takže stále mazat :pensive:
Andreasku a prej žádná vášeň :astonished: my takovou frkvenci neměli snad ani při snažení :grinning: :grinning:
Blani tak ty Cushies tushies se mi nezdají že by dělai nějako jakože moc velkou prdíznu :wink: když to srovnám s moomískama tak bych řekla že je to tak nastejno :wink: :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
jitko myslis? 37,7 uz prece neni tak mala, ne?
kaci no vidis, jak mlicko staci :wink: my mame 6100, byly jsme vcera :slight_smile: a 66 centacku..
mala je takova rozvrkocena, je v lehatku a ja delam brokolicove karbose, mnami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Andreasku no ono to bylo spíš tím UM kterým jsem ho dokrmovala :sweat_smile: a 7 kilo je fakt doooost :pensive: takže nastává tvrdý režim
13. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
katy, tak Štěpi má skoro 9kg a v poho...no na poslední prohlídce jsme měli něco málo přes 8kg a nic neříkala mudra...já myslím, že těch 7není tak hrozných...

holky, podpíráte zádíčka v kočárku (kdo má polohovací???) já mám totiž pocit, že náš malej už mi v hlubokém nechce být, páč nevidí a možná je mu to taky těsnější na šířku, nemůže tak mávat rukama...tak ho na chvilku na zpáteční cestě podepřela a hned bylo hej...ale myslím, že na zádička to není nejlepší...
No, dnes mi dovezla švagrová sporťák, sice je starší, kolečka trochu sjetý, ale jinak super, tak ho do něj asi zkusím dnes dát. Je tam hezky teploučko, tak to asi prubnem...
13. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
ja myslim kaci, ze tech 7 kilo je krasnych.. myslis tedy, ze u holcicky je 6100 ok ob? :slight_smile:
helulicku ja jeste nepodepiram, ale mozna za chvili zacnem..
uz jdete tedy do sportaku jo? a neni to brzy?
13. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Heli nojo,ale malej teď přibral za týden 300g což je fakt hooodně :pensive: aji Dr. to povídal :sweat_smile:
Andreasku myslím že u Sabinky je těch 6100g úplně akorát :wink: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak jsme zpátky z venku. Sice svítí sluníčko, ale kosa tam je.

Kači, srovnatelný s MMT? Tak to jde :wink: . Ale Honzula ti přece pláče hlady, ne? Tak to ho jako máš nechat brečet :confused: ? To se mi moc nelíbí :pensive: . Tak zkus na večer kašičku máísto beby.
13. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Blani no kaši raději nee po tej se přibírá ještě víc a večer jen nakojit a pak odstříkaný MM a v noci jen nakojit a nechat :wink: no ono stejně za nějaký tejden nebo dva začneme s příkrmama :wink: povídal Dr. a tak to taky bude jiný to už se víc nasytí :slight_smile: jinak on malej plače ale kdo ví jestli má vyloženě hlad nebo akorát nejni úplně přežranej :sweat_smile: teda už aby si uměl říct jak na tom je :wink: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Kači, tak přeju pevný nervy :wink:
13. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
andrejko je a není....pokud jde sporťák do lehu tak je to myslím v poho...já si stejně myslím, že mi už nebude chtít být v hluboké, je už prostě velkej, a i když mu ta korba ještě stačí, tak přece jen je tam těsněji a on má rád prostor...ale i tak ho chci ještě udržet v hluboké...dnes to chci jen zkusit a uvidím, u nás je krásně i teploučko.

No já teda nevím katy,mě teď malej řvával hlady a je to fakt děs ty noci, doufám, že mu ta poloviční kaše bude zabírat a bude hezky spinkat jak dnes....no a teď jsem to zakřikla... :grinning:
13. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jo, my zádička nepolohujeme, protože chdíme ven spát :slight_smile:

Mareček mě drží za ruku a strká si můj prst do pusy a dudlá ho :grinning:

Kači, a tu cushies máš jednovelikostní?
13. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Andreasku, do 38 se teplota nesráží. Je to reakce těla, přirozená reakce a jako taková nemá být potlačovaná. :wink:
13. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Alex má taky 7 kilo. Rozhodně není tlustej, je prostě dlouhej.
13. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
no my blani taky, ale teď mi spí tak max hodinu, takže když to přetáhnu tak už chce koukat a v kočáře ho to nebaví....takže jsem nakláněla celej kočár aby viděl, někdy mu na chvilku (když bylo celkem pěkně) sklopila trochu stříšku...dnes jsem zkusila polohovat ty zádíčka a ten čučel ven a řehtal se u toho...tak uvidím co ten sporťák...
13. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
hmmm, tak zjišťuju, že odsát mlíčko přes den je jaksi nadlidskej úkol :frowning2:
13. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme se vrátili z procházky,Sofča spala 2h v kočárku a stejně je nějaká protivná.. :confounded:
Káto takže Honzík bude držet dietu chudák teda spíš ty budeš chudák protože než pochopí že nic nedostane tak se asi uřve.. :confounded:
300g za týden je docela dost to Sofča přibrala za měsíc :sweat_smile: ale zas u kluků je to jiný..ale jinak 7 kg mi taky nepřijde nějak moc..
Kašička je prej nejvíc kalorická takže dětičky cco mají větší váhu by kaši určitě papat neměli u nich se spíš začíná se zeleninovými příkrmy..
13. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
jitko no to je fuk, ja uz sabce 2x ten panadol dala, dr. rikala, ze i kdyz by pry teplotu nemela, ale byla takova neklidna apod., ze mam klido dat ty 4 ml..
heluli tak to jo, no zkus a uvidis.. :wink:
kaci, taky si myslim, ze tech 6100 je tak nejak akuratni u holcinky :slight_smile:
vic se pry pribira po um, zatim budem jen kojit a uvidim, jak mala prospiva..
13. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Koukám že jste probírali druhá dítka,tak to já chci druhé nejdříve tak za 5-6 let,až třeba půjde Sofinka do školy..
Sun teda vy jste s bráchou o 11 měsíců :astonished: to je teda síla,to znamená že tvoje mamča rodila jeden rok hned 2x? :astonished: Teda to musel být záhul,to si vůbec neumím předtavit :sweat_smile:
Andreasku takhle nízkou teplotu bych taky nesrážela,doktorka mi říkala že jí mám dát čípek až bude mít přes 38,3..že se s ním tělo musí naučit poprat samo a ne si zvykat na léky..
Tak jsme Sofču přebalila jelikož byla eee :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona se posrala zase :sweat_smile: no chápete to?Takže u nás kaše určitě nezacpává :grinning:
13. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Hani, to znám, přebalím a můžu znova :grinning: . Aspoň že víš, že kaše neucpává :grinning: :wink:
13. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
tak holky, když jsem včera dala kaši na noc (1/2 dávku) tak to vadí? když je takovej macík?? (8,8kg a 71-2cm??) s mudrou se poradit nemůžu,je do středy pryč a ta zaskakující je stará protiva :angry:
No stejně jestli mu to pomůže ke spánku tak to do středy tak budu dělat a pak se poradím....
13. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Blani jj ta plena je jednovelikostní :wink:
No ono je to teď na malým docela dost vidět jak přibral :sweat_smile: vlastně ta 3 týdny nabral 700g což se mi zdá fakt moc takž teď musíme vystačit s MM a pak začne zeleninka :dizzy_face: teď se mě zdá opravdu jako malej metráček :sweat_smile: :grinning:
A jj vím že to teď bude těžký :pensive: na noc nastoupí zavinování podle Karpa a snad to nějak zvládneme :sweat_smile: ale fakt bych z něj nerada udělala otesánka a ten první rok se formujou ty tukové buňky a tak aby neměl špatnej základ :wink: teď mi tu chrápe v náručí páč usnul u koja :grinning:
My jdeme ven na pořádnou prošku tak zatím paa :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
no holky ja volala mamce a ta mi rikala, at dnes radeji ven nechodime, co myslite? :confused:
13. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
čus bus....
tak včera taky nic moc,malá začala tak v noci kašlat kočička...a to jsem měla rozvěšené plíny mokré všude....stejně ji to nepomohlo.
Radkovi se nemůžu vůbec od 13h dovolat, vůbec to nezvedá a potřebuju s ním mluvit :angry: to zas někde nechal mobil,páč mi to vždycky bere anebo..že by... :confused: :rolling_eyes: :grinning:
13. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
ten panadol ji taky dám....
13. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky,

já tu dnes měla kamarádku kadeřnici, tak jsem zase vypadám k světu :grinning:.

Manža mi dnes sehnal lístky na Pink taaaaaaaakkkkkk se moc těším bude poprvé večer sám doma s malou :slight_smile:

Holky malá má spaní nějak otočené, přes den vydrží i 5 hodin bez jídla a v noci se mi budí po třech hodinách, asi ji přes den bude muset dávat častěji aby v noci tolik nevyžadovala co myslíte?

Za chvíli jdu balit a jedeme na chalupu a budeme tam až do úterka, tak to bude super, notebooka nebu sebou :grinning:
13. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
ahoj-my byly 2 hodiny venku a celou dobu malá spala :slight_smile:

konečně se mi vykadila asi po 3 dnech ,ale teda parádní smrádek,to bude asi tím sunarem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já sem se rozhodla,že jí první zkusím tu mrkvičku a kaši až pozdějc a uvidíme
13. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Tak jsme museli jít ještě jednou ven. Usl mi u prsa, ale jak jsem ho dala do postýlky, tak se vzbudil, tak jsme šli spat ven.

Kater, užijte si to na chaloupce :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Jsem si dělala mrkvovojablečnou šťábu a Alex mě úplně hypnotizoval, tak dostal asi 5 lžiček, úplně u toho mlaskal, by mi to snad vypil celé, ale to má smolíka :grinning: teď se tu vzteká na dece, už by se chtěl koupat a spát, ale ještě půl hodinky to s ním nějak vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Holky, kolik mi může malej vypít čaje, je to jedno? Teď jsem mu dala ovocnej (měla jsem vzorek) a vypil 40ml a já jsem mu to ukradla :sweat_smile:
13. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak jsem mu ještě dala, protože vřískal, tak vypil cca 60ml a pak si s flaškou začal hrát, tak jsem mu ju zase ukradla :sweat_smile:
13. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.