• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
holky, to mate fajn, ze vasim klucikum cajiky a stavicky smakujou.. to sabce nee.. :sweat_smile:
13. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Andrej, a jaké jsi ji dávala? Já jsem ten ovocnej ochutnala a je trošku sladkej (asi od toho ovoce), tak jsem si myslela, že mu bude šmakovat :grinning:
Byly jste nakonec venku? Sama nevím, jestli bych šla nebo ne.
13. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
blani-já dávám malé fenykl nebo heřmánek,ale moc mi toho nevypije :unamused: nechci jí zatím dávat sladký čaje

Andry a proč ste nemohly ven?něco mi uniklo?

tak já na zitra mám nachystaný pomazánky a ráno musím jet nakoupit pečivo a budu patlat chlebíčky a jednohubky asi pro 20 lidí,si teda pěkně máknu,naštěstí malou mi bude hlídat mamka celý dopo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Reni, on byl sladkej od toho ovoce. Já jsem tam žádnej cukr nepřidávala a není ani granulovanej, normální pytlíkovej. Tady ten http://www.e-maminka.cz/product/bio-detsky-ovocny-caj-babio-20x15g-od-ukonceneho-4-mesice-661/

Reni, tož to si mákneš. Aspoň, že mamča pohlídá :wink:
13. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Čau kočky,

tak jsme nafocení, hurááááááá, máme to za sebou, budem mít 10 fotek a přijdou za 2 týdny :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Charlie, tak už se těším. Kolik vás to bude stát?
13. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
už jsme to zaplatili - 1900Kč focení a 500 za líčení :slight_smile: Peněz jako želez, no jo no, Brno :sweat_smile: :grinning: Tady je všecko drahý :confused:
13. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Ale za tu památku mě to stojí, byla jsem u tý stejný fotografky jako jsem se nechala fotit těhu, tak jsem věděla do čeho jdu a jak to bude probíhat :slight_smile:
Veru se tam 2x posr... no to byl smrádeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Charlie, to je teda dost drahý. Ale fotky budou určitě krásný :sunglasses:

Charlie :grinning:
13. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
blani jojo fotky jsou krásný a ještě hezčí až si je dám do rámečku a na stěnu :wink:
Služby jsou dneska prostě darda, no co se dá dělat
13. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Blani, myslím, že může až 100 ml na den.
13. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Blani, no tam jsou sladká ta jablka. Mám taky jeden s jabkama a ten je taky nasládlej, ikdyž není slazenej.
13. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
blani, davala jsem nejaky bylinkovy cajik..
ven jsme nakonec nesly..
reni, kvuli teplote po ockovani, vis..
13. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Jitu, díky :slight_smile:

Andrej, aha. Marečkovi na bříško bylinkovej taky nechutnal. Mě taky ne, chutnal po pendreku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tady ten chutnal aji mě, tak jsem si říkala, že bude aji Marečkovi a ono jo :slight_smile: . Zítra bych ho chtěla koupit, ale obávám se, že ten babio nemají normálně v lékárně :confounded: javascript:addEmoticon(':confounded:','vBody')
13. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Objednávka na bráně udělaná za 3690,- :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
13. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
nazdárek tak my jsme celý odpoledne nakupovali, konečně jsem sehnala tu bundu :grinning: ale malýmu jsem samozřejmě taky plno věcí koupilla. kači mě se taky zdá těch 7 akorát, no bude to fakt záhul nechat ho vybrečet :pensive: já jsem dneska zkusila tu kaši mléčnou ten vzorek od nutrilonu, tak něco spapal a pak jsem ho dokojila tak uvidíme. holky vám sní tu dávku celou? my měli tak 15 lžiček :sweat_smile: ale šlo mu to.
13. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Čus kočenky :slight_smile:
nám odpo po vychajdě nešel net a pak přijel Radek a to jsem se sem nedostala :sweat_smile:
Tak prďola má chudinka přitvrzenej režim :pensive: kojo po 3 hoďkach a teď večer dostal dokrm jen 120ml MM,ale ani to celé nevyžahnul :confused: a pak jsem ho zamotala do deky :sweat_smile: chvilku protestoval pak mu Radek vnitil dudla a už dadáááááááááááááááá :dizzy_face: tak jsem zvědavá jaká bude noc :slight_smile: jinak dneska jsem naťapala dobře 10 km a na nožičkach cejtím každej svalík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu dočítat :wink:
13. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
zdravím jen na skok :slight_smile: je tam kriminalistika :slight_smile:
sun, já dělám jen 1/2 dávku kašičky :wink:
blani, já měla myslím taky tak nějak objednávku z brány :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda i s liliputem :sweat_smile:
charlie, už se těším na fotečky :slight_smile:
reni, držím palečky, ať to zvládneš, u nás je to to stejný když se něco slaví.Je to mazec :confounded: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Sun no mě to pořád na něj přijde dost těch 7 a hlavně že to teď nabral děsným fofrem :confused: no to já ho spíš vykrmila-jako husu na posvícení :sweat_smile: teď jak je nahatej tak se mi ta jeho hlavička zdá malinká oproti tělíčku :sweat_smile: :pensive:
Blani téééda jsi se koukam rozšoupla :astonished: a jaký plínečky jsi objednávala? :slight_smile: jo a tenhle čajík jsem koupila normoš u nás v lékárně :wink: Babio osvěžující :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
taky jen na skok :slight_smile: - Mareček papal taky kašičku jen z 1/2 dávky tj. 60 ml vody + 3 lžíce kaše, pak koupání a kojo (tomu už moc nedal) a pak řval, ale mlíko bylo, nemohl zabrat, nakonec usnul až kolem 20 hod, teď spinká, tak jsem zvědavá, v kolik se vzbudí :confused:
Kači - to mu stačí, kojo a dokrm 120 ml, vidíš a usnul taky :slight_smile: i bez Beby, to se srovná :wink:
Heluli - dáváš čajík? Já zatím jen tu kaši a kojo, čajík nedávám :pensive:
13. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Heli, já tam mám taky liliputa. Jenom za plínky by to bylo mooooooooooooooooc :grinning:

Kači, jo, tak to budu doufat, že u nás v lékárně taky bude :slight_smile:. Plínek tam moc nemám. Koupila jsem nakonec taky tu cushies tushies - žirafku, pak bamboo extra (doufám, že se tak jmenuje) a bambusovou anavy. Pak tam mám ubrousky perličky, separačky, 1 návleky na nožky a to je asi všechno :confused:. A toho liliputa.
13. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
já jsem právě měla ten vzorek od nutrilonu ten je na 115 tak jsem to udělala celý, taky jsem to mohla dát na dvakrát jsem trubko no. a když je to hotový to se nedá nějak uchovat do druhýho dne? kato on to za chvilku vyběhá neboj :wink:
13. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
charlie-už se těším na fotečky-to měla asi malá nervíky z focení,že se ti tam potentila :grinning:

malá chrní žahla 150 sunaru a je tuhá,já du dolů o hospody vemu chůvičku a dám si dvojku vína,mám toho docela plný kecky a zitra bude hůř,ještě že tu hospodu máme jen pár kroků :sweat_smile:

tak zatím páá a dobrou dlouhou noc přeju :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
pa reni taky tady mám dvojku bílýho :wink: holky s tím liliputem mi docela děláte chutě, taky bych do toho šla, ale bude i tak dost výdajů tak nevím :pensive:
13. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo, a svrchňáčky cuddle :slight_smile:

Reni, pa a zvládni to zítra :slight_smile:

Sun, tak pokud bys nosítko užila, tak je nejlevnější a přišlo mi dobré, když jsem si ho zkoušela. Tak třeba na ježíška :wink:
13. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kačí taky si myslím že se to srovná :wink: já ho prostě teď trubka přecpávala :sweat_smile: jak jsem měla tu laktační krizi a měla jsem strach aby nehladověl :sweat_smile: no jo no na těch prvorozenejch se člověk všechno teprva učí :wink:
Blani jj ono to naskáče ani se člověk nestačí divit co? :wink:
Reni užij si večer :wink: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Blani fleesový svrchňáčky???my je máme na noc,ale teď asi budu muset na chvilku zase dávat PULky páč děsně v noci čůrá a flísáčky smrdí jako ďas už po jednom použití :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
no to právě nevím jestli bych ho zase tak moc užila, ale občas by se hodilo :grinning: tak prdoch konečně snad zabral měl to dneska nějaký přerušovaný.
13. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ne, ty cuddle wrap, to nejsou flísáčky, ne? Jenom zvrhchu, ale vevnitř to má nějakou nepropustnou vrstvu.

Sun, já taky nevím, jak moc ho užiju. Ale při nákupech se bude hodit určitě, protože když se Mareček vzbudí, tak chce jít z autosedačky po chvilce ven.
13. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Sun taky se dycky tak těšíš až mládežník konečně usne? :slight_smile: já děsně :grinning: konečně na něj nemusím pořád dávat pozor a mam pohov :grinning:
13. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.