• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani jj maš pravdu nejsou to čistokrevný flísáče :wink: už mě to k večeru nějak nemyslí :sweat_smile: je tam nepropustná vrstva a jsou suprový :wink: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo mam vás pozdravovat od manži :wink:
13. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky..tady už asi nikdo neni co?Já mám doma manžu tak obsadil net..tak jsme aspon pobalila nějaký věci co budu u mamči potřebovat na ten týden,je toho teda hafo :sweat_smile: nejvíc toho má Sofča.. :sweat_smile:
Charli tak to už se těšim na výsledek fotek..já to mám taky v plánu jen nevim kdy se dokopu :confounded:
Kaše dávám taky 60 ml vody a 3 lžíce kaše,dneska to snědla všechno,ale víc by se do ní nevešlo..
13. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jéé jste tady to jsme ráda :grinning: akorát já těm vašim látkovkám vůbec nerozumím,tak se nechytám,jsme mimo téma :cry:
13. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Hani som tu stále nebuj :wink: a když už jsi tu,kde bydlí ta vaše mamča? :wink: ať to můžu začít hledat :grinning:
13. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Volšovská 858 je tam u toho velké parkoviště tak tam bys mohla nechat auto,je tam fotbalový stadion a zimní stadion..koukni na to a dej mi vědět jestli aspon přibližně víš kudy tam.. :wink:
13. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
hani já se taky v látkovkách nevyznám :grinning: a dokojuješ potom ještě nebo jen kaše? a myslíte, že se s tím něco stane, když jsem to zavřela a studený dala do ledničky? nebo to mám radši vylejt?
13. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kači, tak ho taky pozdravuj :grinning:

Já jsem hledala recept na zítřejší oběd a teď se jdu ještě dívat na baráčky. Sice se mi chce už spát, ale zkusím to rychle proletět.
13. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani hned se mrknu na mapy.cz :wink:
13. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Hani už vím :slight_smile: už jsem to našla :wink: jsem si myslela že to bude tam někde :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
holky jdu zalehnout ty nákupy mě nějak zmohly, tak si užíte páteční večer a zítra pa.
13. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Sun dobrou noc :wink:
Koukam nikde nikdo a tak jdu taky :wink: ještě se musím podojit :wink:bůůůů :grinning: tak papa
13. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já jdu taky chrnět. Su ráda, že držím otevřený oči :grinning: . Tak dobrou noc :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sun já bych to radši vylila..já po kaši koupu a pak ještě dokojuji.. :slight_smile:
Tak já jdu taky ležet..manžel se protivnej,jsem já to ale chudák,přes den je protivná sofča a ted manža :confounded:
13. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tady je pěkná mlha.
14. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
dobré ránko,u nás svítí sluníčko :dizzy_face:
o půl jedenácté máme návštěvu,přijdou čtyři kamarádi a tříměsiční Eliška,to bude veselo.No a odpo jedeme do Dračiku na hračky a pak na prochajdu,takže docela nabitý den.
Jdu si vás dočíst
14. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Andrejko, Vojtíškovi přijde nevěsta :wink: ?

My půjdeme odpoledne taky nakupovat. To bude zase peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
No nevěsta ani ne,my máme vyhlídnutou už Aničku,ta s enám líbí více :grinning:
tak jak jsme si to četla tak jste probíraly hlavně plenky.Vojtíkovi taky čajík moc chutná.Včera si pochutnával i na brokolici a můžu říct že mu to více chutná než mlíko.
14. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno holky, omlouvám se, že vám sem lezu, když jsem se dlouho neozvala. Občas si vás pročítám. Chtěla jsem se zeptat na jednu věc, možná mi budete umět poradit. Tibor mi krásně spával, budil se jednou, maximálně dvakrát na kojení, ale asi před 14 dny se to změnilo. Začal se budit před půlnocí, což nikdy dřív nedělal, klidně třeba za hodinu po usnutí a po zbytek noci to pokračuje nejdýl po třech hodinách. Viděla jsem, že jste začaly prckům dávat kaši na noc, pomohlo vám to někomu k lepšímu spánku? Já jsem mu začala dělat rýžovou s MM nebo s Nutrilonem, když nemám dost svýho mlíka, ale žádnej efekt to nemělo. Já si stejně myslím, že to budou pravděpodobně zuby, ale zatím se mi nezdá, že by to měl v pusince víc neteklý. Nemáte někdo stejnou zkušenost? Díky moc.
14. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
jj nakupování...Jindra je teď v Kaufu a v Tesku.A pak ten Dračík,to budeme zase na dně
14. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Andrejko, tak aby byl aji Vojtíšek spokojenej s výběrem nevěsty :grinning: :wink: .
To je fajn, že mu chutná :slight_smile:

Vlaštovko, Hanka psala, že jí dr. říkala, že ta kaše na lepší spánek bude fungovat až tak za 14 dní. Jmisa ještě radila vločkový odvar do mléka, ale to nevím, jak se dělá. Dělala to myslím i Evcaa a ta si to chválila.
14. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Andrejko, mrkla jsem na toho Dračíka a vypadá to dobře. Už máte vytipované, co koupíte? Mně se podle popisu hrozně líbí tato hračka http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/hracky-do-postylky-182/Aktivni-pultik ale je hodně drahá, tak bych ji chtěla někde vidět na živo.
14. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj.

Blani, nee vločkový, tam je lepek, to bych nedala - rýžový odvar.
14. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Jitu, aha, jsem se spletla. Ale měla jsem napsaný rýžový a přišlo mi to divný, tak jsem to přepsala na vločkový :grinning:
14. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Jinak večer Alex vysosnul svůj čtvrtlitr MM a v 1 byl hore, pk v 5, 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď tu leží, já se cpu, pak cvíčo a pak dostane zase najíst.
14. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Jitu, ty mu dáváš večer z flašky?
14. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Blani, jj, protože chci mít přehled, co mu "nestačí" :unamused:
14. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno,tak u nás noc naprosto příšerná,z nějakého důvodu se začla budit Sofča po 1 1/2 s pláčem,vždycky jí uklidnilo,až prso,takže jsme si fakt užila :frowning2:
Já jdu ted dobalit všechny naše věci,umýt si hlavu a uvařit oběd,to jsem zvědavá jak to všechno do 12h stihnu když Sofi je vzhůru,potřebuji ji nejdřív uspat ale to se mi nedaří..
14. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
dobre ranko, tak sabinka dnes spinkala krasne a teplotku uz nema :slight_smile:
ja jdu pect bananove muffiny s cokoladou, tomas jede nakoupit, pak si dame obed a pujdem na prochajdu, hezkou sobotu holky! :wink:
14. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Blani no já chci v Dračiku konečně koupit Vojtíkovi něco od Lamaze,jsem asi jediná co nemáme žádnou hračku od nich.Jinak my mu v tom obchodě kupujeme hračky na Vánoce.Minule jsme si vyřídili kartičku,tak máme slevy
14. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.