• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, aha :wink:

Hani, teda, Sofinka ti dává zabrat :frowning2:

Andrej, tobě taky :slight_smile:
14. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky,
jsem děsně naštvaná - manžel přišel z práce a já myslela, že mi na chvíli pohlídá Marečka abych se najedla a pak pojedeme nakupovat a tak a on mi řekl, že jde na hon - jsem nasraná ještě teď :angry: :angry: a tak jsem mu řekla, aby mi pohlídal Marečka, abych se mohla alespoň nasnídat - dneska ráno už asi 5 krát blil, tak aby nevyblil úplně všechno a on ho chytil a odnesl ho tchýni, což jsem zuřila, přišla jsem ke starým a dědek mi řekl, co že prý tam u nich štěkám - no jsem na nervy, dědek jeden plesnivej a Pepa protiva, nic jinýho neumí, než odnést malého k rodičům :angry: :angry: :angry:
14. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
to je výhoda toho když bydlíte v jednom baráku s tchýní a tchánem :angry: :angry: :angry:
14. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Kačenko to bydlení tě teda nezávidím a manžel by potřeboval dostat na prdel.. :angry:
14. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ségru měli dnes pustit z prodnice,ale nepustí je protože ségra nemá pořád mlíko,prej malýho začli už dokrmovat,ale ještě zatim nepřibral..je normální že 5 den od porodu ještě nemá mlíko?Já teda nevim,já měla mlezivo hned a mlíko asi 2- 3 den..
14. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Kačenko, tak to se ti nedivím, že jsi nas.aná. Taky bych byla :angry:

Hani, to teda netuším :frowning2:
14. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Kači taky bych byla nasraná,a jsem opravdu šťastná že bydlíme sami.
Hani já po celou dobu co jsem byla v porodce neměla mlíko,a to jsem měla strach že si mě tam budou chtít nechat,než se to rozjede.Jenže Vojtík něco přibral z toho příkrmu tak mě pustili a mlíko se rozejlo hned na druhý den
14. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
dobré ráno,
tak my budíček ve 2 a pak v 5 no, ale naštěstí pak ještě usnul tak se dalo. hani teda ty vaše noci jsou asi dost zkouška nervů co. :pensive: snad se to co nejdřív srovná at se taky vyspíš. katko no to se ti ani nedivím, že jsi naštvaná. my budeme mít tatku dneska výjmečně doma tak musíme vymyslet nějakej plán, nejradši bych taky jela zase někam nakupovat :grinning: třeba do nějaký hračkárny. andrej my máme od lamaze jen to leporelo co jsem objednávala nedávno :wink:
14. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Tak to se jí ještě udělá,já právě nevěděla jak to je..
Tak už jsem zabalila Sofince kufr,teda holky ta má věcí to je hrůza.. :sweat_smile: potvora tady na mě pořvává z koše,vůbec se jí nechce spát..
Co vaříte dobrého k obědu?Já pangasiuse s bramborem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
blani to máš pravdu taky mi ta hračka přijde dost drahá, já mám v plánu pořídit spíš něco takovýho http://www.babyprofi.cz/hudebni-choditko-2-v-1-fischer-price-p2744fpp2744-p-28394.html, většinou se u toho dá ten panel oddělat. jo hani u mimča je jedno jestli jedeš na jeden den nebo týden, stejně je to plno věcí, jak malej spal u našich tak měl velkou cestovku :grinning: na noc.
14. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
kacenko, taky bych byla nastvana, ale ono zas bude lip..
hani, mozne to s tou tvorbou mlika je, nekomu se vytvori az dele, zrovna ted jsem to cetla v miminku mam pocit..
mnam pangasius, toho miluju a delam ho s rozmarynem a nivou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
holky, do albicka jsem dala fotku objednaneho kabatku z mimibazace :slight_smile: za 130 kacek, to jde, ne? :wink:
14. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
tak to budete dělat samé dobrůtky, mňam, pangasius je super :slight_smile:
Mareček po delším přemlouvání a řvaní usnul v postýlce, tak aby mu to alespoň 1/2 hodiny vydrželo :slight_smile: byl děsně unavenej a pořád se dožadoval prsa, i když je přepitej, protože pořád ublinkává :frowning2: ale dobře se mu u něj usíná :pensive:
jsem zvědavá, kdy z toho honu Pepa přijde, je po 24-ce, takže nevyspalej, přijde a půjde spát - ale zase lepší, než aby byl protivnej a nevyspalej :wink:
14. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
my zatím s malým nikde mimo domov nespali ani on nikde sám nespal,ale úplně mi stačí, kolik balím věcí, když jedeme třeba na chvíli k našim :slight_smile:
14. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Andreasek - pěkný kabátek :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
my uz byli tyden v jesenikach a mela jsem toho pro malou vic, nez potrebovala, ale tak to je asi normalka, radeji toho vzit vic nez min :wink: i kdyz pokud je na miste pracka, tak bych toho moc ani nebrala..
14. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
jj kacenko diky :slight_smile: nekup to! :grinning:
jdu do sprchy, zatiaal.. :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
andrejko pěknej kabátek a pak, že modrá je jen pro kluky :slight_smile: a už nebudu koukat k tobě do alba se mi zdá, že ten čas do vánoc nějak letí ne? :astonished: :grinning: :grinning: tak mi už máme spaní bez sebe za sebou, ale myslím, že to dlouho nezopakujem, i když mě budí tak je lepší být s ním :grinning:
14. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Hanko, kde je v porodnici?

Já vyštvala manžela ven s Alexem, tak doufám, že přijdou až za hodinu nejdřív, pak asi pojedeme nakupovat do Tesca, ještě jsme to nerozhodli :grinning:
Tak jdu utřít prach a vyluxovat, vytřít asi nestihnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Andrej, hezkej kabátek. Teď se s manžou dohadujem, jestli pojedeme na oběd nebo mám vařit a oba tomu druhýmu říkáme, ať se rozhodne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Blani, to bych rozhodla hned - nevařila bych :grinning:
14. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Jitu :grinning: . Nakonec to tak stejně dopadne :sunglasses:
14. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Jmiso ve Strakonicích..
Holky sláva mám sice ještě 5kg nahoře,ale dnes už jsem se poprvé vešla do svých džínů,sice jen do třech,ale i to považuji za super.. :slight_smile: mám fakt radost,můj šatník se zas o něco málo rozšíří :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Hani, super :sunglasses:
14. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
jitko, pojedete do tesca i s malym nebo mate hlidani?
ja jen chci vedet, jak moc resite ted tu chripku a jak moc chodite s alexem mezi lidi vis.. my totiz taky chteli do tesca, ale pak jsem si to rozmyslela a vyslala toma do lidlu.. jeste kdyz sabca mela tu teplotu..
hani no vidis :slight_smile:
ja mam zpet svoji vahu uplne presne a uz se vejdu do vseho, tak jsem taky rada :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Teď si manža bral notebook a že si jde ještě lehnout :angry: . Tak jsem říkala, že je dobrej a prej, co jsem udělal. No, chápete to :confused: ? On je jednou chvilku doma a bude ležet. Já su taky unavená ne, kurnik :angry: . Tak si vzal Marečka a lehl si s ním do postele, ale ten mu tam kňourá. Ach jo, to je trápení s těma chlapama :unamused:
14. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Andrej, my jedeme aji s Marečkem.
14. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
blani, takze to zas tak moc neresite, co? ja jsem asi prdla.. ale media me niciiii... :angry:
14. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Andrej, tak ani nám nic jiného nezbývá. Já chcu vypadnout "mezi lidi" a dávat Marečka na hlídání se mi nechce :pensive:
14. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
čůs ženský,

tak jsem včera odpadla o půl 9 :grinning: Jsem říkala, že to focení bylo náročný :sweat_smile:
Vstávala jsem na kojo 23:30, pak 2:30 ale to jsem dala dudla a šla spát a pak kojo v 5:30, pak zas 8:30, 10:30 a teď spíme, zatím bez Nutroše :astonished: Uvidíme jak to půjde dneska :confused:
14. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.