• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, norma u mimin je 37,5 pod ručičkou takže klid. Ještě si pamatuju, co jsme měli napsané na lejstru v porodce, kam psali teploty.

Já byla prvně sama s Alexem jako řidič, jsme šikovní, bála jsem se, že mu bude vedro a on má studené ruce :grinning:
Tak jsem vyřídila rodný list, porodné, telefonicky OZP a ještě později odpo zajdem ofotit RL a pošlu ho poštou do mzdovky kvůli PPM a ouřady budem mít z krku. zítra ještě poradnu a fertig.
1. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
blani- děkuju za chválu :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky jak oblíkáte mimísky v tomto vedru? Furt s tím nějak bojuju :sweat_smile: :confused:
1. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Tak jsme byli s manžou na obědě a teď se ještě cpu ovocem, to je hrůza já bych jenom jedla :grinning:

Říkám si chudáci ty naši hafani v tom kožíšku :frowning2: Tak je alespoň polévám vodou :grinning:
1. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Heluli, malj je dost hubenej a studenej, tak má bodyčko s krátkým rukávem, tepláčka a kabátek nebo co to je, prostě takový rozepínací triko s dlouhým rukávem a chrní v povolené zavince a lehce má na sobě dečku. Já se řídím jeno obličejem, jak se mi zdá.
1. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Náš je právě zas cvalda :slight_smile: jsem zvědavá kolik mu zítra dr naváží kilo :confused: Včera jsem ho chudáka asi moc navlíkla, protože dnes jsem našla pár potniček, dnes jsem ho měla dopo venku v dupajdách, krátký bodičko a lehká mikinka. Přikrytej bavlněnou dekou. Myslím, že jsem to konečně odhadla....ale i tak furt zkouším, jestli mu je horko nebo zima, aby ho neofouklo....
1. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Holky, nevíte něco o Andreaskovi?
1. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Já mám ted doma malou jen krátkém bodíčku+ponožky.. tady je fakt vedro,když jsme jeli dopol.k doktorovi tak měla bodičko s krátkým rukávem dupačky přes to kabátek a čepičku..já s tím taky pořád bojuji a nevim jak jí mám oblékat,aby nebyla spařená nebo aby jí neofouklo..včera jsme potkali na procházce paní s chlapečkem,ten je jen o 14 dní starší než my,ale pořádnej cvalda teda a paní ho měla oblečenýho jen v bodíčku a ponožky nic víc,oproti němu byla Sofinka fakt navlečená,měla body s dlouhým rukávem,přes to mikinu,tepláčky,ponožky,čepici a ještě zamotaná do zavinovačky,tak jsem pak povolila tu zavinovačku aby na ní šel trochu vzduch..
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
-zdravím vás holky,tak mám zprávy od Ipušky:-jmenuji se Amálka a narodila jsem se ve 13.41,měřím 41cm a vážím 3050gr.já i maminka sme vpořádku
-tak gratulujeme
1. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ipušce: velkaaaa gratulace k Amálce :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
gratuluji Ipuš, Amálka je krásné jméno :slight_smile: :wink:
1. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ipusce velkááááá gratulace k Amálce :wink:

Co Andreasek? Nic nikdo neví?
1. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Gratuluji Ipušce k Amálce :slight_smile:
Katulen tak jak se ti líbí u Apolináře a ke kterému doktoru chodíš?
1. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Sun nám říkali že tím difitálním v zadečku je normální teplota od 36,5-37,5 a nic se neodečítá.
Malý mi taky dneska nechce vůbec spinkat,sice neřve,ale pořád mu vypadává dudlík a pak se vzteká
Zázrak našla jsem jedny kraťasy do kterých se vlezu,ale tak tak,a to jsme raději nezkoušela si sednout.Za chvilku dorazí mamka a vyrážíme ven,chci se podívat do jednoho sekáče,jestli tam na mě něco mít nebudou.
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Holky máme Sabinku,teď mi psala Andrejka
Ahoj!Tak už jsem na světě.Jmenuji se Sabinka Gajdikova.Vážím 3470g a měřím 51cm.Tatínek byl mamince velkou oporou.Byl to boj ale obě jsme v pořádku

Strašně moc Andrejce gratuluji :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Andrejce velikáááánská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Jééé tak moc gratulujeme Sabince i mamince že to holky krásně zvládly :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
iPUŠCE I ANDREJCE VELKAAAA GRATULACE K MIMINKUM!!!!!!!!!!!!!!!!
1. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Taky moc gratuluju k Sabince i Amálce. Holky to zmákly perfektně. Jsem zvědavá na fotky a vyprávění.
1. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
jůůů-tak máme 2 holčičky ve stejnej datum,takže veliká gratulace k Sabince a Amálce,mají to holky zasebou :slight_smile:

vidím,že bojujete s oblečením,já dnes potkala paní s měsíční holčičkou a měla jen krátký bodýčko a noženky zakrytý jen plínečkou,bylo to kolem 10hod.byl strašnej hic
já myslím,že tady vtěch vedrech fakt stačí ty krátký bodýčka a třeba ponožky a jen přikrýt tenkou dekou,ať se prcci zase nepřehřejou :sweat_smile:

chjo mě už se to strašně vleče,jenom odpo ležím s nohama nahoře páč mě bolí a pořád bych jedla,ale z nudy,já ještě ten poslední týden snad naberu,ale naštěstí mi už váha stojí,mám 16 kilo
1. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
ÁÁÁ tady se rodilooooo :astonished:
Ipusko a Andrejko mooooooc a moooooc velká gratulace tak ať jsou prckové a i vy v pořádku a zdravoučký :wink: :slight_smile:
Holky mě dneska ta božka nějak bolí :sweat_smile: asi jsem to včera přehnala s tím úklidem doma :unamused: jak jsem stará tak jsem blbá :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
TAk velká gratulace k Amálce a Sabince :dizzy_face:

Andrejko, vážíme 2410g :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
A s tím oblékáním taky bojuju :frowning2: . Já malýho možná navlíkám až moc, nevím. Mám ho v tričku s dlouhým rukávem a dupačky a je v zavinovačce. Venku byl taky tak, jen měl navíc čepičku a byl zakrytej dekou. Potničky na sobě teda má, ale když má ten rukáv shrnutý, tak má pak strašně ledové ruce. A když byl u dr. vyslečený (mohlo to být tak max. 5 minut), tak měl ručičky úplně fialový od zimy.
1. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Juu gratuluju moc k princeznam :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Káťo, tak ať božka přestane bolet. :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
1. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Nám řekli v porodce, že se máme řídit obličejíčkem.
Takže osahám ksichtík a podle toho uberu nebo přidám. Teď jsme byli v body s krátkým, tepláčky a letní čepičku, bez tej tedy nechodím a pak měl rozepatý triko s rukávem.

To je jako u dospělých, někomu je horko ve 20 aněkdo se klepe pomalu ve 30, každý musí podle svého prcka.
1. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Míšo, tak jak dlouho ti ten novosklad vydržel? A pořád jedeš látku?
1. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Blko, jj, látku.
Tak novosklad s jednou plenou bez vložný, byl mokrej za ty tři hodiny, ale PUL to udrželo.
Pak jsem dala na noc novosklad s žínkou IKEA a taky po třech hodinách (já přebaluju, když kojím), pak jsem zkoušela zavazovačku disana s froté ručníkem IKEA, tu zavazovačku jsem mohla použít znovu ještě s vícevrstvou, to měl dýl, asi 4 hodiny a disana byla jen uvnitř lehce navlhlá. Samotná vv s PUL vydržela taky ty tři hodiny.Ono zatím moc na množství moči nečůrá, spíš furt kajdí, takže to není tak mokré. A stejně kvůli hovínku ho v tom nenecháš.
1. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
A to se máte, že vám v porodce řekli takové věci. Nám vůbec nic neřekli :frowning2: . U vody na koupání nám řekli, at se řídíme tím, že je nám příjemná na loket - teploměr do vody nefungoval :confused: , kojení "ukazovali" tak, že nacpali mimču bradavku do pusy a bylo :unamused:
1. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.