• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hani tak to je super gratuluju :slight_smile: my taky berem malýho sebou včera jsme s ním byli v kauflandu, ale nedalo se jinak. my máme k obědu biftek s hranolkama tak s takovou se do kalhot nedostanu :grinning: a zítra má segra 20 tak to bude taky pěkná přežíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
blani tak to jo, taky hlidani nevyuzivam od prababicky, vlastne jeste ani jednou, kdo hlidal tak byl tomas a moje mamka jo a vlastne tomovy rodice, ale jen na chvilicku..
charlie jsem zvedava na vase fotecky :wink:
14. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
proč vlastně vadí lepek??ani jsem se na to nikdy neptala....chci vysvětlení!!!
14. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
lepek vadí asi kvůli možné celiakii - nesnášenlivosti lepku - musela by se pak držet bezlepková dieta, když dostane mimi lepek moc brzo, není na něj připravené a pak může mít tyhle problémy, alespoň myslím, proč by to jinak vadilo :confused:
14. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
já se taky bojím chřipky, hlavně aby ji nedostal Mareček a tak ho teď s sebou do obchodů nebereme, ale stejně se tomu nedá vyhýbat pořád, když nebude mít kdo hlídat, tak s námi stejně do obchodu půjde - jinak bychom museli pořád sedět doma :angry:
14. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
kacenko to je fakt, to se neda porad sedet doma, taky musime mezi lidi, ale s rozumem no..
14. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak chllapi zase chrní to je havaj toleto a na mě zbylo žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
V Tescu jsme byli všichni, hlídání nemáme, Alex s náma jezdí nakupovat od pidi mimča, vůbec jsme to neřešili, musí se setkat s bacilama, jinak si imunitu nevytviří a navíc teď má výhodu, že je ještě plně kojen.
14. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
K tomu lepku - je to tak jak popsala Kačenka.

Ono se doporučuej kojeným dětem dát ho kolem půl roku, že se s tím líp srovnaj, když se ještě kojí, některé zdroje ho ale doporučují daleko později.

Oves se uvádí i beuvádí mezi obilí, které obsahuje lepek. Někdy se říká, že pokud je oves zpracován na čistých strojích, tak lepek nemá, někdy je to prodáváno ve zdravé výživě s přeškrtnutým klasem obilí. Na druhou stranu obsahuje jinou bílkovinu (avenin se myslím jmenuje) a ta údajně působí na celiaky stejně jako ten lepek, tak se opět nedoporučuje.
14. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
jmisa - musí mimi kakat, když je jen kojeno a k tomu dostává jednou denně kašičku rýžovou mléčnou? Mareček ještě dneska nekakal, ty předchozí dva dny ano a tak se bojím, jestli ho nebolí bříško :frowning2: , pobrekává, a nebo chce nosit :grinning:
14. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
uff to byl náročný den,a ještě neskončil,naštěstí už nikam nejdu,dopo atdy byli ti známi s Eliškou,tak sjme ty naše dětičky vážili a Eli má nahatá 7.45,to neměl ani Vojtík oblečený.
Pak sjme narychlo pojedli a šli na prochajud,pak zase domů nakrmit malého a vyrazili sjme do Dračiku,tam to vypadalo jako kdyby měli být zítra už Vánoce,tak jsme popadli Pejska od Lamaze a frčeli zase dom.Jindra odjel na florbal tak sjem s Vojtíkem sami.Jinak my většinou taky jezdíme na nákupy s Vojtou,nemá kdo hlídat,kdyby měla mamka přijet tak to dříve všechno objedeme,ale už jsme si navykli že v sobotu ráno Jindra vyráží sám na nákupy.Ale příští týden jsem domluvena s mamkou že bude hlídat a já vyrážím do centra po obchodech
14. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
nějak nestíhááám :confused:
Kačí Honzík nekadil už asi 3 dny a povídala sestřička od Dr. že je to normoš že nemusí kakat třeba týden :wink: ale prdí teda statečně :grinning: teď u kojo to byl takovej pušinec že jsem si myslela že se posejřil a po rozbalení jsem koukala jak zjara :confused: úplně čistá plína :grinning:
jinak malýho do krámu neberu když už tak tam jdu s kočárem a to bylo spíš v létě :wink: né že bych se bála zrovna tý prasečí chřipky to spíš tak povšechně že marodit by teda ještě nemusel :wink: takže Radek doma hlídá a já si jedu nakoupit a jsem v klidu a užiju si to :wink:
14. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Kači - Mareček taky fest prdí, ale dnes nekakal, zato střílel pěkně nahlas :grinning: :grinning: :grinning: teď několik dní moc neblinkal zato dnes si to vynahradil a blel jak zjednanej :frowning2:
14. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
kaci, sabinka taky uz asi 4. den nekaka.. :confused: ale vim o tom, ze to klido muze byt, takze jsem v poho :wink:
my pekli ty muffinky, byli jsme na prochajde, stavila se tu za mnou kamaradka, fajnova sobota..
ted jde nejakej focus v telce, tak tomas cuci a ja pujdu vykoupat malou a pak si dame neco dobryho na vecu a malou ulozim do postylky, doufam, ze jde neco peknyho v telce..
14. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
andrejko, to je ta eliska teda poradna kusanda :slight_smile:
jitko, ty to vzdycky pekne shrnes :grinning:
14. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Vidím, že jste si všechny pěkně užily sobotu :wink:

Já mám od včera strašně nateklou uzlinu na krku :unamused:
14. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
To jo, ve 3 měsících 7,5 kg je fakt mazec :sweat_smile:
14. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jo, a manža odjel na bowling. Bych chtěla být někdy chlap :grinning:
14. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
holky to jo,jak ji tady vyslíkala a já viděla ty kýty,tak se mi upřímně udělalo špatně,vždyť chuděra se ani nehýbe,to vojta ve třech měsících tady kopal o stošet,ona hold nemůže
blani můj je zase na florbalu a malý dostal hysterák.Zítra jde pro změnu večer na hokej,taky bych měla někdy večer vypadnout ale nevím kde
14. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
blani, kolik ted vazi marecek? jestli se muzu zeptat.. at je ta uzlina zase v pohode!
andrej mne se libi, kdyz je to miminko takovy akuratni :grinning:
14. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
No já si od malého teď nemůžu dovolit odejít, furt chce jíst, takže ho vláčíme s sebou. Ale potkáváme daleko menší mimča, tak mě to ni nenapadlo nějak řešit. Teď bereme nosítko, tak si vždy v něm schrupne. Dneska jsme mu chtěli kupit čepičku, tak manža zkoušel a zkoušel, ale nic jsme nekoupili. Líbila se nám jedna, ale stále skoro 400 a to jako na čepičku na měsíc se nám zdálo moc. :confounded:
14. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Andrej, úplně aktuálně nevím. K dr. jdeme 24.11., tak se to dozvím, ale tipuju tak 4800kg

Jitu, to bych taky nekoupila :grinning:
14. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Andrejko, to musí být blbý pro Elišku. A je kojená nebo na UM? Mamča by chtěla na Marečkovi furt faldíky, ale radši, ať je hubenej, než aby se nemohl hýbat :pensive:
14. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
blani a ty porad plne kojis, ze?
co budete holky vecir delat? ani nevim, co jde v telce..
14. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
tak u nás se snad chrní, tatka nám odjel na hokej, ty chlapy mají fakt zlatej život co :grinning: tak jitu tu čepici bych taky nebrala. my jsme taky akorát, ale pokud jsou mimča kojená a mají faldíky tak se přece nedá nic dělat, hladem je nechat nemůžete a oni to stejně většinou potom vyběhají, důležitý je potom je naučit zdravě jíst.
14. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Kuk kočky

tak Veru má kamaráda jako je Eliška, taky váží 7,5kg ve 3m, ty nožky má jak špalky a taky se nehýbe, jenom hledí a nebo spí :sweat_smile:

Jo a Verunka bude mít příští rok sestřeničku nebo bratrance, narodí se v červenci, takže budou děcka o rok. No není to krásný?
My máme v našich rodinách 3 malý děti a všechny se narodily v červenci a pěkně rok po roku a příští rok přibude čtvrtý, no není to krásný??
14. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
jé jsem napsala dvakrát no není to krásný :sweat_smile: to jsem nechtěla :confounded: :astonished: zní to teď pěkně blbě :confused:
14. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
andreasku v telce je velký prd takže nevím

jo a jednou jsem se tě ptala v jakým programu upravuješ ty fotky, tak ani nevím, jestli jsi odpověděla nebo ne, tak kdyžtak prosím znova :grinning:
14. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
charlie, psala jsem ti do ip, neprislo ti to?
14. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
čéče nic mě nepřišlo, jak to?
14. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.