• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
to je divný, ještě jsem se pro jistotu dívala a fakt nic :confused:
14. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Blani manža taky odjel na bowling :wink: :grinning: :grinning:
Jo a prcek večer hodil bobana :dizzy_face: ale teda to stálo za to :confused: puch jak od ropuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mazec
Andreasku v telce jako dycky úplný kulový :angry:
Dneska jsem dělala tu střechu z bebe sušenek tak jsem na to zvědavá :wink: malej mi do toho dooost kecal a halekal :grinning: asi měl nějaké přopomínky :wink:
14. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Halóóó je tu někdóóó?????? :confused:
14. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
charlie, fakt jsem ti ji poslala, ted se divam a je v odeslane, plus jsem ti pripsala i neco navic..
ja jsem tuuu.. mame pustenou tu superbejvalku nebo jak se to jmenuje a jdem si asi zahrat scrabble :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
jé střechu z bebeček bude mít zítra ségra na oslavu už se taky těším, no zase bude žravá neděle, já koukám na tu superbejvalku ještě jsem to neviděla tak uvidíme co to bude. :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
kaci tak pak pisni, jak vam strecha chutnala :slight_smile:
a davalas maslo nebo zakysanou smetanu?
14. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Andrej, jo jo, plně kojím :slight_smile:

Teď jsem snad konečně uspala Marečka. Musel zase spát na mě. V TV je velký prd, mám puštěnej ten koncert na čt1. Ne, že bych byla takovej vlastenec :grinning: , ale lepší, než ta konina na nově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Kači, asi chtěl ochutnat :grinning:
14. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Andreasku dala jsem zakysku :wink: ať je to takový lepšejší :dizzy_face: :dizzy_face:
Sun taky budeme mít žravou jdeme k našim na obídek a bude plněnej bramborák :dizzy_face: :dizzy_face: už se mooooc těšíííím :grinning:
14. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Blani taky mam jako kulisu čt1 :wink: :grinning: a malej má smolíka dostane to propasírovaní přeze mě :grinning:
14. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Plněnej bramborák, mňam :sunglasses:

A jak vám to jde, když jenom kojíš? Nebrečí Honzík hlady?
14. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Blani nene nebrečí :dizzy_face: řekla bych že jsme se prostě vrátily k tomu kde jsme byli před tou mojí laktační krizí :wink: a jak jsem ji měla tak jsem měla strach že má hlad a tím pádem jsem ho asi nejspíš prostě překrmovala :sweat_smile: :sweat_smile: takže si myslím že to bude v poho akorát teda se nám vrátilo zavinování na noc :frowning2: ale to taky proto jak má to ječné zrno tak si pořád mne očička a to pak neusne :confused:
14. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky,dneska nestiham-udelali jsme si vylet do Prahy (s manzou,tatou a brachou),Majdalenku hlidala mamka.Tak jsme byli nejdriv omrknou tu autosedajdu a pak Ikea -teda tam bylo lidi!No des,ale zase velke nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes: neco do kuchyne a hl.hodne veci pro Majdu :slight_smile: Ale co se mi stalo-zrovna kdyz jsme byli v detskem oddeleni,tak se udelalo strasne spatne (ja totiz odrana nejedla a nepila a bylouz 14h!),normalne se mi zacla motat hlava,tak to rikam manzovi a on hned:to mas z toho ze nepijes a nic s nejedla (pac mi pred odjezdem nabizel chleba a ja nechtela),no tak ze pujdeme a jak je tam ta restaurace a pak schody dolu,tak uz sme byli u nich a ja najednou prestala skoro videt-normalne cerno pred ocima!Takze sem si rychle sedla na prvni volnou zidlicku (k nejakymu chlapovi) a musela si polozit hlavu a rozdejchat to,se divim ze sem sebou nesekla - tak mi tata donesl piti a nakonec ze si tam dame i jidlo,tak jsme se najedli,ja vypila2x colu,pak jeste dzus a pomerancovou limcu a bylo mi OK,ale fakt hnus holky, sem byla jak zfetovana nebo tehotna :grinning: ale to nejsem,pac sem to samozrejme dneska dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak me zkrz to silene rozbolely zada (sem si hned vzpomnela na krizaky u porodu),ale nastesti kdyz sem si sedla do auta takto preslo. No takze super vylet jinak,Majdulka s babi to zvladly na jednicku. :wink:

Jinak Lamazaci-ja sem kupovala odpani na MMB,nabizi je vsechny za 299Kc i s postovnym,takze oproti cenam v obchode super kauf,pokud chcete dam odkaz (sice uz sem ho davala,ale treba jste to nezaregistrovaly)mame motyli vilu - je krasna. :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak aspoň, že nebrečí :wink: . Až se vyléči očičko, tak zvládnete i nezavinovat :wink:
14. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Andaro, tak to byl teda zážitek :fearful:

Já jdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Andaro téda to musel bejt hnusnej pocit :confused: od těku sebou furt tahy jídlo a pití :wink: a až bude svišť vetší tak mu kdyžtak taky něco štípneš :wink: :grinning: tak super že jste nakoupili :wink:
Blani taky jsem ráda že nebrečí :wink: to spíš řval jak jsem ho dokrmovala :sweat_smile: jsem myslela že má hlad a on byl nejspíš přežranej :sweat_smile: no tele no :pensive:tak dobrou noc :wink:
14. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak koukam už se tu asi nikdo neobjeví co? :frowning2: tak brou noc a sladkééééé sny :wink:
14. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
katy takže jsi se vrátila jenom ke koju???

U mě to nehrozí - já jsem dneska učinila pokus, na večerní kojo jsem dala prckovi nutroš 150ml, vypila a šla spát, já vzala odsávajdu a odsávala, jen 100ml, myslíte, že by jí měla stovka stačit??? Podle tý krabice by dítě jejího věku mělo vypít 180ml. Tak jsem z toho jelen a stejně nevím, jak to mám teda dělat. Snažím se pořád kojit, ale ono toho mlíka je tam prostě málo na ten její hlad. Dyť se mě nemá šanci vytvořit za 2h celá dávka :cry:
14. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
andarko teda jíst a pít se musí přeci :unamused: na to pozor, ještě by sis při pádu ublížila :confused:

jináč link na lamaze sem šupni, já ho asi neregistrovala :sweat_smile: Díky
14. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
čauky holky,
nechci to zakřknout, ale nám ta 1/2dávka kašičky asi fakt zabírá. Malej usíná mezi 7-8hod, budí se o půl noci, ve čtyři, v šest a pak tak v osm,ale to už je bez koja. Kojím pak kolikrát třebas až v půl desátý, v deset...Kdysi ty noci byli i lepší, ale i tak jsem max spokojená a hlavně vyspaná!!!
Včera v noci se nám zbudil tak kolem 2 s hrozným řevem, ruku vraženou až v krku, no samo zoubky, celej den s ním stál zaprd...už na spodní dásni cítím že se zoubek prořezává, tak snad...
Nevím jestli se tu dnes ukážu, dopo budu mít fofr a odpo jdem na osumnáctiny...kde jsou ty časy :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobré ránko holky,jdu vás pozdravit,dneska nebudu mít moc času atdy být,jedeme v poledne k anšim,Jindra pak odjíždí na hokej a mě taťka tady večer přiveze,podle toho jaké bude počasí,tak bych u našich zůstala až do večera.
Terez tak už pro příště víš papání sebou.Ten chlap s eteda musel divit,co to za kočandu vedle něho sedá :wink:
Blani Eliška je plně kojena.
No já mám toho pejska z lamaze za 329kč.Je to dražší než na tom odkazu,ale já neposílám nikomu penízky předem,takže asi tak.Jak jste to čistili?Já to dneska umyju jen hadříkem s vodou.
No holky včera jsem poprvé řekla,že nám asi vyměnili dítě.Hodinu a půl hysterák,ale to nebyl pláč,to byl vztek,prostě řval,vztekal se že spát nebude,no jsme si užili. :angry: :angry: :angry: Nevím co ho to popadlo.
Heli Vojtíkovi už taky raší zoubky,nahoře má bílou tvrdou tečku.Tak snad je to zub.
15. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj.
Tk jsem objednala Opici Žofku, snad dojde do vánoc :grinning:
Včera jsme koupili malému pod strom (tedy moji rodiče) ten válec od chicco
http://www.babydracek.com/zbozi/969-chicco-65300-roller-hrajici
Koukám, že v hračkárně ho měli dokonce levnější, stál 199 :grinning:
Tak ještě dostane Žofku :grinning:

Jinak noc klasika (moc se mi to nelíbí, ale co naplat), zatím jen plně kojím, tak půl 3, půl 6, 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Až půjdu do poradny, tak proberu zavedení příkrmů od ukončeného 5. měsíce, ono je to v pohodě kojit často přes den, když jsem doma, ale když někam jdeme, tak to už tak super není. Znám všechny přebalovací místnosti v okolí, ono se teď už blbě kojí venku na lavičce, docela mi táhne na záda :_D
15. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj kočenky,

tak my měli naprosto boží noc, spala od 20h do 6:15h hurááááá, včera se budila po 3hodinách a teď tohle. Asi to bude tím, že včerejší noc byla jen kojo a dnešní byla s nutrošem 150ml, tu odstříkanou dávku 100ml dám dneska jako dokrm :slight_smile:

andarko děkuji za odkaz, dala jsem je do oblíbených, tak třebas něco objednám, v cenách se vůbec nevyznám, takže těžko říct jestli se dají ty hračky sehnat i levnějc :confused:

jitu pěkný válec

andrej a co když se Vojtík vztekal právě kvůli zoubkům?

Dneska jedem k našim na oběd, bude kachna, ňamky.

Manža pracuje, Veru spí, já vysála a vytřela země a ted mám šlofíka :wink:

A kocouři nám přinesli ráno 2 myši :angry: :angry: :angry: No jo, zas se oteplilo a ty mrchy vylízají ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Čau holky. Teď jsem se marně pokoušela uspat Marečka. Už je od 7 vzhůru :unamused: . My jedeme odpoledne na návštěvu. Moc se mi teda nechce :frowning2:

Andrejko, tak si to u vašich užij. Vypadá, že dneska bude krásně.
15. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
blani tak já dávala malou spát v 9, je od těch 6:15 vzhůru a nějak se to nepovedlo. Jak jsem pro ni teď šla a zvedla, tak si tak strašně říhla, že je jasný, že nemohla usnout. Ted už to musí vydržet, jedem za chvílu k našim, tak at ji zas nebudím. Bude spát v autě a pak v kočárku, takže pohoda. Jen jsem chtěla, aby byla vyspaná a ne přetažená. Ted to vidím tak že bude právě přetažená, než vyjedem :confused:
15. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
dobré ránko,
tak noc v pohodě sice se vzbudil dvakrát na kojo, ale hned usnul a nedělal kravinky, ted už chrní zase. my jsem odpoledne ségře na 20. já na tu kaši kašlu vyjde to stejně jak kojo a je s tím víc práce. jen zítra jak půjdu na to cvíčo tak tam martinovi dám,, protože stejně budu muset odstříkávat. jo jitu s tím kojem to bylo v létě paráda, já ted když někam jdu tak si odstříkám a na nákupech kojím v autě.
15. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
jo holky, máte recht, s tím kojem venku už je to o zdraví :astonished:
15. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
No na nákupech kojím v nákupáku v přebalovací místnosti, to není problém, ale na prochajdě v lese to fakt na pařezu už není příjemný :grinning:
15. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Charlie, ale aspoň se pak vyspí v autě :wink:

Před chvilkou jsem ho uspala, tak snad mu to vydrží :slight_smile:
15. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.