• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Taky bych měla uklidit, ale su jakási vyšťavená :unamused:
15. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
tak jsem ještě tu
charlie když jsem vzala uřvaného Vojtu z postýlky tak byl klid,myslím si že kdyby ho trápili ty zuby tak brečí furt.
a myslím si že levněji ty hračky z lamaze asi neseženeš.
my budeme mít u našich bramborový knedlí,zelí a uzené :dizzy_face:
15. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Já poslala kluky na sluníčko, tak tu trochu poklízím. Odpo přijdou kočárkovat tchánovci. Nejdřív jsem myslela, že umyju okno, ale spíš hodím nohy na stůl. :grinning:
15. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Jitu, nohy na stole zní líp :grinning:
15. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
přece nebudeš při neděli uklízet,určo dej nožky nahoru a užívej volné chvilky.Já zase nemám tolik členů na kočárkování,jedině moje mamka,hold druhá babka a děda nemaj zájem,a Vojta by k ním asi ani nechtěl,vždy když je po dvou měsících vidí,tak řve.
Tak jsme přebalila posraného smraďocha-fujky,balím věci a taťka zase doma není,a hlavně říkal do jedenácti jsem tu.Ti chlapi
15. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
No já taky nemám moc lidí. Manža vozí o víkendu a jinak je to bída. Tchánovci bydlí kousek od nás, ale kočárkovali asi 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky, my uz byli 2x venku, jednou ja sama s bellcou a sabulkou v nositku a ted s nositkem vsichni, sabca v nem pokazde usne, tak jsem rada, ze se ji tam libi, k obedu jsme meli kuratko na zampionech a jdu zase pect, tentokrat babovku :slight_smile:
v utery ve svatek k nam prijde tomuv kamos s pritelkyni, tak musim vymyslet, co za dezertik udelam, mozna to tiramisu.. na obed si zajdem, varit pro 4 se mi nechce, ale uklidit musim.. :confounded:
15. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Já taky peču :slight_smile: Muž vařil vepřové na paprice.
Tchánovci kočárkujou, musím jít s psicí, ale čekám až pípne trouba, bo manža usnul :confused:
15. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Andrej, mě taky zajímá v čem jsou dělaný ty fotky, teda to, když je třeba Sabča barevně a zbytek černobíle.
15. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Tchánovci jsou už venku 2 a půj hodiny, to jim Alex někde ječí hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
jitko, delam ve photofiltru.. :slight_smile: je tam plno funkci, ale je to nic oproti gimpu nebo photoshopu.. to je zatim docela nad me sily, ale chtela bych se v nich naucit delat, to zasejc jooo :wink:
15. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
photofiltr mám taky a čím se to dělá, abych to nemusela hledat.
15. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
jitko je ti polygon :wink: takovej utvar vpravo na liste :slight_smile:
15. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Andrej, takže jako nejdřív vyřízneš, co chceš, aby zůstalo barevný a pak upravíš ten zbytek na černobíle např. jo?

Tak to mě nebude bavit, já nerada vyřezávám :grinning:
15. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj hojky......
teda vy máte spáče....u nás nic moc pořád, jednu noc a to z pátka na sobotu spala krásně...21h-2h-8h a na dnešek zas hrůza...má pořád tu rýmu, jak jste dlouho měli rýmu a odsávaly???my už týden a chrčí to v ní na průduškách...tak asi půjdu k dr raději, ale až ve stř....

jinak ok
15. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
zapomněla jsem že ještě nelče dávám mucosolvan junior a sic vykašlává, ale chrčí to v ní.

jdu opět na sportku...
15. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
šmouli - Mareček měl taky rýmu a dávali jsme mucosolvan junior, ale hned jak mu začala, tak jsme zašli k dr. a ta si ho poslechla a řekla, že má zasaženy jen horní cesty dýchací a tak jsme odsávali a dávali mucosolvan a teď už je OK tak po tom týdnu, občas kýchne, ale to dělal i před tím, než opravdu dostal rýmu :slight_smile:
taky vykašlával, nejdřív se mu ten kašel netrahl ale jak se začal trhat, tak to už bylo dobrý :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Čůůůůůůůs mamule :slight_smile:
jdu dočítat :wink:
15. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
achojky,

blani jo v autě usnula, pak jsme ji přendali ze sedajdy do kočáru a tam spala ještě hodinku, aspoň jsme se v klidu naobědvali :grinning:
Po kafču jsme šli na prochajdu, tak spala zas a pak ještě na dvorečku asi další hodinu. A po cestě dom usnula v sedajdě zas :grinning:
A teď už spí v postýlce :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme se naprali kačenkou, zelím a knedlíkem, ňam ňam :wink:

Taky bych měla najít ještě něco k večeři, pak odsát a jinak jsem se usalašila k superstar :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
No s tou rýmou je fakt, že my jen odsávaly a pak dr. řekla, že by to mělo brzo ustoupit.
Teď chrčí zas, ale dr. říkala, že nic neslyší a že je to asi v pořádku. Tak nevím, ta první rýma trvala něco přes týden, myslím
15. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jé tak Martě Jandové to dneska sluší, díváte se?
15. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Koukam dnes moc velká účast nebyla když bylo sluníčko :wink:
Charlie jj opět kojíme jen teda na noc dávám odstříkaný mlíčko ale jen 100ml a jak tak koukám asi to bude málo a budu muset přitvdit na 150ml :sweat_smile: akorát že večer odstříkam jen 100 a malýho kojím nejdřív po 2 a půl hoďce jinak z těch koz toho taky moc nevycucne :pensive: a opět zavinujeme :frowning2: se toho snad nezbavíme
Jinak u nás taky kočárkuju převářně sama jen semo támo o víkendu vyjede manža nebo tchyňka-ale ta je teď v karanténě(bolí jí v krku)
15. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
čau-já se hlásím po včerejším maratonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem od rána lítala jak šus no mazec,prostě občerstvit asik 20lidí no mazec,ale malá byla zlatá hold je to hospodský dítě takže rachot jí vůbec neva :grinning:
a měli sme rekord vzbudila se o čtvrt na jednu na dudyna a pak až o půl sedmé ráno na kojo :dizzy_face:
ale den před tím sme byly zas co hodinu vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

charlie-takový chutě mi nedělej,já bych si tak dala kačenu a hlavně zelí,ale dokud kojím,tak zelí nemůžu,to sem vyzkoušela jen jednou a malá mi málem vybuchla :unamused:
15. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Reni tak konečně máš pohov co? :wink: a jak oslavička? byla to aspoň paráda? :slight_smile: a noc super
15. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kači-oslava byla fajn,Martin se picl i v pátek,to měl s kámošema a i včera sme tam seděli s jeho a s našíma do půlnoci,ale to už mi padaly oči,sem byla fest utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale noc fakt super,vypila docela dost sunaru takže se zasytila :dizzy_face:
no a ještě jedno kolo nás čeká v sobotu,to má s dalšíma známejma a přemýšlím,jestli mám nechat malou našim,ona sice v noci spinká,ale já bych se s chůvičkou u sebe asi nebavila,no ale ještě uvidím :confused:
15. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Reni tak to je paráda že jste si to užili :wink: :slight_smile: a fíha ještě jedno kolo jo :confused: jste se rozjeli :grinning:
15. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
jj taková oslava na třikrát :sweat_smile:

nic jdu se natáhnout k tv a stejně to vidím tak,že hned usnu :sweat_smile:

tak dobrou a dlouhou noc :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
reni tak nám zelí neva, už jsem jedla segedín, pak i zelňačku, tak proč si nedat zelí ke kačeně :grinning:
Je jasný, že pokud to byla taková katastrofa, tak je lepší to nejíst
15. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
no ano nemluv já bych si tak už dala zelňajdu i segoš no prostě všechno ze zelí a už i luštěniny,hold mám ještě smůlu,no a kačena bez zelí to nende :grinning:
15. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
jedině by to šlo třeba s cuketovým zelím, to jsem už taky měla :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.