• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak já normoš dušený zelí nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale segedoš aji zelňačku miluju :sweat_smile: :grinning: a prckovi to naštěstí neva,prdí jako starej fotr a děěěsně smrdííí :sweat_smile: si dycky myslím že je tam i bobek,ale ono nee :grinning:
Reni no je třeba to řádně oslavit :wink:
Charlie a jak dneska s kojem :wink:? taky jsem pbrala homeopatika na podporu laktace:ricinus communis 5ch :wink: 2x denně 5 bobulek cucat a nesmíš půl hoďky před tím ani potom jíst a pít :confused: a taky bych řekla že docela pomohli :wink:
15. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak jo kočky jdu do pelechu :wink: páááá a dobrou noc všem :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dostala tip na tu zadní rýmu, prý pomáhá když omezíme sladké a mléčné výrobky.
Tak to zkusím, už mne ta její rýma neba a jí taky ne chuděrka :slight_smile:

Jinak dneska tady v Jizerkách bylo náááááááddddddherně :slight_smile:

Tady nikdo taaaaaakkkk dobrou
15. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj.
Tak dneska už dá se říct lepší, kojo ve 3 a v 6, teď utichla ložnice, tak asi usnul.

Omezit mléčné a sladké - jím jen mléčné a sladké :grinning: Bez toho bych nepřežila. Ale vím, že alternativci tvrdí, že mléko zahleňuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahojky,
tak unás noc, co se týče kojení super, v sedm a pak 3,45 :grinning: Bohužel co bylo mezi tím....v půl9 se vzbudil s řevem, pak v půl10, v 10, v 11, v11,45 a od té doby nespal (s vyjímkou 5ti minutovek) do 4,15 a od půl7 furt pobrekává. Zavřený oči a řve na celý kolo :frowning2: Ale dole už cinká jednička, tak doufám, že ty ostatní noci budou zas v pohodě. Idkyž ona už šla cítit trochu včera, tak nevím, jak dlouho to může ještě trvat než ho ten zoubek přestane trápit???
Toto je fakt nářez :angry:
16. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko.

Teda, Heli, to bych byla jak chodící mrtvola :zipper_mouth:

Mně začaly u kojení strašně ale fakt strašně bolet bradavky. Silou vůle se držím, abych Marečka od sebe neodtrhla. To jsem nezažila ani při začátcích kojení :pensive:
16. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko.Tak včera u našich bylo bezva,dlouhá prochajda,i s hafíkem,tem si to užíval nejvíc.Malý s ekrásně prospal.Jindra pak jel na hokej a mě taťka odvážel domů asi o půl sedmé.Jenže malý se prospal v autě,a pak nechtěl zase zabrat,takže usnul v devět a vstával v 6.15
Dneska budeme sami,nic v plánu nemáme,žádná návštěva nás nečeká.
Heli tak to teda byla noc,chudáku :astonished: :astonished:
Pošlu vám na ukázku tu naši kámošku Elišku s Vojtíkem
16. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Jéžiši kriste, to je buřtík :confused: . To už ani hezký není :pensive:
16. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
A jakou měla porodní váhu?
16. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
ty jo blani to nevím,ale neměla zas moc.No ale jak jsem ji viděla vyslečenou,tak to byl děs.A ještě ji jde očičko jinam-no chudák holka.Vojtík vedle ní vypadal jako z koncetráku
16. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
tak už to vím 2900g a 48cm
16. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
No nic holky, za chvilku povalím prochajdou k našim. Snad mi malej nebude vyvádět v kočárku, je furt jakési nevrlej :unamused: Se mu nedivím, ale už je to fakt úmorný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda andrejko, eliška je fakt cvalík, kdyby porodní váha byla vyšší tak to i pochopím, ale když měla pod tři kilča :sweat_smile: :confused:
16. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
No, tak to se pěkně vykrmila :sweat_smile:

Mareček je pěkně protivnej, chtěl by spat a nejde mu to a moje veškerý pokusy o uspání jsou marný :confounded:
16. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
takže jdete Blani ven?Vojtík usnu,tak aspoň na chvilku,ven půjdeme odpo

Jj vykrmila se teda pořádně.jsme jí říkala že místo mlíka má smetanu
16. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Tak sláva. To byl boj :angry: . Ven se mi jít nechtělo, protože zhruba za hodinu bude jest. Ven vyrazíme asi potom.
16. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky holky, jak je? zase pondělí, manža v práci... doma bordel, odpoledne přijde návštěva a mě se nechce nic uklízet... Šimonek tu mrčí, chce spát a ne a ne zabrat...
16. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
nazdárek,
tak mi jsme včera zvlládli oslavu pro jistotu jsme dali dlouhou procházku :slight_smile: s mámou s martinem ne ten je línej chodit, jsem ráda, když s náma občas objede ves. :rolling_eyes: noc dobrá, a když heli čtu jaký máte noci vy tak už si nestěžuju :pensive: ale až se zoubky proklovou tak bude snad zase dobře. musí to být hrozný pro všechny no, to si radši na ty zuby ještě počkáme. :sweat_smile: andrejko tak eliška je fakt cvalda, ale myslím, že z toho vyroste.
16. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jituš, manža je učitel, ne? To nemají ředitelské volno? To jim ale mohli dat :wink:
16. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak u nás s malou noc docela v poho, jenom já měla problém usnout, takže jsem dneska nějaká nevyspalá :pensive:
Ale pořád to je nic v porovnání s helu :unamused:

Katy kojo jde jakž takž, až na to, že 2-3x denně musím dát nutroš, buď úplně místo jednoho koja a nebo jako dokrm. Třebas teď ráno jsem musela dát malé odstříkanou 80tku mýho + 90tku nutroše, teprve pak byl klid a spokojenost :wink: A to jsem mezi kojením měla 3h pauzu a mlíko se nevytvořilo, no hned po ránu, to se mě většinou nestává.

Ve středu jdu k dr. tak se jí zeptám, jestli třeba taky nezačít s mrkvičkou už od 5.měsíce. Nevím totiž k čemu je dobrý dávat malé UM a MM podle toho jak to vyjde :confounded:

Prcek si teď 2 noci po sobě zvykl vstávat v 6 a už neusnout. No děs. Se divím, že není ještě utahaná. Usíná mi prostě až v 11h a je jedno jestli spí do 8mi nebo do 6ti, to je divný :astonished:
16. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,
u nás noc super - pobrekával sice ve 23 hod, ale chytla jsem mu ručičky a po dvou minutách usnul, a pak kojo ve 4 a pak v 7 ráno, potom sice ještě chvilku spal, ale po probuzení byl protivnej, pořád chce nosit, ach jo, jinak pořvává a někdy i při nošení :frowning2: že by taky ty zuby :sweat_smile:
manžel jel na technickou s autem a odpoledne ho půjdeme přihlásit a já chci jít podat žádost o rodičák, tak jsem zvědavá, jak to všechno zvládneme :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
kacen my taky fňukali kolem 23h, tak jsem nemohla pořádně zabrat, jsem čekala, že se malá rozeřve. Nakonec si usnula sama a já měla oči jak baterky, čuměla jsem do tmy jak pako

jo a Eliška je pěkný cvalík, ale když je na MM tak to vyběhá raz dva :grinning:
16. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
tak já mám v plánu dneska jen vyzvednou fotky z vítání v pátek jsem to nějak nestiha, tak jsem zvědavá. :slight_smile: jinak budem doma, večer jdu na to cvíčo zase tak se těším, že se trošku protáhnu pak se rychle doma vystřídáme a martin pojede na hokej, jen doufám, že malej už bude vykoupanej najedenej a spát :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Andrej - ta Eliška je fakt tlusťoučká, až to není hezké, ještě že naši kluci jsou jako proutek :grinning:
Charlie - to ti dr. určitě dovolí dávat mrkvičku už od 5. měsíce - my ji taky už můžeme dávat, ale zatím ji nedáváme, dáváme večer jen tu kaši a ta mu teda jede, moc mu chutná a určitě po ní i lépe spinká, jen to kakání za to pak stojí (to je smrádek :grinning: :grinning: ), u nekojených dětí se může dávat už od ukončeného 4. měsíce :wink:
16. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
sun tak to si krásně zacvič a přeju aby Filípek už hajal až přijdeš :dizzy_face:

kacen no uvidíme, já se v tom prd vyznám, nevím jestli dát kaši nebo ne, co je lepší, no počkám co mi dr. řekne. Do tý středy budu dělat vše tak jak do teď.
16. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás taky super :slight_smile: kojo v 5 a pak se probudil po půl 9 :astonished: takže maminka se taky náááádherně vyspinkala :grinning:až se to sem kvůli Heli stydím psát :sweat_smile: v jednu jdu na gyndu :rolling_eyes: se mi tam moc nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: joo to nejni jako v těhu to tam člověk chodil s radostí :wink: :grinning:
Andrejko teda toje fakt super cvalda :astonished: a to se mě nás Honzík zdál teď vykrmrnej,ale Elišce nesahá ani po paty :confused: chudák malá ta s tím pak může mít problémy celý život :unamused:
Holky taky ty vaši prckové tak prdí????malej furt a děsně smrdí :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Kači - malej smrdí i když prdí, kolikrát si myslím, že tam musí mít nálož a on to je jen prd :grinning:
16. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
holky, kolikrát můžu odsávat soplíky? malýmu teče z nosu, ale nevím, jeslti jsme mu to nespustila já s tou odsávačkou. ted jsme mu odsávala 3x po sobě. tak 10 min mezery. a kýchá.
16. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
díky charlii, je to fakt relax, člověk se tak soustředí na ty kroky, že nestíhá nic jinýho. no kačí my ted máme taky pěknej smrádek a to jsem mu dala kaši dvakrát jednu mléčnou a nemléčnou a občas tu ovocnou štávičku. charlii ona ti dr. určitě poradí. no za chvilku už začnem všichni s příkrmama. :slight_smile: nám donese první mikuláš, už jsem se tady na to ptala, ale asi to zapadlo v davu. jaká značka příkrmů je dobrá? nechce se mi pokaždý pročítat všechny etikety.
16. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
sun já s příkramem vůbec netuším :confused:
16. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
jitu když mu teče soplík tak bych odsávala dle potřeby
16. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.