• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači tak to jsem ráda že nemáme doma tchoře jenom my :wink: :grinning: :grinning:
Sun to veřím že je to relax :slight_smile: člověk si odpočne do všeho viď :wink:
Jitu jé to nevím s tou odsávajdou :confused: my odsávali všeho všud jen asi 3x
Charlie taky se mi občas stane že k ránu mlíčko nejni :confused: a myslím že s mrkvičkou už budete moct v poho začít :wink:
16. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
mám právě posit, že jsem mu odsála takový ty tuhý soplíky, co ucpávaj a ted mu to teče skoro samo, tak teda nevím...
16. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
katy my tchoře máme jen občas :slight_smile:

jitu já to dycky dělala tak, že podle toho kolik jsem odsála tak jsem potom odsávala. Když tam nic nebylo, tak jsem neodsávala. Takže pokud jsi odsála ty tuhý soplíky a pak už nic, tak neodsávej a jen nosík utři. Večer nebo odpo bych to zkusila třebas zas. No uvidíš
16. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Jitu a stříkáš mu ten nosík něčím?nebo jen odsáváš? taky bych asi odsála jen to tuhý a pak nechala bejt :wink:
Charlie jé jen občas :slight_smile: my máme tchořě furt :sweat_smile: :grinning:
Právě jsem likvidovala super nálož v pleně :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to fakt hustý,už se opravdu teším na zeleninku to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
no, po tom tuhým jde hooodně jakoby vody. kamu mu libenar. to je nějaký roztok, může se to podle potřeby. už spinká, tak po spaní mu to ještě odsaju a uvidím.
16. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky tak snad to ta Eliška vyběhá,dozvěděli sjme se že její tatínek měl v půl roce dest kilo.Takže to má po něm.Jenže na holčičce to fakt není pěkné,a ona je ještě malá,takže tím pádem to na ní více vynikne.Tak Vojtík je na dece,čučí na hračky,koukali sjme spolu na telku,to ho bavilo.Už mám napsaný seznam,co potřebuji v Rosmannu koupit,takže si musím nacpat peněženku :grinning: Ve čtvrtek jedu sama na nákupy,takže tobude,beru sebou baťoh. :grinning:
Vojtík taky šíleně smrdí když se pokadí,to ta jiná strava.Teď kadíme zeleně-brokolice
Sun my máme mrkvičku od Hippu,ale Hipp nedělá třeba brokolici,květák,to máme zase od Sunarku. :slight_smile: Jednou jsme koupila mrkev od Babylove z Dm nebo jak s eto jmenuje tak mu to šmakovalo.
16. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Andrejko no ono to není hezký ani na clapečkovi :confused: :wink: tohle už je fakt moc
16. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
andrejko, ta mala eliska je tedy opravdu dost "tlustoucka", taky se mi to az takhle moc tedy nelibi..
ja uz jsem vzhuru od sedmi a uklizim jako diva, musime dnes taky na ourad, na tu socialku kvuli rodicaku..
nechce se mi, ale co nadelam, zitra je svatek, tak bude tomik doma a budem mit tu navstevu, tak prave uklizim tak trochu kvuli nim..
16. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj.
Tak jsme s Alexkem zpět. Máme potvrzení od ČSSZ o výši a trvání PPM, tak už to jen zanést k nám na obec, aby mi chodil rodičák. Na to mám času habakuk. Alexek to v nosítku celý prochrněl, tedy krom chvilky, kdy jsem si v metru sedla, což se mu jako fakt nelíbilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
no já už jsme ráda že jsme to všechno vyřídila,mamka hlídala a my to s jIndrou všechno oběhali.
16. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Jéé, ta holčina je fakt big. Ale já v poradně viděla obdobnou, vypadala jak matka našich dětí a to Alex není drobek a taky neměl ani při narození 3000g :grinning:

Jituš, odsávala bych podle potřeby, ale zvlhčuj sliznici třeba Vincentkou Junior (rozdíl je jen v dávkovači).
16. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Andrej, tak to já musím vyřizovat sama. Jednak muž celé dny v práci a druhak nemám hlídání a třeťak bych se nestihla za dvě hodinky vrátit.
16. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
holky, jsem geniální. Mě se Veru na přebalováku začíná šíleně kroutit, vyvrací mi hlavičku dozadu a to je teda kumšt ji oblíct a přebalit. Mám totiž přivrtanej přebalovák na zdi s kapsářem, takže malou to láká se koukat co v těch kapsách mám :unamused:
Tak jsem vymyslela zlepšovák, že musím ji dát něco nad hlavu, aby koukala hore. Manža hned že mě ze stropu pověsí silon a na to že budu věšet hračky, no dobrý nápad, ale muselo by se vrtat do zdi, že. Já jsem vzala konstrukci z nebes, který mám na postýlce a jsou mi dole v obýváku úplně na nic a přimontovala ji na postýlku nad přebalovák, no nejsem já šikula? Na to oko, co mě ted trčí nad přebalovákem si můžu věšet hračky dle libosti. Tak doufám, že to Veru zabaví a nebude se tak vyvracet.

Ted jsem ji dala spát, od 6 je vzhůru a nechce se jí :confounded:
Haleká tam a asi se jí to nelíbí.

Jitu to je dobrý, že si to můžeš oběhnout, já to vyřizuju poštou, páč to musí vyřídit Pha 8 a tam já teda nepojedu :angry:
16. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Charlie ty jsi teda hlavička :wink: šikula :slight_smile:
jinak já taky všechno obíham sama :wink: manža se vrací nejdřív 5-6 z práce :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Katy že?? Jsem na sebe patřičně hrdá :grinning: :grinning: :grinning:

jinak taky si vše obíhám sama, není to problém :dizzy_face: Já sice hlídání můžu mít, ale nevyužívám, pač jak píše jitu, nestihla bych se vrátit, za ty nervy mě to nestojí, to radši jdu s malou a můžu lítat po venku dle libosti a nejsem pak tak omezená časem.

Tak my spíme, šla jsem za malou hore, pohladila ji a jen mě uviděla, hned si dala hlavičku do boku, zavřela očička a bylo. No krásně nám to jde to spinkání v postýlce. A pak že to nepůjde, že :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
tak jdu využít chvíle klidu a jdu si nachystat něco k snědku, dneska jsem vytáhla zmraženou roštěnku :grinning: k tomu uvařím těstoviny a oběd hotov :wink:
16. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Charlie, no mám to sice přes celou Prahu, ale nechtěla jsem riskovat, že mi to pošlou za půl roku. Kdybych to věděla dřív, tak jsem to tam poslala rovnou v červenci a třeba by to do prosince došlo :grinning:
16. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
jitu my jsme to taky vyřizovali všechno 16.45takže 15minut před zavíračkou,však taky ty ženské už byly protivné,už se viděly doma.
No mě je té Elišce líto,ona se chudák vůbec nehýbe,ruce pořád v pěst,Vojta se vedle ní pořád mrskal,chvilku nebyl v klidu
charlie to mi vojta dělá taky na přebalováku,už někdy musím zvýšit hlas,protože je to hrozné.už mu dávám na břicho ať se něčím zabaví ale ho zajímá co je za ním..A jsi šikula :wink:
16. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Mareček je taky jako had na přebalováku, taky se pořád přetáčí, kolikrát ho oblíkám a on je při tom na bříšku :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
No muž chodí z práce daleko později, tak to už úřady nemakaj :grinning:
16. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
tak jasně Jitu pak to je na tobě-to vyřizování. :wink:
malý už se začíná vzetkat.Vařím brambory pojíme a vyrazíme ven.
16. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
tak my jsme vychrupkaní, a teď bojuje v lehátku s hračkou. Za chvilku budeme papkat a asi povalíme ven.
16. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak prcek vytuhnul u koja a dokonce se nevzbudil ani při přesunu do košíku :dizzy_face: a tak po hoooodně dlouhé době obědvám v tichu :grinning: :grinning: akorát ho budu muset vzbudit páč musím být v 1 na tej gyndě :frowning2:
Holky kdo už to máte ze OSSZ potvrzené jaké tam máte datum ohledně začátku PPM?já tam měla od TP takže od 26.6. a konec 26.11. :confused:
16. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky dnes jsme toho zatim moc nepopsaly.. my byly dve hodky venku, chce to chodit tak kolem toho obeda, to je nejlip, rano byva mlha a odpo uz zas brzy tma.. co delate vsechny?
16. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Andrej, nefungoval koník. Teda aspoň mě :grinning: . Mareček tady na mě haleká. Nic ho nebaví a mě už to taky nebaví, protože nevím, jak ho zabavit :unamused:
16. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky nemáte některá zkušenost s telecím masem, já koupila na řízky manža měl chuť a to maso je takové dozelena, ale voní koupila jsem ho včera v Globusu
16. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
tak ym sjme byli skoro tři hodiny venku,Vojtíšek celou dobu spinkl.peněz zase utracených,v Rosmannu,a pak jsme zašli do sekáče,kde jsem mu koupila dvě bezvadný trička a manžestráčky na jaro.To jsem měla velkou radost.Teď se najedl,a půjdeme dělat štrúdla sekanou.
Katy neporadím,telecí maso nedělám.
Blani když Vojtíka taky nic nebaví,a já už nevím co,tak si ho vemu k sobě a čtu mu Krtečka,to ho na chvilku zklidní. :slight_smile: :wink:
16. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky,

všechni vás zdravím, co je tady nového? My jsme se včera vrátili od mých rodičů a dneska jsem chtěla po obědě načouhnout a ono to nešlo...
16. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Andrejko, tož to by u nás neklaplo. U nás klapne jenom nošení :frowning2:

Telecí jsem taky nikdy nedělala.
16. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Tak my zase bojujeme s kojením, tak jí to vydrželo pár dní a zase blbne, tak jsem jí teď dokrmila z flašky a odstříkat jsem musela růčo páč na chalupě odsávačku nemám. Ale přišlo mi, že to šlo snad líp než sní :grinning:
16. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.