• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
katerino to vubec netusim s tim masem, ale jestli voni, tak by melo byt ok a globusu co se tyce masa ja verim.. ale nevidim ho no..
at vam to kojeni zase zacne jit!
blani nefungoval konik jo? tak to jo..
u nas blani kdyz sabinka breci a nic nepomaha, tak ji dam do postylky, to se ji chce vetsinou spinkat anebo ji dam prso no, jinak ona moc nebreci, je hodna, zabavi se anebo si hrajeme :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Nez jsem to maso nakrájela tak zesvětlalo, tak to jdu obalit a uvidíme nesmrdí, tak to asi tak má být :sweat_smile:
Chodím sem na Vás jukat a malá pořád pobrekává :frowning2: Má tvrdší bříško, tak možná i proto nechce jíst tak uvidím, zkusím ji nechat vyhládnout :grinning:
16. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Andrej, tak s postýlkou bych neuspěla :sweat_smile:

Kater, a nemá zaražený prdíky?
16. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
tak já jsem byla odpoledne vyzvednou ty fotky z vítání docela to ujde, malýho vozila ségra a ted tady řádí v lehátku už se mu tam zase líbí protože zjistil, že když bude kopat nohama tak se bude houpat :grinning: katko tak snad maso bude dobrý, když nesmrdí tak tomu nic nebude. .
16. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
blani, tak mu dej prso nebo mu zazpivej :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
tak u nás se dává dvacet,já jsem mezitím dala štrúdl do trouby,v ledničce mám maso na sekanou,vařím brambory pro halvu rodiny a baštím rohlík a jogurt.Jak pilná včelička
Co máte v plánu zítra na svátek?My budeme s Vojtíškem sami,taťka nám zase prchá do práce,svátek nesvátek,prostě je to v týdnu a ne víkend,takže to u nich nějak neplatí :unamused: ale aspoň budou penízky,abych mohla utrácet.Teď máme v plánu Vojtíškovi koupit do pokojíčku záclonku a dveře.
16. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Blani ona už prdí o sto šest, ale hodně se kroutila, ona dost trpí na křeče chuděra.

Andrejko, díky a s tím masem taky Globusu věřím a maso krásně voní tak snad to bude ok. Sun taky si myslím.

Andrejko ty jí zpíváš to já bych nemohla, to by bylo ode mne za trest :grinning:
16. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Katerino, to občas bývá do zelena, tomu nic není.

Katko, jak to máš takhle blbě? To si rodila předčasně?? To snad ne ne? Já nastupovala 31.5. a mám do 12.12.
16. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Jeee Jitko, já věděla, že to budeš vědět :grinning: Jdu to doobalit, Chodím totiž na Vás jukat :grinning: :confused:
16. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Jen si tu namáhám hlavu, proč tomu tak je, možná si časem vzpomenu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Tak obaleno, ještě si půjdu oškrábat brambůrky, a pak to bude šup šup :sweat_smile:
16. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
čágo kočenky

tak já byla venku 4hoďky, s kamoškou jsme chodili pořád dokola, ale bylo to fajn, dycky jsme potkaly někoho známýho, tak jsme se zakecaly a ono to tak uteklo. Taky jsem utrácela, koupila jsem jídlo na zítřejší oběd, pak Verunce mlíko a flaštičky a sobě capuccino s medovníčkem, když jsem se zastavili v cukrárně :grinning:
16. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
charlie: tak krásné odpoledne co? Ten medovník závidím, ten miluju. Jednou jsem ho zkoušela doma a nějak se nevyvedl :grinning:
16. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Jeee medovník, to bych brala, ale musím to sladký omezit, zkusím to kvůli té rýmě.

Jinak už mám o kilo míň než před těhu, tak bych jinak klidně mlsala :grinning:
16. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
kat: tak to jsi šikula, to by ten medovník klidně mohl být :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
jojo holky, krásný odpo :slight_smile: Super, že nepršelo a bylo docela teplo. Občas bylo i sluníčko.
A Veru se hezky prospala a je teď taky jako sluníčko, tak si hrajem
chtěla bych ještě stihnout sprchu než budu dávat malou spát, abych pak mohla sledovat suprstár, doufám že vypadne ten Lacho, děs běs a nebo Ben
jdu do tý sprchy hned, Veru si snad bude hrát
Charlie, taky bych chtěla, aby vypadli ti dva. Díváme se na Rafťáky a jak skončijou, tak se půjdu taky osprchovat.
16. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
ahojík holčiny :slight_smile:
nedočítám, jen píšu, máme se docela hekticky, malému asi začínají růst zuby :frowning2: , je to možný ve 3 1/2 měsících?
Furt prstíčky v pusince, a jede, cpe si do pusy všechno možný, děsně u toho kvílí a slintá, no asi to ty zuby budou :pensive: chjo, nevím jak dlouho se takto budou klubat, přijde mi, že mají ještě čas :sweat_smile: .
Jinak se Luky včera poprvé přetočil ze zad na bříško, je z toho pěkně vykulenej, pak leží chvíli na břiše, pase koníky, ale pak neví co dál, tak řve :frowning2: . No a do toho začal víc blinkat, to asi jak si mačká to bříško na dece :pensive: , ale otáči se pořád, to je teď naše největší zábava :grinning: .
16. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
já jsem konečně tady.....a tady nikdo :confused: :sweat_smile: :grinning:
jdu věšet prádlo :wink: , pak koupat prcka :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Katul, tak to je Lukášek moc šikovnej :wink: . Mareček se ještě nepřetáčí.
16. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
katul: tak to máte šikulku...takhle se hezky přetáček.

U nás je už vykoupáno, já i Davídek.

Na superstar jsem taky zvědavá. Je to tak nespravedlivý. Třeba ta Markéta a Leona. No co už, je vidět, kdo se na to dívá a hlavně, kdo posílá smsky.
16. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
tak taťka koupe,teď jsme musela jít rychlo fotit,udělal Vojtíkovi z pěny na hlavě bílou čepici :grinning:
pak bude papt a doufám brzo spinkat.Mě tady čeká žehlení,a taky jsme zvědavá na Super star.Tak holky kdo vypadne?Lacho nebo Ben?Hlasy určo posílají hlavně puberťačky,jinak by Leona nevypadla.
Katy tak to jste fakt šikovní,že už Luky přetáčí :wink:
16. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
tak prádlo už je, teď jdu na Lukáška :slight_smile: , leží na naší posteli a "hobluje" dudlu :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
čus...

jituš my máme taky rýmu a je fakt, že když jsem začala odsávat tak se malé spustila víc a odsáváme tak každou hodinu...nebo druhou hodku...kapu ji 3x denně už týden nasivin pro kojence, ale musím s tím už končit, může se jen týden, tak doufám že už to pomalu odejde....kašle trhaně ale pořád to v ní chrčí, cítím to v rukách když ji držím hrud :frowning2: chudinka...ani mi nechce moc papat,ale teplotu nemá....
16. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
kdy se vám začali mimi přetáčet? Já už si to u Anetky nepamatuju, hlavně měla zpoždění, vůbec nechtěla zvedat hlavu, takže jsme s ní chodili na cvičení, no a Luky teď toto :confused: , ho za chvíli budu honit po bytě :grinning:
16. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
ahoj katuuuu!!

mě se malá přetočila na bříško asi před týdnem a už zas nic, jen na boky....a pást se ji nějak pořád nechce-je to lemra :grinning:
16. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
čaukyyy smouliiii!!!
To odsávání je pěkná otrava, Luky měl rýmu 10 dní před těma neštovicema, hned jak skončila rýma, tak mu začly ty neštovice, tak jsem si myslela, že bude chvíli oddech, no a ono teď asi zase zuby :pensive:
16. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
no je to fakt vopruz, když jsou malí co...fakt děs...já se každý den "modlím" aby to už skončilo!! a zuby taky si říkám,no nevím, nemá ale furt tam něco honí......a ted 2dny je nevrlá a někdy jen tak řve :unamused:
16. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
na jednu stranu si ho "užívám", žádné další mimi už nebude :grinning: , ale na druhou stranu si taky říkám, už aby mu byl aspoň rok, aby byl "vypiplaný" z mimina, ale je to náš miláček :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.