• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my se ještě nepřetáčíme :confused:
16. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
jj už jsem řekla i švagrový tuhle...klidně ti ji na půl roku půjčím a pak mi ji vrátíš :grinning: a ona -to určitě, abych si vyžrala to nejhorší :grinning:

no tak jsme napapaný tak půjde za chvili hajat...no tak jsem zvědavá na to její spinkání...má tam 19st a po celé postýlce věším mokrý plíny :confounded:
16. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
charlie, já na něj taky koukala, taky mě překvapil :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
no tak my máme v pokojíku 22-23st, to je asi dost co? Ale on se pořád odkopává, tak pak by mu zas bylo zima :confused:
16. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
charli - jako myslíš na bříško?? my taky ne, bud v klidu a to jsme o měsíc starší :unamused: :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
nooo není to moc, já tam mám takhle jen kůli rýmě a kašli, pak jim tam trochu zatopim. Ale když tam má chladno tak ji dám body a ještě pyžamo na to, páč se taky odkopává a v tom fusaku moc bejt nechce.
16. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Na spaní je těch 19 dostačující, bohatě, my nemáme někdy ani to. A vlhčit vzduch.

Na otáčení na bříško maj dost času v půl roce.
16. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
takže pozadu nejme....já to porovnávám s holkama :unamused: :confused: tak doufám že od půl roka se přestane flááákat :wink:
16. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
šmouli jj, na bříško. My se umíme točit jen na bok :wink: Ale je fakt, že mě je to vcelku fuk jak to má. Chodím s ní cvičit a k tomu budem cvičit i na rehabce, takže ona se musí na to přetáčení nejdřív vysvalovat. To je pro mě důležitější než to přetáčení. Hlavně si říkám, že je dobrý, že se nepřetáčí, aspoň se mě v noci zatím nebudí, že je na břichu a nemůže spát :sweat_smile: :grinning:
16. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky, dneska na prochajdě byla prča. Potkali jsme jednu známou mý kamošky a ta měla v kočárku skoro roční holčičku a pak skoro 3letýho kluka, ten pochopitelně běhal kolem. Tak jsme se zakecaly a malej se začal samozřejmě brzo nudit. Našel si zábavu a vlezl do předzahrádky domu kde jsme stály. Jeho mamina ho volala asi stokrát, pak za ním vlezla a vytáhla ho ven, že tam nesmí. Za chvilku ho vidíme, jak je tam zas a jakýmsi čaganem tam šermoval keřík, kterýmu odlítávaly větve a listy. Než tam mamča vlítla, bylo po keři...
Holky, co nás to čeká????
16. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
já jdu na rehabku ve stř a dr se asi bude divit, že jsme se nezlepšili...spíš zhoršili :grinning:
16. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Alex se přetáčel a teď zase přestal. Nějak to zatím neřeším. Mám jiný starosti :grinning:

Dneska jsem sestavila sporťák a došla k závěru, že nutně potřebujem nový fusak :grinning:
Jitu, my tu máme taky na noc těch 19. A myslím, že je to ok. Já právě na noc teplo nesnáším.... :sweat_smile:
šmouli proč myslíš že zhoršili?

jitu jak to? Máš nějakej nevyhovující? Že se nevleze??
16. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Smouli, ty s malou necvičíš?
16. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
taky jsem koukala, že nemám tu korbu tak velkou....zatím ještě 15cm zbývá tak to je ještě ok :wink:
16. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Já v ložnici většinou ráno otevřu ventilačku a mívám ji otevřenou až do odpoledne, pak ji zavřu a je tam krásný chládeček, i když tam topíme. Super se pak spí, kolik ale máme stupnů to nevím
16. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
cvičím ale málo cholka a kor ted jak je týden marod tak to je řev že má nudle všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

někdy pase tak 5min ale to je vše pak řve a tak to je furt dokola
16. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Charlie, máme po synovci. Jako do korby stačí, ikdyž dneska jsem ho vyndala, protože se podle mého Alex vzteká, že tam enmá už moc místa. Ale do sporťáku by pak nebyl vhodnej až se dá někdy do polosedu, nemá totiž díry na kšíry a sjížděl by. No a když ho stejně musíme koupit, tak chci ho řádně využívat.
Tak budeme kupovat nejspíš Kaiser.
16. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Smouli, to by Ti naše fyzioterapeutkoa řekla, že se přeci cvičí 5x za den a omlouvá jen horečnaté onemocnění a očkování :grinning: :grinning:

My teď taky necvičíme 5x, to prostě nestíháme, tak spíš 3x a výjimečně 4x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak jsem doma ze cvičení dneska to byl docela záhull :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale po sprše jsem jak znovuzrozená, tatka byl vzornej, malej byl nakrmenej a vykoupanej, jen mu hodil hajánka přes hlavu, :rolling_eyes: to jsou nápady co? no ale spal a spí a doufám, že ještě spát bude :grinning: my se přetáčíme tak měsíc určitě. tak mě se včera nelíbil lacho a bagárová taky nic moc.
16. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
já s ní chtěla cvičit každý to přebalování jak jsi psala, ale většinou jsem na to zapomněla, tak to doháním po koupání... :unamused:
16. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Naše korba má 74, Alex měl minulý týden 66 cm, takže má víc, protože se měří jen k patičkám, no a když tam dám fusak, tak tam jsou tak 2cm vůle.
16. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Smouli, před spaním se cvičit nemá. :unamused:
16. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Já bych vyloučila Bagárovou, už mě neba od finále. Je furt stejně hrozná.
16. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
fakt :astonished: aha tak mě řekla že můžu třeba po koupání...a proč??
16. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Já nevím, jen mi to řekla. Jsem si myslela, že se tím rozproudí krev a dítě by pak bylo neklidné, to jsem si teda vysvětlila sama :grinning:
16. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
kaisera neznám, ale určo se bude hodit :slight_smile:

já bych vyhodila asi toho Lacha, je tak sladkej, až hrůza :confused:
16. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
holky s tím cvíčem před spaním to bude asi tak jak píše Jitu, asi by děti z toho byly úplně přepjatý a hůř by se jim usínalo
16. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.