• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitu a jakou barvu vybereš?
16. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
holky, dneska nám přišel fusak, od Emitexu je supééér, hoodně teplý, mu ho zítra ani nemůžu dát, má být až 15st. :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Charlie, no nevím, máme hnědej sporťák s bílohnědýma květama uvnitř, tak asi hnedou :grinning: a ještě se mi líbila ta cihlová, ale chtěla bych to vidět na živo.
16. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
katul ale k večeru už je pěkná kosa

jitu tak hnědá se ti bude hodit :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Čus mamky:slight_smile:
Tak na gyndě dobrý aspoň teda vyšetření a cyto snad bude taky v pohodě :wink: uvidíme za 14 dní :slight_smile:
Pak odpo blázinec :confused: prcka jsem nakojila a šli jsme ven tam hegeš ukrutnej a humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak po příchodu prcek začal řvát,ale páč to bylo jen 2 hoďky od koja tak toho v kozenach moc nebylo :unamused: tak zase řev až jak jsem ho dala na přebalovák a rozbalila z plíny tak byl konečně spokojenej :wink: a tak jsem ho tak šoupla do postýlky a mohla jsem se jít konečně vyčůrat :sweat_smile: a pak konečně dorazil Radek a měla jsem čas udělat véču :wink: no blázinec teď už naštěstí spinká :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak no nevím proč mi to na tej socce tak napsali :confused: ale už mi přišlo že mi uznávají rodičák a budu brát těch 7600kč :wink: takže to neřeším
16. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak žádný překvápko ben je venku :grinning: tak já jsem konečně dodělala tu deku, tak jsem zvědavá jak se bude zítra filipovi líbit. :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Sun teda ty jsi šikula :wink: :slight_smile: doufám že přihodíš fotečku :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak koukam že jako vždy jak přijdu tak nikde nikdo :pensive:
16. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
já jsem tady, ale přemýšlím, že půjdu naložit maso na zítra, ale nechce se mě nic
16. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
koukám na víkend :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Charlie :slight_smile: no konečněěě někdo :wink: :grinning: víkend mam jako kulisu :grinning: téda nakládané masíko ju? ňam :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
no jitko něco na tom možná bude...

tak jsme usly až ted...od půl6 byla vzhůru, já ji teda neuspávám každý den v tu samou hodku...počkám až se ji bude chtít, ale asi ji už začnu učit na tu 20h!

já už fusak mám, babča přivezla z Polska béžovej s kožíškem, pěknej ale hrozně teple
16. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
a budu mít taky dugi foták...asi k vánocům, já chci taky ty hezké fotky!!!!!! :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Šmouli no hlavně že už spí :wink:
malej spal přes den snad jen 2 hoďky takže klasika :unamused:
16. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
mno...ted se vzbudila a knourala, tak jsem ji dala dudák, ale je nějak nevrlá, vrtí se, takže to usne tvrdě tak asi za hodku-no děs!!!

tak holky pa a dobrou :wink:
16. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak maso hotovo, to je dycky přemlouvání a pak je to za chvilku :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
šmouli tak hlavně at usne babula a ty se hezky vyspi
16. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Šmoulo tak papa a dobrou :wink:
Charlie jj to znam :wink: :grinning: nejhorší je se k něčemu dokopat :grinning:
16. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
no přesně, nejdřív nad tím přemýšlím, že by bylo lepší kdybych to udělala dneska, pak si řeknu, že neva, když to bude až zítra, atd atd, pak se hecnu a mám to za 5 minut :grinning:
16. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo a pak si říkam příště to udělám hned a bude pokoj a ono zase prd :wink: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
čau já jen na skok,mám to tady jak v tanku,o víkendu nebyl čas na úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak hlásím,že už druhou noc spíme až do rána,v 8 usne a budíme se kolem sedmé :dizzy_face: tak snad jí zas nepřechválím :sweat_smile:
dnes šla spinkat teda až v 9 páč sme byly na návštěvě u Martinových rodičů,přijel Mart.nevlastní brácha s manželkou z Prahy tak sme kecaly a měla sem asik 4 punče :sweat_smile: trak už mám natrénováno na náměstí až si letos zajdu s hokama na punčíky :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Reni tak to je super že malinká takle krásně spí :wink: držím palec aby to vydrželo :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
reni tak super, že malá tak chrupká, to já si říkám každou noc, že by mohla vydržet a ono prd velebnosti
16. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
katy ještě jeden příspěvek a máš 14tis :slight_smile: ty drbno jedna :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
no já sem zvědavá jak dlouho nám to vydrží :grinning: ale mohlo by to bydržet,tak já du na ten uklid ,ale teda se mi vubec nechce,to vidim zas na povrchovej uklid :sweat_smile:
tak zatím pá a dobrou dlouhou noc :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky už se vám to někomu stalo?dneska odpo mě u koja jak malej tahá občas jakoby ostře píchlo v pravej kozence :confused: a šlo to až do podpaží :pensive:
16. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
reni teď nic neuklízej, dyt už je skoro čas na spánek nebo relax
16. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
katy to se mě teda nestalo, když malá tahala, nenechala jsem ji, zvedla a čekala, až se zklidnila
16. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
reni pak napiš recept na celonoční spánek :sweat_smile: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky dneska to balím, takže dobrou a at vás děti nezlobí
16. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.