• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
taky chci recept na celonoční spánek. párkrát se to tedy povedlo, ale žádná sláva tedy...
tak dobrou...

jitu: taky bych vyhodila Bagárovou, taky mě nenadchla a jak tam pořád bulí, tím mě dokáže namíchnout.
16. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
No tím taháním jsem myslela když saje :wink: :slight_smile: jinak netahá,ale škrabe a štípe a taky mě fackuje :grinning: :grinning:
Tak dobrou noc :slight_smile: taky jdu na kutě :wink:
16. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Dobré ráno maminky,
tak dnes byla lepší noc :slight_smile: než včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Usnul v půl8. kojo ve 23,45, ve 3,15 (táta vstával na služebku, tak se s ním musel rozloučit :grinning: ) pak v 5,50, teď asi hodinu kňoural, asi ho to bolí :cry: tak jsem ho chviličku pochovala a spinká. Jen nevím jak dlouho....V noci sice kňoural, vrtěl sebou, ale pohoda...
No, tak je po spaní :unamused:
17. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahoj.
Tak já jsem se teda nevyspala, kojo v 1, 4 a půl 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
Katko, jo to se mi taky stalo, když jsem měla náběh na zánět. Zkus ho nechat tahat jen z toho jednoho prsa, aby vytáhl i netušené zásoby a druhý si odsávej. Mně to pomohlo.
17. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
Jo, jinak zoubek je podle mě prořezanej, jen ještě není pořádně vidět :sweat_smile:

Jitu, vždyť to je celkem dobrý skóre :wink:

Aaa, už chrní, jsem zvědavá jak dlouho...
17. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Heluli, no jo, ale on spával celou noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alex už taky zase chrní.
17. lis 2009 v 07:15  • Odpověz
Holky, už jste řešily jídelní židličku?
Já nejdřív myslela, že lehátko bude dostačovat, ale ono to není moc ideální, což jsem zjistila teď při krmení tím svatojánským chlebem. Tak jsem myslela tu dřevěnou klasiku, ale nejsou na ní moc dobré recenze a navíc tam musí dítko sedět. A ty plastovky jsem nezkoumala, jak jsou stabilní. Na Ikeu taky musí sedět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
to Štěpi kdysi taky :grinning: :angry:

No já přemýšlela nad ikeou, pak jsem našla za celkem dobrou cenu tu dřevěnou kombinaci, tak asi půjdem do ní. Mě se ty plastový nelíbí a připadá mi to předražené. Je fakt,že u nich to polohování je ale výhoda...
Jitu, a co jsi četla za recenze???
17. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Heluli, no jednak si z tej židle prý vystoupí, kdy chtěj, což jako je fakt, si pamatuju, že se u synovce muselo stát, protože si tam vylejzal a nebo se strašně vykláněl. No a když se to složí na tu nízkou polohu, tak tam zase nejsou domyšlený ty části, kam může prcek strčit prst :frowning2:
17. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
No je fakt, že tu dřevěnou mají neteře a vrtěly se v tom, vylejzaly....stejně do ni asi půjdu, ještě mrknu na tu ikeáckou, páč si nejsem jistá jestli jsou tam ty stupačky nebo ne....o ní jsem přemýšlela mezi prvníma, jelikož to tu máme provizorium, tak kuchyňka je celkem malá a ta židlička mi přijde celkem skladná...uf, už abysme byli ve svým a já furt nepřemýšlela kde co dát, co koupit a co ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused:

Já u těch plastových četla, že jsou jen tak do cca 15kg, což u nás s 9kg by asi dlouho nevydrželo...
17. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
No ono Ti stejně dítě v té klasika o moc dýl nevydrží, je to tak pidi, že se tam pak buřtík nevleze. Ségra pak měla pro malýho nějakej "návlek" na židli klasickou.
17. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
hm, v tom máš asi pravdu. Já o tom vůbec tak nepřemýšlela, ale asi by mě to trklo, až bych to znovu viděla...tak nevím, jestli nezůstanu u té ikeácké, tu pak rozložím a schovám...

Ty návleky jsem už taky viděla..
17. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Heluli, ale do Ikea Ti musí sedět :unamused:
17. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky,vy jste se včera ještě rozejly,my jsme jak Vojtík usnul konečně dodělávaly vánoční dárek pro babiny a dědy-kalnendář Vojtíka,tak jsme to už konečně poslaly.Uff,ale byla to makačka.
Co se týče jídelní židličky tak my máme od Chiccka plastovou.Je fajn že je omyvatelná a hlavně polohovatelná.
17. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
no já vím, to i do té dřevěné...já to nějak doklepu v lehátku.Stejně si myslím, že za chvilku bude sedět, furt se do sedu chce přitahovat, ať už sám nebo když mu někdo podá prst...nebude to sice hned, ale dlouho to trvat nebude...
Popravdě, mě se moc nechce dávat za židličku 2000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak u nás noc super kojo ve 3 a v půl 8 :dizzy_face:
Jitu už to v tej koze nebolí ono to bylo možná jak jsem ho včera tahala v tej autosedače :confused: a přeci jen 7 kilo+ autosedajda se pořádně pronese a pak mi bolela i celá ruka :confounded: jinak teď mi vycucne ty kozy do poslední kapky :sweat_smile:
Jinak my máme židličku Ikea :wink: jj sice do ni musí sedět,ale na tu cena má jedny z nejlepších recenzí :wink: a mezitím hold pořídíme nějaké jeté lehátko :wink:
17. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Noc byla taková průměrnější. Uspala jsem v 8, v 9 byl vzhůru, takže znova. O čtvrt na 12 kojo a musela jsem uspávat :confused: , pak ve 4 a o třičtvrtě na 8. To už naštěstí v ty 4 usl sám.

Dnes mi musí manža zajet pro mastičku na ty prsa, protože to je čím dál horší, už mě bolí mít i podprsenku a asi to jsou kvasinky :frowning2:
17. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Blani a jéé to je nemilé :confounded: a co zkusit zavolat gyndařovi :wink: aby se ti na ně kdyžtak mrknul
17. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Kači, on ordinuje v pondělí a ve čtvrtek a to bych to té doby zdechla. Už teď u kojení drtím zuby, křivijou se mi palce u noh, jak to bolí :frowning2:
17. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
A co zavolat normálně na gyndu :wink: nebo si tam zajet,taky už jsem tam párkrát zevlovala-hlavně o díkendu nebo ve svátek :pensive: :grinning:
Ma jdeme ven prcek je nějakej nervní a do kója ještě daleko :grinning: tak snad se ukodrcá :wink:
17. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Jsem byla už venku. Musela jsem s psicí, tak jsem vzala i Alexe. Teď dospává v chodbě v kočárku.
Vyndala jsem z něj fusak, bo je stejně teplo a bez něj tam není jak sardinka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
dobré sváteční ránko,
tak mi spaní celkem dobrý už jsem s tím mezikojem ve 2-3 smířená :slight_smile: kačí mě ta bolest vystřelovala hodně ze začátku a to jsem taky měla ten zánět. no o židličce začínáme taky přemýšlet, nejspíš jí donese ježuch, a není nějaká dřevěná polohovací :grinning: včera už jsem koukala na příkrmy v drogerce ještě měsíc a jdem na to.
17. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Sun, to jsem taky koukala :grinning: a zatím jsem žádnou dřevěnou polohovací nenašla a nejlíp ještě s kšírama, aby neměl možnost dělat bejkárny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
já jsem našla jednu, kde se daly polohovat zádíčka, ale myslím, že to byl jen malej sklon opěrky, takže podle mě zbytečný....kšíry neměla :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky,

tak my kojo už o půl 2, pak v 5, jenomže to už nestačilo mlíko, tak prakticky v 5 nám končil spánek. Malá byla durch pročůraná, šla jsem dělat nutroš a šla pro nový hadry, převlíkla jsem ji, nakrmila a dala ji do postele, tam si vykládala a já si šla lehnout. Stejně to bylo o ničom, ta už byla probraná, tak jsem si ji vzala k sobě, ale stejně to nepomohlo. V 7h si ji manža vzal dolů, to byla zas strašně posrajděná a já si chrupala do 9, takže supééér.
Ale prcek se přetáhl, naštěstí spala hodku a probrala se před chvílí.

my židličku už máme od chicca a je už od narození
17. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Tý jo, s tou dřevěnou židličkou, že nemá kšíry, máte pravdu. To tam udržet prcka asi nebude jen tak.
17. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
tak my kšíry máme,nedokážu si představit toho našeho divočáka be kšír :grinning: Skoro dvě hodiny mi teď spal až jsem se chodila na něhou koukat jestli dýchá,to u něho není zvykem
17. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Andrejko, mě to s těma kšírama došlo, až když to tady holky napsaly. Ale je to fakt, že asi budou potřeba. Ten náš je taky neposeda. Ten jak začne lozit, tak se mám na co těšit, takový šídlo :sweat_smile:

Teď je venku s tchýní, já vařím maso, ještě chcu udělat halušky, ale to počkám, až se manža vrátí s mastičkou, aby to přes síto tlačil on :grinning:
17. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
no Štěpi je taky hrozný šidlo, myslím, že budu mít co dělat, až se začne pořádně hýbat...
...já si říkám, že to zvládli jiní, zvládnem to i my...jasný, mohlo být to byl lepší a snadnější s kšírama, ale co už...pračka to vypere :grinning:
Mě se fakt ty polohovací židličky zdají předražený, takže u nás by to neprošlo ikdybych chtěla....
17. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.