• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, teda nezávidím ti tu bolest a problémy...
17. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak prďola spal venku jen půl hoďky :confused: ale aspoň něco
Teda holky nestrašte se zánětem :pensive: z toho mam docela vítr a co s tím potom???co mam dělat???? :confused:
17. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
tak u nás dražší židlička prošla,tu si dokonce sám vybral Jindra,takže v pohodě.
17. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
tak si vařím, chystám a najednou zjistím, že nemůžu otevřít sklinku s broskvema, no to je situace, už mohl být oběd hotovej, dělám totiž zapečený kuřecí s broskví a sýrem, takže bez broskve by to teda nešlo. No a manža na nákupech, malou jsem dala spát, těžko říct, jestli usnula nebo ne, z chůvičky je klid, tak co. Radši tam nepolezu
17. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Blani tak prsa nezávidím

a katy dělala bych to co psala Jitka, přikládej co nejvíc malýho a zbytek vysosni odsávajdou, neboj, zánět ti nehrozí, když to vycucne Honzík a nebo odsávačka

andrej já jsem jela do obchodu a židlu koupila. Je fakt, že manža brblal, že je v baráku další krám, ale my ji využíváme už ted a hodně často. Člověk se aspoň v klidu nají :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Jo a do tý dřevěný bych nešla nebo do jakýkoli bez kšír, ségra má tu dřevěnou a malej ji z toho furt lezl, to se člověk pak nesmí vzdálit ani aby si přihřál jídlo :confused: tak to pořádně zvažte :dizzy_face:
17. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
neboj kačí to bude dobrý, když tě honzík vycucává do prázdna tak by tam žádný zatvrdliny být neměly, já jsem pak brala antibiotika protože jsem to měla s horečkama a za dva dny bylo dobře. tak u nás zase bych nechtěla drahou sedačku kupovat já, přijde mi to zbytečný to radši zainvestuju víc do autosedačky. u tý dřevěný se mi líbí, že jí využije dítě i potom s tím stolkem a tu plastovou ne.
17. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
tak jsem koukala na normoš kšíry a tam píšou na zajištění v kočárku a na židli tak by to šlo spojit s tou dřevěnou ne?
17. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
sun já zas radši víc do tý plastový, páčto je využitelná už teď od narození, u druhýho prcka to využiju taky a jak :dizzy_face:

manža je zpět, tak jdu vařit, otevře mi tu sklinku
17. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Heli, máš pravdu, že ty plastové židličky jsou strašně předražené.

Charlie, mňam, taky jsem si říkala, že bych je mohla někdy udělat.

Kači, já si taky myslím, že když tě Honzík vycucá, že bys zánět mít neměla.

Sun, ono některý plastový se taky dělají, že jdou rozložit na stoleček. Aspoň myslím, že jsem to viděla :sweat_smile:
17. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
sun nemůžeš hodit odkázek na ty kšíry??
17. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
tak malej se snaží usnout, ale nevím, nevím, tchán hučí z motorovou pilou na dvorku, tak to vidím bledě...je to skoro pod oknama...
17. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
no tak to nebyl manža, ale sousedi, no nic, tak ještě musím počkat, takovou sílu nemám

sun určo je můžeš koupit a pak zkusit nějak připevnit, ale nevím, jak to půjde, pak prostě zkusíš a uvidíš

blani tak to ani nevím, že by ty plastové šli přenastavit na stolek :dizzy_face:
17. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
helu tak to je blbý na usnutí
prdola asi spí, je ticho, byla jsem za ní jen jednou, naštěstí :wink:
17. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
No právě že malej vycucává obě kozy úplně do mrtě :sweat_smile: ale si myslím jestli to nebude ta přídatná mléčná žláza páč zrovna teď mě pobolívá v podpaží :confused: něco podobného jsem měla při příchodu z porodnice :wink: ale pro jistotu už jsem vytáhla tvaroh z mrazáku :pensive: no když nepůjde na kozu tak půjde do buchty :wink: :grinning:
Charli tak problém se sklenicema mam taky :wink: jak nejni Radek doma tak mam smolíka :confounded:
17. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
charlie a nejde ta sklenka nadzvednout nožem?
mě to aspoň vždycky povolí
17. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky už jsem zkusila vzít jinou a nic. Ono je to víčko na závit, to jsou takový ty masivní sklenky :confused: tam nůž nepomůže, kdyby to bylo to tenký víčko, tak to domorduju a je to, když to nejde jinak, ale takhle mám fakt smolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
17. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
andrej ty jsi geniální, už to luplo a mám to otevřený

já to nožem pořád poklepávala, brala do utěrky a mám vykloubenou ruku a nic, super, už to je, jdu rychlo navařit, tak bááááj
17. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jó na závit to jsou potvory :wink: do normoš zavařovací se dá nějak dostat,ale do tejhle ne :confused:
Prcek tu mručel a skučel a tak je teď polonahej v postýlce a je na vrcholu blaha :grinning:
17. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
heli třeba tady http://www.uzizalky.cz/detail.php?zbozi=1202639 ale je to u všech. blani tak rozkládací plastový jsem taky ještě neviděla. jdu vyndat knedle a jdem se najíst už mám hlad jak vlk.
17. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahoj holky,

tak kuřecí s broskví a sýrem bych si taky dala. Já už mám oběd taky skoro hotový, čekám až se udělají knedlíky.
U nás budíček klasika ve 4 a pak až v 8.
17. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Evi :slight_smile: koukam noc jako vždy parádní :sunglasses: :wink:
Tak já už jsem po o :sweat_smile: poslední dobou to většinou do 12-ti nevydržím :grinning:
17. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
káťa, ale jo, docela jsem se vyspala. Já mám teď taky pořád hlad jako vlk.
17. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak jste mě teda zvyklaly, jestli jsem fakt viděla tu plastovou rozložitelnou :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Evul no ikdyž malej spí celou noc tak bych stejně spala furtka :sweat_smile: a jídlo no to je pro mě mor od začátku těhu :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
káťa: to já taky, si ráno vždycky říkám, vždyť jsem spala docela dlouho a stejně bych ještě chrupkala.
17. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hurá hurá,oběd je charlie zachráněn :wink:
já mám rajsou a včerejší sekanou co jsme dělala
malý tady na mě pořvává pak půjdeme ven
on měl mrkev s bramborem co u toho dělal no hrůza,jako snědl to,ale do toho si prskal,takže jsme byli skypaní oba
17. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Andrejko, chtělo by to bryndák aji pro rodiče, co :grinning: :wink:
17. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak jsme uvozila v koši toho malého řvouna
jen jsme chtěla by vydržel než pojím a pak vyrazíme ven,jenže muselo být po jeho
takže počkám až se zase vzbudí a pak půjdeme
Blani jj nejlépe zabalit celá do igelitu.Naštěstí než začal prskat tak to polkl,takže šly sliny a trochu mrkve-naštěstí
17. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak ten náš miláček dnes furt spí, vždycky se na chvilku probudí a max do půl hodiny chrní. To se mi snad od šestinedělí ještě nestalo...Jak já už chci jít ven a ještě to nevyšlo :frowning2:
Za chvilku má dojít kámoška,tak snad otevře očka ať můžeme jít ven :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.