• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No teplotu vody taky zkoumám rukou. Na teploměr jsem si ani nevzdychla :grinning:
1. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
andara: malá je nádherná a dělá krásný ksichtíky :grinning:
1. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
mi taky v porodce nicneřekli,a jak popisuješ Blani nacpali mu bradavku do pusy a bylo to.My jsme byli venku,měl na sobě bodyčko dl rukáv a teplákové lacláčky a k tomu tenké ponožky,nožky měl přikryté tenkou dečkou.čepku jsem nedávala ale měli jsme ji sebou
1. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
No ono Krč je pyšná na svůj titul Baby Friendly Hospital a spolupráci s Laktační ligou. Ale ne všechny dětské sestry jsou žhavé :grinning:
1. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
iPUŠCE I ANDREJCE OBROVSKAAAA GRATULACE K MIMINKUM!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
TADY NIKDO NENII TAK NIC HOLKY DNES UZ SE ASI NEOBJEVIM TAK MI DRZETE PESTI TY PRINASEJ STESTI A JA DOUFAM ZE ME ZAS NEPOSLOU DOMU ALE TO SNAD NE TAKZE KDYZ NE BUDU PODAVAT ZPRAVY SUN A TA VAM MEJTE SE TU KRASNE OPATRUJTE SE A PAAAAAAAAA
1. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
JOOOO A TEN TEST ZATEZOVY DELAJ I PROTO ABY ZJISTILY ZDA BUDE MIT MIMI DOST KYSLIKU PRI KONTRAKCI BUDOUMI HO ASI DELAT PROTOZE JE MALY VYSOKO TAK PAAAAA
1. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Evi, držím ti moc pěstičky. Ať všechno dopadne dobře a moc se na vás s Danečkem budeme těšit. :wink:
1. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Taky Evicce drzim vsechno co mam :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Míšo, tak to jsi fakt dobrá, že už jedeš látku :wink: . A kdy ti Alex kaká? Mně kaká někdy i u kojení nebo po, takže by byl hnedka v hovínkách. Vím, že bych ho v tom neměla nechávat ani tedka, ale on má vždycky hroznou škytavku a blinkal by :frowning2:
1. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak Evi, at to zítra krásně zvládnete a máš to rychle za sebou :wink:
1. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Evi ty to zvládneš a budeme se těšit na další zprávičku,že je Daneček na světě.
Přidala jsem nějaké nové fotky :slight_smile:
No ten náš prdí v jednom kuse a to hned vím,že mám v plínce překvapení.
1. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Andrejko, už jsem viděla. Vojtíšek je šikovnej, jak drží hlavičku :wink: . A to se tak mají miminka zkoušet dávat?
A hnedka ho přebalíš? Já vím, že po tom kojení to fakt přebalovat nejde a když bych ho přebalila třeba za hodinu, tak ho to vyslíkání probere :unamused:
1. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Blani já jsem to taky nevěděla,ale mamka říkala že jo,a když jsem se dívala na stránky ohledně psychomotorického vývoje tam to je taky.Takže když máme zrovna náladu tak jen na malinkatou chvilenku ho tak dám.
No když při papání mi začne prdět hodně,tak ho přebalím i po tom kojení,zatím jsme to vždycky ustáli.
Teď se mi začal i při tom kojení vztekat
1. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Evče hodně štěstíčka zítra :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Andrejko, tak to jo. Ale je fakt, že když ho mám na hrudi, tak se snaží zdvihat hlavičku :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
to mi taky dělá,ale moc se mu to na té hrudi nelíbí. :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Andaro: malá je fakt úžasná a jak je vlasatá :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
AHOJ HOLKKY DEKUJI VAM MOC PRECE JEN JSEM ESTE NAKOUKLA A TO TAKY PROTO ABYCH SE VAS ZEPTALA HLAVNE TECH KTERE UZ PORODILY JESTLI JSTE MELY TAKOVY LEHKY TLAK NA HRUDI A TLUCENI SRDCE PRI KONTRAKCI????
1. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj kočenky,

moc dlouho tu dnes nebudu, tak jsem vás jen tak prolítla a pozdravila.

A moc gratuluju Andrejce, super, že je Sabča už venku :wink:

A Evče na zítra držím mooooooc palečky.

Já jdu zítra poprvé na monitor do porodky, tak kdyby si mě tam náhodou nechali, tak napíšu Šmoule :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky, diky :wink:
Jinak nam rikala v porodce rehabilitacni sestricka, ze se maj mimca davat na brisko, aby zkousely zvedat tu hlavicku, pry ikdyz breci, tak chvilku nechat :wink:

Evi-ja ani nevim, vim, ze kdyz jsem mela ty nejsilnejsi, tak se mi zvedal zaludek a pak pri tlaceni jsem se nemohla parkrat moc nadechnout,ale mam astma, tak to bylo asi tim.
1. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
andrej: krásný fotky malýho. :wink:

charlie: tobě ať to zítra dobře dopadne. :wink:
1. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
U nás je bouřka jako blázen, hromy blesky. Hnus barevnej. :frowning2:
1. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Charlie, ať je zítra vše ok.

Jinak u nás už ta bouřka přešla. Naštěstí jsem stihla sundat prádlo, takže nezmoklo :grinning:
1. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Díky holky, já si myslím, že to ok bude, cítím se v pohodě :wink: Vůbec se mi tam ale nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, letím pod sprchu, tak pááááááá
1. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
páááááááááá Charlie
1. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Já taky občas šoupnu malýho na břicho, aby se zvedal, po kojení si ho dám na hrudník a on i tak zvedá hlavičku, tak si nejrychleji odkrkne :grinning:

Jinak Blko, já přebaluju před kojením, jak se vzbudí, tak přebalím, pak nakojím, pomazlím a šup do postele.
1. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Davídek z tý bouřky pěkně skotačí. To je hrůza, co předvádí. :confounded:

charlie: papa :wink:
1. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Blko, mně látka nevadí, naopak. Sama jsem se těšila z porodky, až se zabalím do látky, takže myslím, že je spokojenej i malej. Z těch papírovek měl prdku červenější ne opruzenou, ale prostě jako zapařenou, teď je to v pohodě.
1. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky, jdu koukat na hadej kdo jsem, tak zítra pa
1. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.