• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kuk

jitu fotky boží, jo a co voda v uších?? Nevadí? My pořád ouška hlídáme
jinak už mě to prohlížení funguje normoš, jak jsem posledně psala, že se mě fotka otevře celá a žádný listování
17. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Charlie, podla plavací lektorky nevadí, pro děti to není problém. Jen pak do oušek se musí dát osuška a vysušit. Ale jinak v pohodě.
17. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
jitu, krásný fotky. :wink:
17. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Čůůůs mamky :slight_smile:
Evi moc pěkné :wink: :slight_smile:
Jitu super fotečky :slight_smile:
Evul sousedi křtili letos a to jsou malýmu 3 roky :wink: takže určo jste nic nepromeškali :slight_smile:
My venku opět zmokli :confounded: jen co jsem objela spací kolečko(po šutrech) tak začlo chcát :angry: no,ale pak i chvílema nepršelo a tak jsme vydrželi trajdat přes 2 hoďky :sunglasses: a dnes uspávání na jedničku :dizzy_face: sice opět zavinutej,ale dala jsem dudla 3x dudnul,vyflusnul ho a chrněl :grinning:
17. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj.
Tak klasika půlnoc, 4, 7. Kdy já se konečně vyspím. :grinning: Aspoň, že hned zase usne, ikdyž ve 4 se pokadil, tak jsem musela ještě přebalovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko. Vypadá, že dneska bude krásně :sunglasses: . U nás kojo ve 4 a v 7.

Jitu, a to se ti neprobere, když ho přebalíš? Mareček by se probral. Naštěstí se vždycky pokadí před ranním krmením :grinning:
18. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
Blani, no probere, ale já ho pak šoupnu do postýlky, sebe do postele, zhasnu a fertig. Chvilku si vykládá a pak usne.
18. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko mamušky.Tak my spaní dobrý,jen to usínání-no prostě chceme aby chodil dřív a to je konec,je zvyklý na tu svoji devátou.
Dneska nás čeká kontrola na dětském plicním kvůli tomu očkování-tak snad naposled
Jitu fotečky moc krásné,Všimla jsem si že Alex má taky od lamaze pejska
Vojtík má taky uši pod vodou,to by musel mít malinkato vody aby si je nenamočil
18. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Andrej, jj pejska a světlušku a na vánoce dostane ještě Opici Žofku :grinning:
18. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Kuk kočky

tak my měli kojo o půlnoci a pak o půl 6, pro jistotu jsem o půlnoci přebalila, protože mě přijde, že poslední dobou se za tu noc pročůrá celá a pak nechce už po druhým koju spát. Dneska to vcelku vyšlo dobře.

Blani já to mám stejný jak jitka, malá se mě taky při přebalování rozebere, ale dám ji do postýlky, já zapadnu do svý betle, zhasínám a ona si tam ještě vykládá, pak usne, víc se o ni nestarám a spím :sweat_smile: :grinning:

O těch uších jsem nevěděla, my pořád hlídáme, tak aspoň že už nemusíme. Ouška jináč suším dycky.

andrej zas když vám malej dadá celou noc, tak bych ho nechala na tu svou 9h, však on si to časem upraví sám.

Dneska přijede za chvilku mamča, odpo půjdem na náušky, manžovi jsem to neřekla, jsem zvědavá, za jak dlouho si toho pak všimne a má to jako překvápko :grinning:
18. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Jitu, tak u nás by byl řev :sweat_smile:

Andrej, tak ať vám to dobře dopadne :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
K těm hračkám - my máme tu včelu (a nebo je to světluška??) a taky chci ještě nějaký pro ni, baví ji to fakt nejvíc. Ale mám strach jestli to není na jedno brdo? Co myslíte?
Charlie a proč hlídáte uši?
Tak a my jdeme papkat, od půl 6 vydržela, se až divím :wink:
Jitu taky ještě uvažuji že mu něco koupím,mě se líbí že se to pak třeba přidělat na sporťák :slight_smile:
jsem zvědavá jak dlouho ten pejsek vydrží štěkat.jak ho viděla moje mamka ona ještě k tomu špatně slyší,tak jsem ji to psutila a ona na Vojtíška to je pěkný oslíček :grinning:
Blani snad jo,už se mu tams troupek vůbec nedělá,tak to je fajn.Poctivě jsme mazali,a dávali obklady tak aby ještě nebyl znát výskledek,že?
18. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
jitu já ti ani nevím, myslím, že mi to říkali v porodnici :unamused:
18. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Charlie, tak nám určo ne.
já teda slyšela akorát o psech, že nemaj rádi vodu v uších, ikdyž naše psice si první nabere vodu do uší a pak smočí tělo :grinning:

Jsem viděla v telce Kiedroňovou koupat miminko a měla úplně plnou vaničku, tak pochybuju, že by při hlídání uší dávala tolika vody. Fakt si to neuvědomuju.
18. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Andrej, muž zase říkal, vezmi si tu kravičku :grinning: a já mu říkám, že jako odkdy choděj krávy s kostí :grinning:
18. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
ježiškoty oni fakt nepoznají psa?Mamka zase říkala,on má ty uši tak nahoru.Taky jsem se zmínila o kosti,odpověď byla já si ji ani nevšimla.
:grinning:
18. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
jitu asi jsem si to v návalu těch hormonů všechno domotala :grinning: možná mě to ani neříkali, nejsem si jistá, ale já si myslím, že když mě ukazovali koupání, tak říkali, že držet hlavu nad vodou, dávat pozor na uši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Andrej, Jitu :grinning:
18. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
charlie, mne to s tema ouskama taky rikali na bulovce.. :wink: ale ted uz extra bacha nedavam, uz jsou to velka mimca..
jitko prosim te, kdyz mas potvrzenou tu financni vysi od socialky, pak se musi na urad prace podle trvaleho bydliste, ze?
asi dnes jedem.. ale nechce se mi tam, vsichni jsou nachcipani..
18. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
andreasku tak jsem ráda, že jsem si to nevsugerovala sama, vidíš to a já pořád hlídám :confused:
18. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
charlie ted uz je to asi zbytecne, vezmi si, ze se s detma uz chodi i do vanicek a bazenku a potapi je tam :wink:
18. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
andrej jo máš pravdu, jsem to nějak nezaznamenala :grinning:
18. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
charlie to máš fučák :grinning:
18. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Andreasku, musíš na odbor sociální podpory nebo jak se tomu říká, my to máme třeba zvlášť, ikdyž to spadá pod úřad práce. Prostě jdi tam, kde si dávala žádost o porodný. :wink:
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
tak jsem konečně nacpala nový fotky na web, tak se jukněte, kdo chcete :wink:
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
no jitko to prave ne, protoze jsem si mezitim zmenila trvale bydliste vis, v beroune to byla pohodicka, ale tady musi clovek litat vsude mozne.. :confused:
18. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
ta galerie mě totiž začíná lézt na nervy, dycky se mě to sekne, tak to tam vkládám na několikrát, dřív to bylo v poho, jsem vybrala x fotek a nechala to pracovat a bylo a teď? Drbačka :angry:
18. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.