• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitko ale diky moc :wink:
charlie, ani se mi nechce verit, ze ma verunka o to kilco mene nez sabca, vzdyt ma kouzelny puclicky na tvarickach :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
charlie moc krásné fotečky
a ty kukdla,Verunka je kočka
a ty fotečky,to sjou za mteřského centra?
já chci s Vojtíkem chodit po zimě,teď to nemá cenu
18. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj maminy,
my kojo v 1, pak ve 4 a od 6 hodiny byl vzhůru a lezl po postýlce a pak okusoval špršlíky, v 7 hod znovu kojo, v hod další a teď nachvilku usnul :slight_smile:
Lamaze - pejska jsme měli a reklamovali jsme ho ani ne po měsíci používání :angry: - přestal štěkat - paní v obchodě povídala, že ho reklamují všichni, protože přestává štěkat - teď máme místo psa
světlušku a svatý pokoj se psem - ale ten pes je stejně nejhezčí :slight_smile:
taky nepotápíme ouška při koupání - taky nám to říkali v porodce - jsem si všimla, že Jmisa má Alexíka pod vodou včetně oušek :grinning: asi to taky zkusíme :slight_smile:
Andrej - už máte hexu - my máme taky ten stroupek na TBC, chtěli jsme dnes jít zkusit j dr., zda nás oočkuje - má to cenu tam chodit, když má ještě stroupek?
18. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Kačenko hexu nemáme,dneska jdeme na kontrolu,ale stroupek se nám už nedělá.No nevím,ale když měl tens troupek tak nám ho ennaočkovali,na plicním nám předepslai léčbu a taky říkali neočkovat
takže stroupek tam být nemá
a psolala vás na plicní?Ten stroupek tam může mít dlouho
18. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
tak jsem volala k dr. a řekla, že máme přijít, až se sloupne ten stroupek - dík Andy, naše dr. říká, že na plicní se s tím už dávno nechodí :sweat_smile: - a normálně mu to TBC potápíte při koupání?
18. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak my koupali za mlada v kyblíku a od tří měsíců chodíme plavat a tam z vody kouká jen nosík a pusinka, tak jsme to nějak neřešili.
18. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak u nás noc luxus :dizzy_face: kojo ve 4 a pak v 9 :astonished: :grinning: takže úúúúžasný
jinak taky nám porodce říkali pozor na ouška :wink: ale dávno už to neřešíme a nehlídáme :slight_smile: my jdem v pátek už na 3 hexu :slight_smile:
Kačí včera jsem ve Vrhavči potkala Lucku jak jsi s ní chodila na cvíčo :wink: tak jsme pokecali a vyprovodila nás pomalu až před barák :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Charlie krásný fotečky :dizzy_face: malá má úžasný kukadla :wink:
18. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
nazdárek,
tak my kojo v 1 a v 5 pak dělal drahunu, že jako spát ne, tak jsem povolala kočár a fén a do pěti minut bylo po problému :grinning: dneska máme malý kulatiny tak už jsme přeměřený 67 a převážený 6,8 a ted máme siestu než se vrhnem na povlíkání postelí. tak já jsem taky ze začátku dávala pozor na uši ani nevím proč,jestli mi to někdo říkal nebo ne :sweat_smile: ale ted když leží ve vaně tak to ani jinak nejde. charlii kam se můžu mrknout na ty vaše fotečky?
18. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
kam všichni koukáte na Charliiny fotečky? :grinning: :grinning: :grinning:
Kači - tak to je super, že jsi potkala Lucku -takže to jsou holky asi zdravé, co? :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Sun vynšujeme všecko nej k pětiměsíčninam :wink: :slight_smile: a na fotečky má Charlie odkaz v albíku :wink:
18. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
my včera poprvé koupali Marečka v koupelně, jinak jsem ho koupali ve vaničce v kuchyni - je tam ale plovoucí podlala a on tak hrozně kope nožičkama, že už to dál nešlo a tak jsme ho včera poprvé vykoupali ve vaničce, která byla ve velké vaně - byl nadšenej - vy koupete děti už ve velké vaně a na lehátku nebo bez? Mareček se furt drží za okraje vaničky :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Sun - taky přeju vše nej k 5. měsíci Filípka :dizzy_face:
18. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
děkuji kačí, my koupeme s takovou molitanovou podložkou. charlii krásný fotečky, to máte super, že se takhle s prckama scházíte.
18. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Kačí jj jsou obě zdravé a chodí prý i na plavčo :wink: :slight_smile:
My koupema zatím v pokojíčku ve vaničce,ale taky už asi bude brzy stěhování malé vaničky do velké :wink: taky kvůli kopání a cákání :grinning:
18. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Já koupu ve velké vaně od těch tří měsíců a má tam takové to komunistické látkové lehátko.
18. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
To lehátko máme taky :wink: řekla bych že je asi nejlepší :slight_smile:
Tak už se vaří knedle ne véču :grinning: jsem začala brzo co?ale s pišišvorem to jinak nejde :sweat_smile: :wink:
18. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
co s etýče koupání tak ym asi od třech měsíců koupeme ve velké vaně s lehátkem.Měli jsme půjčenou asi malou vaničku,Vojtík do ní kopal,byla mu těsná.Teď je spokojený.
18. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky,

káťo, tak snad nejsme pozadu, farář tedy říkal, že se křtí větší mimina, ale je to asi fakt jedno, dřív se to dělalo hned po narození, protože byla větší úmrtnost miminek.

lehátko máme taky látkový a Davídka dávám do velké vany možná už od měsíce a něco. Ve vaničce se mu vůbec nelíbilo.

taky vše nej Filípkovi, my máme zítra 4 měsíce. :wink:
18. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
holky,
my máme 1. zoubek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je proříznutá dáseň vpravo dole a cinká to!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
mrkvičku dnes dvakrát prskal, zkoušel, co to udělá, jinak dlabal moc pěkně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a já se divím, proč pořád řve, když mu leze zoubek :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sun, gratulace ke 4-měsíčninám :wink: . My máme zítra 5 měsíců :slight_smile:

Evule, a jak dlouhé to sezení bylo?

Kačenko, velká gratulace k zoubku :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Kači, taky gratuluju k zoubku :wink: tak honem to někam zapsat :grinning:

blani: tak hodinku a něco :wink:
18. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
blani: ale asi si to každý farář dělá podle sebe, kamarádka byla třeba na dvou sezeních
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
díky za gratulace, Evi - hned jsem to běžela zapsat :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Evule, vy jste byli jenom na jednom a konec? Já počítám aspoň se dvouma. A měli jste s sebou i Davídka?
čau holky, dnes jdeme na první hexu, tož jsem zvědavá, jestli nám ji píchne...chtěla bych se s ní domluvit na příkrmech, no uvidím kolik bude času, jdeme tam až ke konci prac. doby :unamused:

Jinak nám už taky cinká a jde už i trochu vidět jednička dole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už v neděli jsme cítili, že tam něco je a přes tu hororovou noc se prořezal a už jen krásně roste :grinning: :grinning: :grinning:

My už dlouho koupeme ve velké vaně, sice jsme měli větší vaničku, ale jednou jsme zkusili naši vanu a od té doby musíme v ní. Malej je tam ve svým živlu :grinning: a máme taky látkový lehátko :grinning: akorát se nám roztrhlo, nevím jak...a sešít to asi nepůjde, tak nevím, jestli nekoupíme nový...
kači: :grinning: :grinning: šikulka :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jo, a musím s ním aji komunikovat nebo je to jakoby taková "přednáška" že sedím a poslouchám.
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
blani: no byli jsme na jedné a konec, ale ještě tam půjdeme asi jednou, protože máme pár otázek.. :wink:
18. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Heli, no sláva, tak snad se už vyspíš :wink: . A už jste ve sporťáku nebo jsi ho nechala ještě v hluboké korbě?
18. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.