• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my jsme s ním komunikovali, tedy ptal se nás na různé otázky. Jo a byli jsme tam s Davídkem
18. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
co se týče křtu, my byli jen na jednom.... :wink:
18. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
helu: já jsem právě docela zmatená ohledně toho křtu, včera nám popisoval, jak to bude probíhat a tak a nějak jsem si to nezapamatovala :confused:
18. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
blani, mám ho ještě v hluboké, ale už se mu tam podle mě nelíbí, je už přes celou korbičku, s tím fusakem je to tak tak...ale ten sporťák co nám dovezla švagrová je nám úzkej v té horní části. Prostě tam nemůže ležet :unamused: Tak nevím, jak tam její děti spávaly :confused: No chtěla bych co nejdřív jít koupit sporťák, snad si manža udělá čas a někam mě zas vyveze mezi lidi :grinning:

Evi, dostali jste takovou tu brožurku ne? kdy co máte říkat ne? Já si z toho taky nic moc nepamatovala. On se stejně půl hodiny s náma bavil o něčem jiném a pak čtvrt hodiny o křtu...Já nevím, ono to tak vyplynulo ze situace kde máme být atd. Já myslím, že je to na pohodu....
18. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Heli, a už máš vybranej sporťák?
18. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Evi, dík :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
helu nic jsme nedostali, nešlo by to nějak nafotit a poslat mi to na mail prosím. tedy jestli to není nějak obsáhlý
18. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
blani: není zač :wink:
18. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
No mám i nemám :grinning: Chci se na ně kouknout do obchodu, na netu to sice vypadá hezky, ale já to prostě musím vidět. Když vím, že mi už do jednoho nevlezl, tak to musím pořádně prohlídnout. Hledala jsem teda tak do 5000 víc se mi jít nechce. Co vím tak od švagrových a známých, tak děti tam vydržely, než začaly chodit, pak už tam nechtěly být...max když se šlo někam na výlet...
Jen mě trochu štve, že jsou všechny s plastovýma kolečkama, aretací...nevím proč, ale mě se ty otočný kolečka nelíbí...ale co už...
18. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
blani a ty už máš vybranej?? ale tobě se tam mareček ještě vleze že??

evi, tak nevím jestli to nemáte jinak...ale tam se stejně říká jen jméno a pak snad pořád jen ano, věřím...záleží jak začíná otázka...no je to ale divný, že vám nic nedal :sweat_smile: Čoveče nevím, jestli to máme doma, jsem to půjčovala bráchovi, že to pro někoho chtěl jen tak pro info...no zkusím se poptat...
18. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Heli, jo jo, ty kolečka mě taky štvou. A když ten kočár vypadá dobře, tak nejde otočit ke mně :confounded:
18. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já jsem teda ráda s otočnýma kolama, aretuju je jen při nastupování do MHD :grinning:
18. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
helu: já vím, ale spíš pro jistotu víš? byla bych ti vděčná
18. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
no já našla myslím jen jeden sporťák s přehazovací rukojetí co za něco stál a je v blízkým obchodě...
Jitu, a jak ti ty kolečka zvládají terén??
18. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Heluli, no zvládají v pohodě, navíc v případě velkých nerovností je tam ta možnost aretace.
18. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
ja jsem taky rada za otocna kolecka, zatim jsme s kocarkem moc spokojeni, zadna vada a reklamace, musim to zatukat..
tak jsme prijely z ouradu, vyridila jsem si prodlouzeni karticky v knihovne, byly jsme v lekarne a taky v albertu nakoupit, jsem rada, ze jsme doma :slight_smile:
vecer asi budu delat lasagne po bolonsku, je miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
evule uvidím,co se dá dělat... :wink:
18. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
jitko, jeste prosim te, jak je alex ve vane plne peny na fotkach, co pouzivas za kosmetiku? ja totiz porad pouzivam jen cistou vodu.. :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
jo a taky co davas do vany za podlozku po alexe, ja mam sabcu porad na tom lehatku latkovym, ale taky uz bych ji chtela dat normalka na dno vany, ale bojim se, ze se bouchne do hlavicky.. podkladas ho necim?
18. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
je, takovejch hodin, musím nás zabalit na plačo, nebo zase budu porušoat dopravní předpisy. Jestli je tam někde na cestě ukrytej radar, tak mi pak rovnou řidičák odeberou :grinning:
18. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Andrej, tohle byla pěna od Oriflame, nemělo by to vadit ani na ekzem. Dávám to jen tak 1-2x za týden, jinak ne. A podložku mám látkový lehátko, jako bylo za komančů. Ale to tady asi většina z vás nepamatuje, co? :grinning:
18. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
jitko moc ti diky, ja mam od tety od nivey sprchac na telo i vlasky v jednom, no zkusim to.. a kdyz by byla nejaka reakce, mozna bych tohle od oriflame poridila..
18. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
uzijte si plavco a jedte radeji opatrne ju :wink:
18. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
helu:díky
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak já mám za hodinku doučko...tak bude hlídat tatínek.
Jinak příští týden ve čtvrtek začne akce okna. Budou nám je měnit, to bude zase bordelu. :grinning: to bude rovnou předvánoční úklid :grinning:
18. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Evule, to ti ten úklid po oknech nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Co doučko, baví tě to? Asi jo, protože se trošku odreaguješ, že?
18. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Mareček mi usl, tak bych měla zalít kvitka - chudinky žíznivý :sweat_smile: . Ale nechce se mi tady moc chodit, protože strašně vržou parkety. A ani se mi nechce :grinning: . Ale možná se hecnu. Ale jak se hecnu, tak se Mareček určitě vzbudí :grinning:
18. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Že jsem se na ty kvitka nevyprdla, spadl mi květináč a měla jsem to aji s uklízením podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
holky jsme zpět.Tak máme zahojené očkování po TBC a příští týden můžeme na naši první hexu.Tak jsem ráda že už tam nemusíme a hlavně že nemusíme dělat ty odvary Vojtík u toho chvilku nepoležel.No než sjme vyšli tak s epěkně sesral,ještě že tak udělat to tam no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byla s emnou mamka tak sjem si zašli i na oběd.Zítra přijede taky ale hlídat a já vyrážím na ty nákupy.Jak tak malého sleduji to puzzle je nám malé,už se přesunul na parkety,ani v ložnici na posteli už ho nemůžu nechávat z jedne strany už je na druhé.
18. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.