• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak gartuluji Marečkovi k prvnímu zobku
Andy já má ten sprcháč od Nivey taky,dávám to Vojtíkovi občas a zatím v pohodě
Blani my co máem doma zase nějaké kvítko tak nám to zdechne,já s eprostě o to starat neumím
Ach můj bože Vojtík mi začíná rozebírat puzzle,to teda brzo :angry:
18. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
andrej, taky tu niveu zkusim..
a co davas za podlozku do vany, aby se vojtisek nebouchl do hlavicky?
blani, nejak jsem prehlidla, ze marecek uz ma prvni zoubecek! tak to je super, moc gratuluji, my jsme zatim bezzuby! :grinning:
18. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak my máme konečně dnes píchlou první hexu :wink: Vážíme 9,1kg a 71,5cm :grinning: Ptala jsem se ji na ty kašičky na noc, tak je můžu dávat a pokud by mu nestačilo kojení přes den, tak začít s mrkvičkou atd....
Zkontrolovala nám první zoubek a prý to vypadá, že se asi začne klubat další...no to mě nepotěšila, se mám zas na co těšit...
Manža přijel ze služebky nachcípanej, tak doufám, že nás nenakazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ho dám někam do izolace :grinning:
18. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
helulicku, tak to jste teda pekni macicci! :grinning:
hodne se laduj vitaminama, at to nechytis!
18. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
pardon máme 9,03kg :confused:
18. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
no jsme, ale je zas celkem dlouhej. Je to kus chlapa, má sice papulu ale jinak mi nepřijde nějak moc oplácanej. No ale ždiblík to taky není :grinning:
18. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Andy my máme lehátko,i když to není asi to pravé ořechové,protože on se na něm tak mrská,že je za chvilku úplně dole,a má na něm položenou jenom hlavičku.
Heli tak to je Štěpánek pořádný chlap.Tu výšku máme asi stejnou,anše doktorka neměří,tak ho měříme doma,ale máme tak o dvě kilča méně.
18. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Andrej, ne můj Mareček, ale Mareček od Kačenky. My máme ještě prázdnou pusinu :grinning:

Heli, teda, to je kus chlapa. 9,1 nebo 9,03 to je fuk :grinning:
18. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Blani jj já myslela od Kačenky Marečka :wink:
18. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Andrejko, já jsem nemyslela tebe, ale Andreaska :wink:
18. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak jsme doma, příští týden máme poslední vaničky a 1.12. začínáme s bazénem. Akorát tedy v 8,30 to nás asi klepne, Alex spává do 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Jo a nemám ještě plavky, teda Alex. Já jedny sportovní mám, snad je najdu :grinning:
18. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Heluli - to je vás teda kus :grinning: :grinning: my máme 7 kg i s oblečením :grinning: :grinning:
psala jsem si s kamarádkou, má holčičku o 14 dní starší než je Mareček a pořád plně kojí ale v noci i přes den co 2 hodiny, to bych se na to vykašlala, a k tomu má 2 letou holčičku - nechápu, kde bere¨energii, starat se o domácnost, o starší holčičku a k tomu takhle kojit, bych byla úplně grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
ale zase jí ta holčička už leze a zvedá se přes bok, to Mareček taky leze, jak píďalka, ale zvedá se jen, když se má za co chytit - třeba za lem postýlky, za hrazdičku :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
a má prý cca 5,5 kg skoro v 6 měsících - no, holčičky jsou asi drobnější :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
tak mám po doučku

blani: baví mě to a hlavně jsem jazykářka, tak z toho nechci vyjít.

helu: tak tyhle míry budeme mít taky ve vašem věku, je to pořádnej chlap to je dobře. Hlavně, že mu chutná.My jdeme příští týden ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, jestli tu hexu taky dostaneme.

a křtiny se budou asi muset posunout kvůli těm oknům, bude tu dost nepořádek, jelikož děláme celý dům a já se na tu dobu stěhuju k našim.
nechci sem pak zvát návštěvy do bordelu. tak to vidím na leden
18. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
My máme poradnu zítra, ale Alex bude mít lehce nad 7 kilo. Na to, že se narodila jako "podměrečnej" :grinning: je to tlusťoch. Ikdyž tělo mi nepřijde nijak tlusté, synovec byl tlustší, my jsme spíš dlouzí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Jo a taky se musím zítra dr. zeptat na zuby, dneska na vaničkách to byl děs, furt měl v puse nějakou řehtačku a žužlal a žužlal a žužlal.
18. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Kačenko, tý jo, v 5,5 měsících už leze :confused:

Evule, tak hlavně, že tě to baví :wink:

My jdeme na hexu příští týden.
18. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
blani: baví, je to fakt rozptýlení,jak jsi psala. A kdy jdete na hexu? Máte první nebo už druhou nebo dokonce třetí? :grinning:
18. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
My budeme mít druhou hexu. Jsem ráda, že jsme to stihli, protože do bazénu musí naočkovaný být. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdeme myslím 24. a na druhou. To bude zase křiku :pensive:
18. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
blani: tak to jsem zvědavá na nás, podle mě bude taky rykot :grinning:
18. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Alex ani moc nebulel, jak ho sestra pustila, atk přestal, spíš se vztekal, že mu znehybnila zadek, protože měl snahu lézt k těm hračkám, co před něj dala. Stejně by nedolezl, protože couvá, ale to mu nedochází :grinning:
18. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
no uvidíme, třeba Davídek překvapí a bude hodnej :grinning:
18. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Tak my jsme to dostali do nožky a breku bylo šíleně. V náručí se uklidnil, ale když jsem ho položila, že ho obleču, tak zase. Trhalo mi to srdce, když tak plakal :pensive:
18. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
blani: to mě taky trhá srdce
18. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Evi, já jsem na brekot byla připravená, protože když mu brali krev, tak strašně plakal. Ale na takovej šílenej řev teda ne, to jsem ještě neslyšela. Fakt strašně plakal a i když už jsem byla z těch odběrů vycvičená, že jsem to zvládala, tak jsem měla zase co dělat, abych taky nebrečela.
No, už se těším. Ještě že on neví, proč tam půjdeme...
18. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
blani: to chápu, taky bych to tak prožívala, mně tenkrát stačily ty odběry v porodnici a skoro jsem brečela taky
18. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Heloooou, máme náušky, heč :slight_smile: Mrkněte se zas na web a přibrali jsme půl kilča, nechala jsem malou převážit, roste ted jak das, dohání to holka :slight_smile: Máme 5,490kg :grinning:
18. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.