• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, hezký fotky, jen jsem si říkala, proč už držíš kapra :grinning: když jsem dojela na konec, tak jsem si všimla, že je to reklama :grinning:
18. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
holky viděli jste teď ve zprávách tu 19-ti letou holčinu, co má trojčata kluky? Ty byli krásní.... :wink:
18. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
já to jen slyšela, mám telku za zádama a naštorc, tak je to blbej úhel.
18. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
jitu já si říkala jakýho kapra :grinning: :confused: tak to je for

evul to jsem se nedívala...

my jdem krmit a spát, pak vás dočtu, tak pápá
18. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
U nás se už spí nějakou dobu, akorát manža usnul dřív než Alex.
18. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
nazdar drby, to jsou zase eposy tady. :grinning: dneska bylo úplně nádherně jsme od dvou s kámoškou kočárkovali pak jsme dali kafčo a nakrmili prcky a pak zase kočárkovali dorazili jsme v šest, bylo to pohodový odpolko. jo charlii na toho kapra jsem taky ráno čučela :grinning: naušničky krásný. kačí a heli gratulujem k zoubkům. blani my máme taky 5. měsíčniny :wink: evi ty trojčata jsem viděla no já mít tři kluky tak mě asi švihne :grinning:
18. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Si tady sedím, čumím do PC a upekla jsem brambory, který jsem původně vařila. To je smrad a já si říkala, že tu asi někdo něco připálil :grinning: Jsem si nechtěla zapínat minutku, aby náhodou Alexe neprobudila, no a tady to mám :pensive: :pensive:
18. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Čůs bůs mamuši :slight_smile:
My byli odpolko venku :wink: polední krmení bylo pomalu na foďku páč si při tom milostpán hodil šlofíčka :grinning: :grinning: a pak jsem cmudila véču a tchyni se vrátila chřipka a manžu pálí v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to bylo takový odpolko na hovínko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:jéé ale zítra jedu do tej Sušice za Hančou :slight_smile: tak aspoň nějaké pozitivum :grinning:
Andreaku vím že holky dávají na dno vany třeba složenej ručník :wink: :slight_smile:
Sun tak to bylo super odpolko :wink:
Charlie krásné náušničky :dizzy_face: už je to slečna :wink:
Evul a jéje okna to bude doma rajčur :confused: ale zase bude úspora na topení a líp se mejou :slight_smile:
Kačí a Heli gratulace k pizizoubkům :wink: :grinning:
A Heli téééda máte doma kus chlapa koukam :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jitu já si dycky beru minutku k PC :wink: :grinning:
18. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
charlie, taky jste nechali nastrelovat a pak vymenite?
verunce moc slusi :wink:
18. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
jojo nastřelovat a jsou to titanový naušky ve tvaru hvězdičky, nevím jestli je to na fotce vidět
pak je vyměníme, ale já osobně bych je ani neměnila, mě se líbí, ale už máme od prabábi nový, tak je vyměnit budeme muset
18. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
jdu na telku holky, páááá
18. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Charlie pááá :slight_smile:
Tak koukam že tu opět nikdo snad nezůstal :frowning2:
18. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
charlie videt to je, ze to jsou hvezdicky :slight_smile: mne se taky docela libi ty nastrelene, co mame my, jsou to obyc pecicky s kaminkem, ale pekny :slight_smile:
budem menit za par dni za ty nase, bude to mesic..
tak holky papaa, jdu do hajan..
:slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak dobrou :wink:
koukam že se tu dneska nějak nechytam :unamused: no jo no fakt mam den blbec :confounded:
18. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak smrad z brambor vyvětrán, hrnec je v koši, naštěstí je starej, stejně se mi nelíbil :grinning:
19. lis 2009 v 06:35  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak u nás v noci kojo v půl 2 a pak v 6 a to jsem si říkala celá rozespalá že by mohl ještě prcek zabrat,ale on nee a tak jsem si šla vyčistit zuby a umejt se abych se probrala s tím že prostě už bude vstávačka no a vyjdu z koupelky a špunt chrní :rolling_eyes: no je to prostě malé poťouchle :grinning: :grinning:
Jitu tak jsi se ho alespoň zbavila :wink: :grinning:
19. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
No my dneska v půl 2, půl 5 a v 6 vstával, v 7.20 kojo a teď je ticho zložnice, tak asi chrní nebo žužlá cokoli. Jdu do sprchy.
19. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Haloooo vstávat a cvičit :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
dobré ránko,
tak my první vstávačka ve dvanáct :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem ho po půlhodce uspala bez koja pak ve dvě, v pět a v sedm. teda vstáváme čím dál tím častěji u nás je to asi nějak opačný, už jsem začala odstříkávat, že mu zase dám večer tu kaši do mlíka tak uvidíme, každá hodka dobrá :slight_smile: dneska bude opět krásně venku.
19. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Neblázni, cvičit, brrrr. zrovna jsem si ve vaně říkala, že to kolem břicha není hezké :grinning: Kde jsou moje svaly? Teď do toho šťouchnu a zabořím prst :grinning: Naštěstí na pohled to není vidět, jen na pohmat :grinning:
19. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak včerejší uspávání byl pěknej maraton. Trvalo to hodinu. Mareček byl asi už přetaženej (a to předtím spinkal). Ale vždycky z ničeho nic začal strašně plakat, už neměl sílu ani dudlat dudlíka. Po té hodině jsem šla kolem kapiček sab simplex a napadla mě spásná myšlenka mu je kapnout. naštěstí. Usl téměř okamžitě. Pak kojo o čtvrt na 1, o půl 4, o půl 6, to jsem si ho nechala v posteli, protože vypadalo, že bude vstávat a spali jsme do půl 8 :slight_smile: .

Jinak mám od včera podvečera zatvrdlý levý prso a nic s tím nejde. Nevytáhne to Mareček, ani odsávačka, ani ručně. Fakt nevím, co s tím. A přes noc se mi udělala aji v pravým, tak snad ju při dalším krmení vycucne. Ale s tím levým prsem fakt nevím, co mám dělat. S takovou budu mít zánět :zipper_mouth:
19. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Blani, nejdřív si to prso hodně nahřej ve sprše a pak to tam zkus začít odstříkávat, nejspíš to bude bolet, ale mělo by to pomoc a až to půjde, tak jedno strč Marečkovi a druhý odsávej odsavačkou.
Po odsátí - koju si na to dej obklad studenej, dobrej je i tvaroh.
A klidně si vezmi paralen, ten můžeš a pomůže ti to uvolnit.
19. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Jak si včera psala, že Tě Mareček vysosne úplně - ono ten zánět může být uvnitř, není to na omak cítit, já měla bolesti a prso zcela vykojené, jsem si teda myslela, ale protože to bolelo, tak jsem na něj dávala Alexe furt a když se fakt dostal "na dno" tak jsem pocítila úlevu.
19. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Blani tak ten tvaroh jsem ti taky chtěla poradit :wink: :grinning: jinak dneska se mi o tobě zdálo :wink: teda spíš o Marečkovi vašem :sweat_smile: že byl nějak u nás a papal jen 2x denně a jinak pořád spal :grinning: a ty jsi někam jela a že si ho pak vyzvedneš :grinning:
Sun tak třeba se to pak zese obrátí a bude si to prodlužovat :wink:
19. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Jitu, no právě, že když na to tlačím, tak to bolí, ale stejně to z prsa nevytlačím. Je to asi na debilním místě. Mám to dole směrem ke středu. Ten paralen pomůže na uvolnění mlíka :fearful: ?
19. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Jitu, to psala Kačka :wink:

Kači, teda, takovej sen :grinning: . To nevím, jestli by celej den spal, ale bylo by to fajn, co :sunglasses:
19. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
A ten tvaroh si nakydám na prso a nechám volně nebo něčím zakryju nebo jak? A jak dlouho ho tam mám nechat?
19. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Blani tvyroh napatlej třeba na kapesík nebo plínu a přilož na kozu a až do té doby dokud nebude suchej :wink: prostě až nebude mít v sobě žádnou vodu :wink: jinak sen no zase pěkná fantasmagórie co? :grinning:
19. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.