• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tvaroh jak píše Katka, studenej napatlej na něco a přilož, ale až po kojení.

Paralen fakt pomůže, mám o ozkoušený, jednou v porodce a jednou doma, divila jsem se. Normálně mi z toho prsa mlíko začalo samo téct :grinning:
Tvaroh tam nech než zteplá.
19. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Kači, Jitu dík. A jak dlouho ten paralen před kojením?
19. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Vem si ho klidně hned, pak si to nahřej v tý sprše, masíruj a pak koj. Zatni zuby, ono to bude bolet, jsem u toho i brečela, ale lepší než se dopracovat fakt k zánětu a muset ATB.
19. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
helou lejdýz

tak co novýho?

Blani koukám, že prso pořád zlobí, tak honem udělej to, co ti radí holky

my kojo o půl 3, pak o půl 8, krááááása. A to nás ještě v 6 vzbudil taťka budíkem, ale přežily jsme to a spaly dál :dizzy_face:

Dneska to vypadá na hezkej den, razím s kamoškou.

Jo a ted nevím kdo se ptal na ty moje včerejší fotky, tak mateřský centrum to není, chodím s malou cvičit, tak to je jedna fotka a pak je tam pár fotek ze srazu holek z předporodního kurzu.
19. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Jitu, díky.

Charlie, jo jo, zlobí :angry:
19. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
tak malej tady chrní a dole se asi zbláznil ten jejich čokl, řve tu jak na lesy jestli mi ho vzbudí tak uvidí :angry: to je taky nápad pořizovat psa do bytu, když jsou všichni celej den v pr...(áci :grinning: )
19. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: no my tu máme kousek od nás taky sousedy se uštěkaným psem :unamused: než se sem na jeře přistěhovali tak všichni psi(aji vlčák od vedle) byli v poho a bylo tu tichoučko a teď? ten malej provokatér zaštěká a všichni jsou auf :angry: a nejvíš štěká on potvora
19. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Charlie jj dneska bude kráááásně :wink: jedu za tou Haninou tak budeme mít aspoň hezkej počas :wink:
19. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
jé vy máte dneska srázek tak holky pozdravuj a pěkně si to užíte počasí budete mít jak malovaný. škoda, že je to takhle z ruky hned bych šla s váma, no tak až příští rok na mácháči no :grinning:
19. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Sun no je to mini pidi sraz :wink: jen my dvě s Haninou :grinning: a špuntící :sunglasses: a počásko je fakt 1A
19. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky něco pro zasmání :grinning: to mi poslala skorošvagrová:
U soudu:
# Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno
# seběhlo?
# Babička:
# No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a
# hřálo, tak jsem se posadila na lavičku.
# Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, a
# sedl ke mně.
# Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem
# ramen.
# Žalobce: Bylo vám to nějak nepříjemné?
# Babička: Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné,
# když jsem ještě byla mladá.
# Soudce: A co bylo dál?
# Babička: Potom mi začal jednou rukou rozepínat
# halenku,
# a
# když
# jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod
# sukni
# ke
# kalhotkám.
# Když už se mně TAM málem dotknul, pustil mne a
# zakřičel:
# # # # # # # # # # # # # # # # "Aprííl!"
# # # # # # # # # Tak jsem ho # zabila, hajzla jednoho!!!
#
#
19. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
katy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobrý ne? :wink: :grinning: :grinning: bych ho bejvala byla taky zabila :grinning:
19. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
no to já taky, hajzla jednoho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Kači :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak u nás noc no docela ušla,Vojtík se překvapivě vzbudilve 2.15 a pak anštěstí hned usnul a ráno sjme vstávali ve čtrvt na osum.V poledne mi tu přijede mamka hlídat a já vyrážím na nákupy
Kači,hihihi dobrý vtip.
Charlie to jsme s eptala já na to mateřské centrum,takže cvíčo. :wink:
kači pozdrav Hanču :slight_smile: opravdu bu¨dete mít na srazík krásné počasí
19. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
andrej jdeš nakupovat na vánoce?
19. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
kaci dobrej vtipek :grinning: :wink:
jee tak vy mate srazik, tak at si ho uzijete! to je super, je nadherne :slight_smile:
holky, jak moc budete resit darky na vanoce pro prcky?
ja myslim, ze to nema moc jeste cenu, neco malo koupime, ale s rozumem :slight_smile:
nakupujem totiz tak prubezne..
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Andreasku taky vánoce pro malýho moc neřeším :wink: asi mu koupím ještě jednoho Lamazáka a nějakou drobnost :wink:
Andrej jj budu pozdravovat :wink:
19. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Bani tvarohuješ???já si ho raději taky napatlala :wink: ještě trochu tu kozu cejtím :confused:
19. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
charlieno něco na Vánoce,potřebuji sehnat tašku přes rameno pro jindru,tu co nosí se už trošku rozpadá.A hlavně jen se tak mrknout po obchodech,prolézt sekáče.Nikde jsme od narození Vojtíka tak sama nebyla,vždycky jezdíme všichni,takže dneska poprvé bez kočárku.pro Vojtíka dárky moc neřešíme,něco málo má,ale jak píšeš Andy nemají z toho ještě rozuma kupujeme taky průběžně.Ale dostane ten mluvicí hrnec a navlíkací hrajicí kroužky,to spíše babča má pro něho nakoupené.jo a dáryk pro mé rodiče jsme vyřešili tím že se objednal kalendář s Vojtíkem-to i rpo druhou abi a dědu a ještě jsem chtěla pro naše hrnky s Vojtíškem,takže už jsme to včera poslali,tak teď jen čekat.Tak už mi chybí dárky pro Jindru naštěstí to mám vymyšlené.
Stejně si ymslím že je bude nejvíce zajímat ten balicí papír :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Kači, tvaroh nemám, musím koupit. Ale dělala jsem tu proceduru, co radila Jitka a nic :frowning2: . Zatvrdliny tam pořád jsou :cry: .

Jdeme ven a pro tvaroh. Doufám, že bude. Tak zatím pa :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
A odsávačkou jsem nevytáhla vůbec nic. Prostě to z toho prsa nechce týct :frowning2:
19. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
tak já na vánoce malé koupím nějakou hračku a možná zabalím nějako hader, přesně jak píše andrej bude se jim líbit spíš to šustení papíru :grinning:
Hračky ocení až pak

blani tak dobře pořiď
19. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Blani tak tvarohu kup víc a nandej do mrazáku :wink: já ho mam taky tam odtud vytaženej :wink: :slight_smile:
Andy Charlie jj papír pro ně bude dárek číslo 1 :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky,

blani: to musí být fakt nepříjemný,doufám, že tvaroh zabere.

Káťo, hezkej vtip :grinning:
19. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
19. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Káťo, kdy chystáte ten srazík? :wink:
19. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
tak se mi konečně po třech dnech podařilo nandat ty fotky :grinning: tak už můžu jít dělat něco užitečnýho, budem muset ten notas dát vyčistit, ale to je bůch ví kolik dní bez internetu :astonished: :grinning:
19. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Evulko za půlhodinu vyrážím :wink: jsem si až včera blbec vzpoměla že jsem se tě chtěla zeptat jestli bys taky přijela :sweat_smile:
Sun tak to je blbý,bez netu :confounded:
19. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.