• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
káťo to neva, stejně bych dneska nemohla, jedeme nakupovat nějakej matroš do obi, příští čtvrtek nám začnou dělat okna. hezky si to užijte
19. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Evul díky :wink: jsem měla trochu výčitky :sweat_smile: a jéé ty okna nešťastný :confused: tak ať už je to brzy zy váma :wink:
19. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojk yholky, jak se máte? já jsem si včera půjčila tu manducu. no, malýmu se to nejdřív moc nelíbilo, ale potom ho nosil manža a v poho. teď jsme ho měla já a pak řval, když jsem ho vytáhla:slight_smile: je to dobrý. jak moc oblíkáte mimča, když jsou ještě pod bundou?
19. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky tak já to jdu lehce pobalit a razím :wink: tak paaa
19. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
káťo to jo už aby to bylo za náma.užij si to tam :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
holky já mizím, tak krásný den a večer páááá
19. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
charlie: páááá
19. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky
tak my už od soboty spinkáme celou noc :dizzy_face: 20:00 - 6:50
dnes jedu do Prostějova do porodky na miminko,včera porodila Martinova nevl.ségra chlapečka a každým dnem má porodit i švagrová :sweat_smile:
včera měa malá poprvé mrkvičku a pěkně mi to plivala tak dne sto vyzkoušíme s bramborem,sem zvědavá no musí na to přijít,doteď jí teklo jen mliko a najednou jí cpu něco do pusiny :grinning:
Blani co se děje máš zánět v prsu? :fearful:
čau Jituš-tak co kočár?u nás teda zatím dobrý akorát sme dlouzí takže nevím jak dlouho využijem autosedačku :sweat_smile:
19. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak jsme zpátky z venku a Mareček ještě dospává. No, su v šoku :confused: . Ale příjemným :grinning: . Tvaroh neměli, takže musí koupit manža.

Reni, zatím ještě ne, ale asi brzo bude, protože se mi udělaly zatvrdliny a nejdou mi z toho prsa vydolovat :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Blani a zkoušela si to prso masírovat v teplé sprše?to pomáhá,já to tak dělala v porodce když sem měla ty šílený hroudy a šlo to
19. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Reni, právě že jo, a nic. Možná to dělám blbě, nevím.
19. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj reni, no kočár... už jsme ve sporťáku a koukám po nové autosedajdě. když není zavlečenej, je to ok, ale jak ho obleču je to tak tak. ten kočár prostě není tak kvalitní. hrká to v něm, jak po 3 dětech, takže na druhý asi koupíme jinej. na té boudě nemám vytahaní nitky, ale rovnou vyrvanou látku ze švu.. ale dost o kočáru. já se musím pochlubit. dneska jsme poprvé zkusila dát šimonkovi pít z hrnešku s pítkem a on pil, jak kdyby to znal :dizzy_face: je to moje šikulka. a taky je to pořádnej chlap, tak bude chodit do "posilovny" - nemá zpevněný svaly na bříšku, tak budem chodit na rehabky:slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky ted jsme prisly z nadherny hodinovy prochajdy, venku fakt kraasne a to nositko je taak super, jsem moc rada, ze jsme si ho poridili.. muzu vzit malou i s bellinkou a je to bezva, nejsem omezovana, sabca v nem vytuhla jako vzdycky, ted uz je na krteckovych puzzlikach a brebenti, bellca je nejaka vyrizena :grinning:

blani, snad se to nerozjede v ten zanet! at to rozezenes! koukalas na kojeni.net? treba by ti tam poradili..

jitusko, simonek je tedy sikulka, ze umi pit uz z toho hrnecku!

reni, vy tedy budete mit mimisku v rodine! :slight_smile:

jitusko, k tomu nositku, ja dnes mela jen mikcu, je fakt vedro a tu mam deluxe kapsu..
19. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak máme 7170g a druhou hexu, teď se pokouší usnout s mužem. Jsem ho šoupla manžovi, ať vidí, že jako spát nechce :grinning: Čekám, jak dlouho to muž vydrží, dávám mu maximálně 10 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mi dr. sama řekla, že už mám začít dávat zeleninu, aby měl Alex nějakou vlákninu, že to častý kojení není nic moc, ikdyž mu váha roste a právě, když mu tak bohatě roste, že by se nebála už dávat příkrmy a večer mu mám šoupnout z mého mlíka nemléčnou kaši - rýžovou, kukuřičnou nebo jáhlovou. Prostě bez lepku.
19. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Alex má v nosítku vždy tepláčky, punčochy, bodyčko a mikuinu s kapucou, nákrčník, čepičku a pak mám tu Kapsu MAM deluxe, takže je mu teplo.
19. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jituško, to je Šimonek ale šikulka :slight_smile:

Andrej, teď jsem to tam projížděla a v podstatě to samý, co radila Jitka.

Jitu, to je Alex chlapák :slight_smile: . Komu dáváš 10 minut, manžovi nebo Alexovi :grinning: ?
19. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Manžovi a měla jsem pravdu, zase :grinning:
19. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
jitko, takze myslis, ze to, co rikaji, ze kojit 6 mesice bez jakychkoli prikrmu neni dobre? mate krasnou vahu
:wink: blani, tak snad ten tvaroh zabere!
19. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
http://recepty.vareni.cz/plneny-syr-z-misky/ jo jinak holky, tohle budu mozna varit o vikendu, tak pro inspiraci :wink:
19. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Andreasku, myslím, že to záleží na dítěti. Na Alexovi vidím, že už by jednak něco chtěl a druhak chce fakt kojit častěji a častěji.
19. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
No a vzrůst váhy pomaleji mu neubkíží, furt si drží svých 150g týdně :grinning:
19. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jitu, manželka má vždycky pravdu :grinning: :wink:

Jitu, a jak poznáš, že by si už něco dal?
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Blani, jednak řve a druhak se mi sápe na prso a nebo mlaská :grinning:
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Andrej, to jsem už kdysi dělala - v hrníčkách.

Jitu, aha :grinning:
19. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jo a moje rehabilitační deformace - ta holčička sice krásně pase, ale záklon hlavou a blbé postavení pánve. Tamto mimčo se otáčí rychle, ale blbě :grinning: Jů a tamta je rozkejvaná jako Alex :grinning:.......
19. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jitu :grinning: , aspoň to máš zmáklý :wink: . Jo, a když jsi kdysi říkala, že při pasení nesmí být vrásky, tak jsem si všimla, že Mareček má vrásky, i když ho držím v náručí.
19. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
jitu, a to, že budu se šimonkem chodit cvičit neznamená, že musíme nutně cviči vojtovku, že ne? jsou i jiný cviky?
19. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jitus, neznamená, ale s největší pravděpodobností to vojtovka bude, ona je vcelku úspěšná.
19. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Blani, někdy si říkám - sladká nevědomost.

Jinak jsem se včera ptala plavací lektorky, proč vadí brzké dávání nožiček do pusy, co to jako znamená a prý z důvodu ochablého břišního svaltsva.
19. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
A kdys říkala, že se mají dávat do pusinky? Mareček si je tam teda ještě nestrká, ale chtěl by :grinning:
19. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.