• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, no když by chtěl, to neva, ono mu to nejspíš břicho nedovolí. Říkala mi tak 7-8 měsíc.
Alex by taky chtěl, ale to má smolíka, ještě to neudělá :grinning:
19. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jitu, jo jo, přes bříško tu nožku neumí tak zohnout. Tak to je dobře. Ale stejně si myslím, že když už se teď snaží, tak to za chvilku zvládne. A třeba ne...
19. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jinak ještě pořád spinká, od 10 hodin :confused: . Až se vzbudí, tak mě sní :grinning:
19. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Blani, tak to závidím. Alex teď taky chrní, ale jako 4 hodiny????? To leda v noci.
19. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
a to u všech cviků to mimčo tak třičí? ptám se jak blb...
19. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jitu, já taky hledím. Taky to není zvykem. Někdy po procházce ještě dospává, ale takhle dlouho výjimečně. A mně se samozřejmě nechce nic dělat, klasika :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kdyby tak tady byl někdo, kdo by mi vždycky řekl, to a to musíš udělat. Ale já se sama prostě nedokopu :pensive:
19. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jitus, Alex má dva cviky. U toho prvního, kdy jen leží na zádech, já mačkám bod pod prsíčkem a ten reflex je zvedání nožiček, nekřičí vůbec. Jen se mu nelíbí fyzioterapeutka, tak to řve jen když se na něj podívá, přitom je milá a hodná.
U toho druhého na břišku, tak u toho mi zkraje ječel i doma, ale spíš jde o vztek, protože mu držím tělo, jak to má být a on si chce pomoci jinak. Ale teď už neřve ani u toho druhého.
Rozhodně se neboj, fakt je to nebolí.
Já mu celou dobu cvičení zpívám a on pak nemyslí tak na to, že nemůže něco dělat jinak.
19. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Zdravím, tak mladej mi spal od půl dvanácte doteď, ještěže jsem dnes zalehla s ním. Jsme krásně vyspinkaní :grinning:
Se mi už hooodnědlouho nestalo, že by tak krásně spinkal doma :sweat_smile:

Jitu, nic si z toho nedělej, já jsem taky tím deformovaná a to nejen u dětí ale i u dospělých :grinning: :grinning:

Jituškok, s dětmi se cvičí jen vojtovka, pak bobath, ale u mimin se využívá spíš vojta...Ony děti křičí, protože je držíš v poloze, která se jim třebas nelíbí, nemusí křičet furt...ale nebolí je to, neboj :wink:
19. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
to já vím, že je to nebolí. mě by ani o to tolik nešlo, vím že mu to pomůže, ale bydlíme v domě s babičkou a ta slyší fakt všechno. to zas bude. ona mě bude nervovat pořád...
19. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jituš, mně celá moje rodina říká, abych malého nemučila. Jen manžel je při mě. Podle ostatních na malém furt jen něco vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
však je to tvoje dítě, ne? já tohle taky právě budu poslouchat... už ted se nemůžu dočkat. asi nikdo necápe, že malýmu pomáháš hlavně do budoucna..
19. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Jituš, no právě. :astonished:
19. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
však víš jak to je.. za nás nic takovýho nebylo a taky jste vyrostli...
19. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
blani uz je to lepsi?
jo a prosim te ten syr vam chutnal? mamka v sobotu dorazi, tak ho asi upecu a jeste margot babovku, uz se tesim :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Andrej, není, furt stejný. Jsem si bláhově říkala, jak to Mareček po takovým spánku nevycucne jak malinu a prd :pensive: . A asi mu to i pomaleji teče, protože se dost rozčiluje :unamused:

Ten sýr nebyl špatnej, ale měla jsem to vysypaný strouhankou a to mi tam jaksi nechutnalo. Nebylo to jak ta smažená.
19. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
ahojky, jituskak to znám taky :grinning:

Holky,jdu dnes s kamarádkou na PINK a manža bude poprvé dýl hlídat a koupat :slight_smile: od včerejška odstříkávám,začala jsem včera v 17 hod a bída na kozách :frowning2: , bude jí to mlíko ze včerejška dávat okolo 19 hod, nebude tomu nic, že ne?
19. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Jituš:
však víš jak to je.. za nás nic takovýho nebylo a taky jste vyrostli...

Nesji moje ukrytá matka????
19. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Andreasku, lehátko máme stejný :grinning: Overálek - proužkatej měl Alex taky.
19. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Kater, v pohodě, ty 2 hodiny si myslím tak moc nevadí. Užij si koncert :wink:
19. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Díky Blani, fakt se těším manžel chce abych si odpočinula, teď jsme se i dost hádali, tak je to milé, že si odpočinu :grinning:

S tím mlíkem po kojení dostanu stěží 10-tku, malá vše vysosne :grinning:
19. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Andrej: děkuju
19. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
jj blani, musi se to vysypat strouhankou, jinak by se to nevyklopilo..
s tim prsem me to mrzi, asi bych z toho byla taky pekne vykulena.. :unamused: snad to bude lepsi..

jee jitko, fakt jo? a overalek mame po vojtiskovi sestrencinym :grinning: porad ta ruzova uz je nuudo :grinning:
19. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
katko jj :wink:
jitko, zkouselas ty upravy fotek?
19. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Andrej, dík :slight_smile: . Ještě chcu zkusit manžu, aby to vycucl, ale myslím, že to neklapne.
19. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
blani to me taky napadlo, no uvidis, drzim palecky..
19. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Blani stěmi zatvrdlinami jsem nedavno taky bojovala, hrozně to bolelo, ale pak když malá sosala, tak jsem u toho to prso masírovala a po chvilce z něj začlo pěkné stříkat mlíko úplně lehounce, to byla úleva :slight_smile:

Nebo i bez sosání, tu bolest vydržet a promasírovat. Mě to pomohlo. :slight_smile: Tak ať se ti brzy uleví :wink:
19. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Tak dneska má Kačenka fakt špatný den, když náhodou nespí tak pořád pláče, vůbec nevím co jí je, jen mne napadá, že má hlad, protože jak odstříkávám na večer manžovi, tak má možná málo.

Už nechce být ani v hrazdičce ani v houpačce, tak je v postýlce.

Tady nikdo není :sweat_smile:
19. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
ahoj,
Jmisa - tak budeš dávat zeleninku a kaši navečer? Já dávám mrkvičku a večer mléčnou rýžovou kaši - tak mi to poradila dr. :slight_smile:
Katerina85 - to bude asi tím, že odstříkáváš, malá má asi hladík :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím zase po delší době všechny,jak se máte
19. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
ahojky adrosku, hlasim, ze moc dobre :wink: co vy s holcinkama? :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.