• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kat:papa.Já jdu taky k telce.Papa
1. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
hani: chodím k Mudr. Sosnovi, příjemný mladý doktor, chodím vždycky v úterý, a má úterky služby, ale doufám, že už těch návštěv už tolik absolvovat nebudu, je to nekonečný ten konec těhu :confused:
1. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
tak pa holčiny, dobrou, jdu spát, nebo se o to aspoň pokusit :pensive:
1. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
Helou kočky, takže dneska první :dizzy_face:

Mám už asi hoďku jakýsi poslíky, křeče v břichu a zádech, nešlo ležet, tak běhám po baráku, koukám na tv :confused:

To jsem zvědavá, co mě dneska řeknou v porodnici na kontrole, jestli se už někam hneme nebo ještě nee :zipper_mouth:
2. črc 2009 v 05:56  • Odpověz
Ahoj holky tak jssme se na vas jeste prisli kouknout v celku no teda doufam ze uz nas dnes domu neposlou a ze se roujede porod jinak ja vcera mela od osmi vecera do ca dvanacti v noci pravidelne tvrdnuti briska cca co sedm minut uz jsem myslela ze pojedu ale preslo to a dnes na monitoru beztak nebude nic urco jak naschval :sweat_smile:
2. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
tak na nas myslete AT NAM TO VSE DOBRE DOPADNE A JSME ZDRAVI dekuji paaa
2. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Evi držím palečky a ať už jste brzy 3 :wink:
Charlie jé tak to vypadá na další mimi :wink: :grinning:
2. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj.
Holky, držím palce, ať to máte rychle za sebou.
2. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Jak dlouho ti poslíci trvají???? Mě to od těch čtvrt na šest pořád trvá a ani sprcha to nerozehnala :confounded:
Jsem z toho teda zmatená :astonished:
Manžu jsem si zařídila jako odvoz tak jsem zvědavá, jestli si mě tam nechaj a nebo to přestane a pojedu domů...
Nicméně tašku jsem dobalila, foťák hodila na nabíječku a jsem připravená na vše :confused:
2. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Taky se přidávám s přáním, ať to máte rychle za sebou :wink:

Já jedu ukázat Marečka do práce :slight_smile: a pak musíme do porodky na nějakej rescreening :confused: . Netuším, co to je, ale asi něco z té patičky.
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Charlie no já je mělo od 4 od rána a malej se narodil skoro za 24 hodin :wink:
přidala jsem nějaké fotečky :wink:
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Kači, krásné fotky. A na to, jakej jsi měla břichanec :grinning: , tak se ti krásně stahuje :wink:
2. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Katy a když to jsou poslíci? Je to nepravidelný, někdy trvaj i minutu někdy třičtvtě. Někdy přijdou za 5 minut, jindy za 10. Tak to asi ty pravý stahy nebudou ne?
2. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Jo, a jinak má Mareček opruzenou prdýlku :frowning2: . Mažu rybilkou, ale nepomáhá. Beztak to je z těch pamprsek, vždycky má ten zadeček k tomu hovínku přilepenej :angry: . Ale už tam mám naštěstí poslední asi 3, tak to bude v pohodě. A snad brzo najedu na látku.
2. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Charlie, já sice poslíčky neměla, ale to stahy asi nebudou. Vím, že když jsem měla kontrakce, tak se prodlužovala ta délka bolesti a zkracoval ten interval nebolesti.
2. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
No nic, manža už si oholil ty svoje fousiska :grinning: , tak jdu vymyslet, co si obleču. Tak pa :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminky.. :slight_smile:
Katulen tak toho neznám,já chodila většinou pondělky a nebo středy,tak hlavně že je fajn,jak tak koukám tak u Apolináře je to samej mladej doktor.. :slight_smile: ale ty fronty jsou šílený vid?
Evcca myslím na vás a držím palečky ale neboj se nic dobře to dopadne :wink:
2. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Charlie, pokud je to tak nepravidelný, tak to ještě asi chvilku potrvá.
Ikdyž já díky těm křížákům měla bolesti dost nepravidelný taky. Ale rozdíl mezi nočním už se něco asi děje a pak skutečným je tu porod určo poznáš.
2. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
No uvidíme, třebas to nic není, ale mě by teda nevadilo, kdyby to už něco bylo :grinning:

Tak se zatím opatrujte a já se ozvu, buď odpoledne sem a nebo pokud si mě tam nechaj, tak písnu šmoule :wink:
2. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Míši asi máš recht, já jsem u toho "něco se děje" :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Káto Honzík se vám moc povedl..koukám že tatka i přebaluje,to ten náš se do toho ještě nepustil,musím ho taky zapřáhnout :sweat_smile:
Blka já používám Pampersky 14 dní a opruzení nejsme,mažu indulonou proti opruzeninám a zatim fakt dobrý..
Charlí podle mě to vypadá spíš na poslíčky,ale uvidíš třeba se to rozjede..mě nejdřív praskla voda a až potom kontrakce po 10 minutách,ale to bylo fakt pravidelný snad na sekundu...
2. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po ránu byla aktivní a vysmejčila barák. Už začíná být zase horko, tak jsem to stihla právě včas.

charlie: moc držím pěstičky ať to dobře dopadne.

káťa: krásný fotky, bříško taky super. :wink:
2. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoooj holky... gratuju Andreasko a iIpusce, tak konecne to mate za sebou :slight_smile:)) Ostatním tehulkam drzim palecky,at to dobre dopadne!!!!!!
Andrej.. ten vas Vojtík je teda pekne sikovnej:slight_smile: a Kačenko.. Honzík je vazne bezesporu mooooooc hezkej chlapík :slight_smile:
Vcera jsme byli u dr a vazime 4020g a merime 52cm,kdyz jsme tam byli v 17.dnech,tak mela 50cm a 3150g, pry moc pribrala..mam ji davat pry min jist... uz ted place,ze ma malo... tak ja nevim co s ni... prece ji nebudu trapit hlady,chuderku.. (myslite,ze jo to fakt moc? ze za skoro mesic pribrala tolik?) ma dost nafoukly brisko, pry, tak musime davat sabika a ty probioticky kapky...
a dneska ma rymu.. respektive mi prijde,ze ma plny nosik.. ale tou odsavackou na vysavac jsem nic neodsala, tak nevim..
nové fotecky natalky: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=370104
2. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
ahojky holky, tak mám chvilku než se ten náš raubíř zase probere, no včera jsem sem nestíhala vůbec napsat, gratuluju ipusce a andrejce k sladkým holčičkám a dneska držím palečky evče. :slight_smile: tak úřady jsem včera všechny vylítala snad je to všechno. no nakonec mi k mojí mateřský musí sociálka doplácet :grinning: abych měla alespoň těch 7600.
2. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
bell: malá je nádhrená, už jsem na fotky koukala, je krásně vlasatá :wink:
2. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, co nosíte s sebou do poradny? Nějakou přebalovací podložku, plínu? či co?
2. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Bellkoukám že Natálka se má vážně dobře.. :slight_smile: a ty jí jen kojíš nebo i přikrmuješ?Já zatim plně kojím a za týden jsme přibrali 190g..ti doktoři jsou ale vtipný,prej že jí máš dávat mín jíst a jak to máš asi udělat když ti bude řvát hlady,takovýmu drobečku sotva vysvětlíš že nesmí papat..a z čeho má nafouklé bříško?Fotečky jsou krásný,malá je prostě kouzelná princeznička :slight_smile:
Koukám že za týden už ti končí šestinedělí vid?To to uteklo,my máme dneskA 14 DNÍ :slight_smile:

Ahoj Sun chtěla jsme se ti zeptat jelikož jsi rodila stejně jak já jestli ještě krvácíš a nosíš pořád ty porodnické vložky?Já od út začla nosit Alwaysky krvácím ještě trochu hlavně po kojení se mi to vždycky spustí...
Když máš malou mateřskou tak ti sociálka doplatí jo?tak to je fajn,já si včera zažádala o rodičovský příspěvek,tak jsem zvědavá co mi napíšou...a taky kdy mi přijde to porodny...
2. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Jmisa nosim přebalovací podložku a čistou plínu..
2. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
holky dík:slight_smile: ja se taky na i nemuzu nejak vynadivat :slight_smile: ted zrovna spinka.. tak jsem rada :slight_smile:
Hani.. to nevím.. z ceho ma nafoukle brísko.. mudra rikala, ze ji pry precpavam.. tak ja nevim.. a jen kojíme.. nikdy jsem nedala UM.. a to kojime po trech hodinach.. pravda.. nekdy i po dvou.. ale to je zridka.. a v noci.. cca po 4 nekdyy po 5.. takze ja fakt nevim..
Ja jsem si prave taky rikala, jestli nepadla na hlavu.. jak ji mam asi nedat najist.. dneska rano.. jsem to zkousela jeste natahnout..ale fakt se to nedalo.. je mi ji chudinky lito.. takze dostala prso..
Hani a jak dlouho kojíte?? my ted uz tak 10 az 15minut.. (mame zkracovat pry i cas.. ),ale pokud ji necham mene.. tak place...

Jo a holky.. co uz mate mimca.. tak vam tak chrochtaji.. nebo mečí.. nebo jak bych to mela nazvat.. ?:???
2. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my jsme vstávali v šest a pak jsme to ještě s Vojtíškem do devíti zalomili,ale skoro hoďku jsme ho uspávala,ale jsme docela vyspaná.Musím jít prát prádlo,už to mám nachystané.
Míšo já si beru obyč plenu,tam ho vysleču do pleny ho zabalím,šup na váhu,pak mu obleču plenku na prdelku a jdeme k doktorce.To mi říkala sestra že mám mít obyč plenu. :wink:
Bell Natálka je moc krásná holčička Kači Honzík je taky krasavec. :slight_smile:
Evča má dneska svůj velký den
Bell já ti nevím,ale když má hlad že?To my takový problém nemáme,teďka vyloženě u toho prsu usnul,budila jsme ho,jen tak pomlaskával,tak jsme si řekla a dost,to bychom tady takhle mohli strávit hodinu.
Holky chodíte ven i v těch cedrech?My budeme čekat na taťku přijde před pátou a vyrážíme na prochajdu.Jsem si říkala že budeme chodit ráno,ale to jsme ráda když oba ještě usneme.
2. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.