• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie: já si taky myslím. jo tabulky :sweat_smile:
19. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Andresku no taky mě to mrzí :pensive:
Charlie :wink: :slight_smile:
Evulko přesně tak každé mimi je jiné :wink: hlavně aby byl spokojenej :slight_smile:
Tak jdeme kouuuuupat :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
káťo což to on je...tedy doufám. :wink:
19. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
evulko to prave nevim s tim lehatkem, kacka psala, ze pry se dava slozeny rucnik, tak nevim..
a charlie, jake ty jsi shanela?
19. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
andrej - no nějaký obyč, asi to látkový s konstrukcí nebo jsou ještě nějaký lepší?
19. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
andrej: tak takhle to dělám když jsem u mamky, tam lehátko nemáme.Dáme dva složené malé ručníky pod hlavičku a dva velké pod tělíčko :wink:
19. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
kačí super fotky se sofinkou, tak už máte nevěstu jo? :grinning: a co srazík super ne? blani nevím co bych poradila na ten zánět, myslím, že už bylo řečeno vše snad jen to opakovat a zkoušet znova. jinak manžel je dobrej, že do toho šel to u nás by asi neklaplo :sweat_smile: taky o tý mrkvi už přemýšlím, když se ted budí čím dál častěji :confused: no uvidíme zatím budem kašovat a pokud se to alespon trošku nezmění tak začnem taky dřív.
19. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
charlie: my tohle lehátko kupovali v tescu
19. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
jo charlie aha, ale vzdyt z toho za par tydnu mala vyroste, ja uz prave resim co dal.. :confused:
19. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Andrej, nezkoušela jsem ty fotky, nějak jsem na to neměla chvilku.

Kacenko, no asi budu zkoušet dávat zeleninu v poledne a večer mu budu hustit moje MM s nemléčnou rýžovou kaší. Nechci mu zatím dávat mléčnou, když odsaju svoje MM.

Jo a u nás už se nějakou dobu spí.
19. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
andrej fakt jo? Já to chci právě koupit, že by v tom měla ležet a to jsem nevěděla, že z toho vyroste, no majn got, tak co teď?
19. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
no charlie jak psala evulka, bude nam to obema asi brzy male.. taky nevim, co ted.. snad ty rucniky.. ale jestli myslime to same..
19. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Já to lehátko mám z Bambule - hračkárna.

Jinak z něj asi vyroste, ale vždyť na něm nemusí ležet celý a stačí do doby než bude sedět.
19. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
tak my jsme dneska zavedli novej příkrm a to pěnu :grinning: ten bude spát až do rána. holky jak to děláte, když jim tam dáte pěnu? my jí měli pořád v puse. :sweat_smile: tak jsem dala kaši a uvidíme, ale odsávat každej den na noc dvoustovku asi bude pěknej záhul a to do mrazáku nedám už vůbec nic. :rolling_eyes:
19. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
19. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
ty toho nakecáš šmouly :grinning: jak je? co holky už je jim líp?
19. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
tak já pádím na ordinaci, to bude zase kravina :grinning:
19. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Evul slečna Murplová nee???nám už tu běží :wink: Poirot to sice nejni,ale na tu bídu :wink:
Andreasku tak jedině ten ručník :wink: větší lehátko asi neseženeš :wink:
Tak prcek dnes usnul rekordně rychle :dizzy_face: no taky spal jen cestou do a ze Sušice(baj očko s bídou půl hoďky) a pak na prochajdě asi 2x 20 minut :unamused: takže byl teď docela hotovej a do 10-ti minut tuhej :slight_smile: jinak jsem zvědavá jestli zítra bude 3 hexa je nějakej rýmovej a má lesklý očička :confused:
Tak já jdu uvolnit PC manžovi :wink: brou brou kočky :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak jsem šupla fotky na web z dnešní krásné vychajdy, tak se mrkněte, jak nám to všem slušelo :grinning:
19. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
charlie, moc pekny slunickovy fotky :slight_smile:
ty uz davas malou v kociku na brisku? ja to jeste nezkousela..
sun, sabca si taky porad cpala rucicky s nivea penou do pusiny :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
andrej dneska to byla premiéra, páčto spát nechtěla a ležet na zádech taky ne, na bříšku se jí moc líbilo :grinning:
Mohla koukat po okolí a po kamarádovi :grinning: Dlouho jsem ji tak ale nenechala, pak jsme dojeli do shoppingcentra a tam jsme se napapkali a jeli zas zpátky, už ale na zádech a se zavřenýma očičkama :grinning:
19. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
charlii super fotky, to jezdíte dobře takhle mají děti pěknej výhled :grinning: my většinou na prochajdě chrníme. no asi zůstanem u olejíčku a s pěnou počkáme. ta ordinace to je taková blbina už se na to fakt nedá ani dívat sice to tu mám puštěný jen jako kulisu, ale i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady studuju ty příkrmy co všechno mají, no na něco mám fakt chutku :grinning:
19. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
sun to my právě taky většinou chrníme, ale spala asi 2hodiny v autě, pak jsem ji přendala do kočáru, spala a spala, pak jsme jeli dál, tak to už spát nechtěla.
Kdyby jsme jeli jen na prochajdu třeba na 2hodky, tak by je určo prospala :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
jéžiš co jsem to napsala - 2h v autě nespala, chtěla jsem napsat, že spala asi 2hodiny, nejdřív v autě a pak dospávala v kočárku

No už se mě to motá, jsem utahaná, jdu spát, tak páppáápápápáppááápáááápápá
19. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky taky pujdu, dobrou noc :wink:
19. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoj
tak mi už máme další miminko,dnes se narodila Martinovýmu bráchovy holčička Berenika,takže sme objely dvě porodnice,mminka sou od sebe jden den :dizzy_face: sou obě moc krásný
jinak zitra malá bude poprvé na noc u našich,budem do třetice slavit Martinovi 30tiny ta sem zvědavá,ale spinkáme už celou noc tak snad bude pohoda :sunglasses:
zitra se sem asi nedostanu tak musím posléze dočíst,zatím pááá
19. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky, nedalo mi to sem nevlízt v tuto nekřesťanskou hodinu :grinning: . Furt na to myslím a blbě se mi spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kdo mi napíše ty antibiotika? Asi gyndař, že? A když neordinuje, tak obvodní? A ty antibiotika můžu aji když nemám horečku a rozpustí mi to mlíko? Já mám to prso už z půlky tvrdý, Marečkovi to málo, co z něho dostane, nestačí :frowning2: a už mě to fakt dost bolí. Jenomže k obvodní budu muset aji s Marečkem, tož to bude o hubu, resp. o chycení nějaké nemoci :unamused: . Teď jsem si ještě vzala paralen, ale spíš jen tak, nevěřím, že mi pomůže.

Reni, to je super, to se jim krásně povedlo. Tak ať jsou miminka zdravá :wink:
Dobrou noc :slight_smile:
20. lis 2009 v 01:42  • Odpověz
Krásné ráno maminky :grinning:
20. lis 2009 v 06:13  • Odpověz
Blani, v tomto já ti nepomůžu :unamused: :frowning2:

Holky, my máme dnes přesně 5 měsíců, toto letí co???
20. lis 2009 v 06:14  • Odpověz
Tak jsem siuž konečně taky objednala kapsu na liliputi, k tomu i ty návleky. Dají se holky použít i na ručičky??Já si myslím, že Štěpi má ručičky jak někdo nožičky,takže by to mělo jít :grinning:
20. lis 2009 v 06:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.