• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, měl by Ti ho napsat gyndař. Tak snad obvodní bude taky vědět co a jak. Jinak si zajeď na ambulanci do nemocnice na gyndu.
20. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
Jo a všem ahoj.
Jsem se dneska vyspala Alex chrněl v kuse do půl 5, pak půl 7 a teď tu vejská na dece, až dotlačím ty protekční koblihy, dostane prco a pak ještěpošupajdí do pelíšku.
20. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Blani, ten paralen si taky zkusila?
20. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Heluli, určo se daj použít na nohy i ruce, je to na nich i psáno.
20. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ránko :grinning: .

Heli, gratuluju, my jsme měli včera.

Jitu, jo, paralen jsem zkoušela, ale na to levý prso, to už je fakt asi nedostačující, protože už mám tvrdou celou půlku a je to už takový jakoby jednolitý :frowning2: . Mareček se u pití strašně rozčiluje.

Jitu, to ses krásně vyspala :slight_smile:
20. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
tak to blani zpětně taky gratuluju :grinning: :wink:
to je mi líto, že nic nezabralo :unamused: musí to bolet jak čert co?
20. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
dobré ránko holky,tak včera nákupy docela ušly,ale nenašla jsem co jsem potřebovala tak musím příští týden vyraszit jinam.Aspoń jsem koupila Vojtíkovi dvě knížky se zvuky zvířátek a strojů.Koupila jsem to v levných knihách takže ve slevě,dobrý kup.
Heli vše nej Štěpánkovi.
20. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Heli, dík :slight_smile:

No bolí to fest, teď se to dá, ale v noci, když jsem se přetáčela, fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Volala jsem k dr. a sestřička říkala, ať si radši zajedu na gynekologii do Olomouce, že by mě tam dr. stejně poslala. Mám jet normálně na gynekologicko-porodnické? Nebo to je nějaká speciální ambulance? Fakt nevím, já jsem vždycky jezdila ke svým dr. a nebo tam, kam mě poslali :sweat_smile:
20. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Andrejko, super kauf. My musíme koupit na vánoce taky nějakou zvukovou hračku.
20. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Blani, já myslím, že to bude v jednom místě.

Jo tu jednolitost jsem taky měla, když jsem to masírovala, tak jsem u toho právě řvala bolestí, ale podařilo se. Ale když Ti to nejde, tak líp zajít pro ATB než abys přišla o mlíko, ikdyž teď už by to nebyla tragédie.

Jednou jsem četla, že nějaké holčině musel prso odsát manžel, aby to pomohlo :grinning:
20. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc ušla, malej po koju hned usnul vedle mě tak byl klid. dokonce spal pěkně na boku jako já mazák jeden :grinning: blani radši si tam zajed já byla taky na gynekologický pohotovosti, at ti něco co nejdřív zabere.
20. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Jitu, manžovi se to včera nepodařilo. No, trága by to nebyla přijít o mlíko, ale stejně nechcu :pensive:

Manža přijel z práce, aby mě tam odvezl, to je hodnej chlap :dizzy_face: . Tak my vyrazíme.
20. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Blani, no co, manža chce ušetřit za UM, tak radši přijel :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás noc docela super - kojo ve 3 a pak spal do 7 hod u mě v posteli :slight_smile:
Heluli - gratulujeme k 5.měsíčninám :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Blani - to ti nezávidím, hlavně, ať už jsi zase OK :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
blani tak at ti pomuzou!
jinak dobre ranko :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Brééé ránko :slight_smile:
Tak u nás noc parádní :slight_smile: kojo v půl 4 a pak v 8 :dizzy_face: :dizzy_face: a dneska jdeme na 3 hexu :wink: to bude zase řevu :sweat_smile:
Blani normoš jeď na gyndu :wink: a tam se kdyžtak zeptáš sestřičky :wink: u nás je to že je ambulance hned pod lůžkovým takže přes týden fachčí ambulance a jináč jsem dycky zazvonila na lůžkovým :wink:
Holky mam dotaz kdo máte domácí pekárnu jakou máte značku??? a jaká je s ní spokojenost???manža mi ji chce koupit ke svátku :sunglasses:
20. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
já prý dostanu k svátku zimní kola na auto :angry: fakt mě to potěšílo, tak jsem manžovi řekla, že on pak dostane k svátku třeba novou baterii na dřez :grinning:
20. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Kačí :grinning: :grinning: jé tak to bych chtěla vědět co si dáte k vánocom :wink: výfuk a lékárničku? :grinning: :grinning: nic si z toho nedělej já dostala jednou od bejvalýho autobaterii k narozkám :wink:
20. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
no já k svátku dostala jen kytku a to ještě o dva dny později :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budte rádi holky :grinning: dneska máme zase srázek s holkama tak se těším musíme využít toho krásnýho počasí i když po ránu teda pěkná kosa my měli mínus a ještě ted je tam bílo :fearful:
20. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
no to jsou dárky k svátku :grinning:
já sjme si sama vybrala co chci,tak je to nejlepší,potřebovala jsme nějaké hadry a bylo to :slight_smile:
tak špuntík mi usnul,jás i půjdu dát kafe,a pak s edám do úklidu v obyváku máme pěkný čurbes.Po obídku vyrážíme s Bobinkou,občas k nám nakoukla do diskuze a s jejím Vojtíškem ven na prochajdu.
20. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
tak mamka si na chvilku vzala malýho na prochajdu a já se můžu pustit do oken :grinning: Asi to nezvládnu za tu chvilku všechno, ale aspoň něco :grinning:

Katy, já mám Moulinex pekárnu a jsem spokojená :wink: Máme jen tu malou od 500g do 1000g, ale stačí a jsem spokojená...

Holky, si stěžujte, takový super origoš dárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak valím umývat, ať to tu neprosedím na koňasu...

tak zatím čuuuus
20. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky ja sme se chtela zeptat mely ste taky v tehotenstvi strasny krece do brich ale jen obcas ja to mam a kdyz sem to rekla doktorce tak ta mi predepsala Horcik ale to vubec nepomaha porad mam ty krece obcas to boly i celou noc ze nemuzu spat diky za odpoved papa.
20. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky

káťo já ani nevím, že dávají slečnu Marplovou...tak to se polepším :wink:

charlie: krásný fotky
20. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Evul :wink: :grinning: :grinning:
Heli díky :wink: :slight_smile:
Poklade no já měla sem tam křeče jen do nohou tak ti holka neporadím :sweat_smile:
Jinak už máme za sebou poslední včeličku :slight_smile: no samo zase řev jak na lesy :sweat_smile: a pak ještě dáme ten Synflorix,ale to až po novém roce páč povídal Dr. že možná už bude zadara :dizzy_face: tak uvidíme :wink:
20. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Katko, mám Moulinex XXL a spokojenost.

Alex měl první mrkvičku. měl teda skleničku Alnatury z DM, protože vařit kousek mrkve se mi nechtělo. Dostal 1/3 skelničky a pak tak 10 minut ječel, chtěl ještě :grinning:
Snad něco bude z těch fotek :grinning:
20. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jitu díky :slight_smile:
no ona je otázka co vůbec budou mít u nás ve městě v krámech :wink: kdyžtak hold objednáme přes net :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Teda už delší dobu. Dostala jsem antibiotika a injekci do zadku s oxytocinem. Strašně to štípalo, už vím, proč Mareček u očkování tak strašně plače :grinning:

Kači, já mám taky XXL.
20. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Blani tak hlavně aby ty ATB pomohli :wink: ať je kozenka zase brzy fit :slight_smile: a díky za tu pekárnu :wink: koukam že tady jasně vede Moulinex :grinning:
20. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.