• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači, dík :slight_smile: . Ono je prý dobrá i ta tesco, ale osobní zkušenost mám jen s Moulou :wink:
20. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
20. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Blani, taky doufám, že budš mít brzo pokoj.
20. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak at to rychle zabere blani, jitu koukám mrkev měla úspěch :grinning: taky už o tom začínám přemýšlet, ale ještě asi chvilku počkáme. teda ti děti jsou tak fajn, když člověk potřebuje, aby spaly tak ne a když člověk chce, aby brzo vstaly tak chrní jak špalci. :rolling_eyes: no ještě chvilku vydržím a vzbudím ho, dospí to odpoledne v kočáře.
20. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jitu, já taky :slight_smile: . Super fotky. A Alex je dobře vychovanej, aji si bryndákem utře sám pusu :grinning: :wink:

Sun, díky :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jitu pěkný fotky :grinning: :grinning:
Sun jj jsou to malý sabotéři :wink: :grinning:
No já se dneska chtěla s Dr. domluvit na těch příkrmech,ale už se za náma tlačili do ordinace dvoujčátka a tak na to nedošlo :sweat_smile: tak hold až od toho 6 měsíce :wink:
20. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Katko, no když budeš chtít, tak si můžeš začít přikrmovat sama, ono zase na dr. tak nezáleží. Může mí názor, ale za výživu jsi odpovědná ty.
20. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
No on mi právě minule povídal že mi příště poví co a jak a nějako na to zapoměl :sweat_smile: :grinning: no uvidíme,ale řekla bych že zatím mu to mlíko stačí :wink: tak jdeme čepovat a pak hurá ven :grinning:
20. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
No pokud nechce jíst častěji a častěji a nezačne se budit v noci, tak stačí. U nás to tak proběhlo. Mlíka mám dost, ale nezasytí ho na dlouho.
20. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jo, holky, zapomněla jsem se dr. zeptat, to mlíko se samo rozpustí těma ATB nebo to musím zkusit rozmasírovat aji tak. Myslím, Sun, měla zánět, že. Su fakt pako. Mamča se mě ptala, co s tím mám dělat, jsem řekla, že nevím, tak se ptala, jestli jsem se naptala. No neptala no :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
blani: tak ať je brzy zase lépe :wink:

teď jsme přišli z venku, bylo nádherně, šla jsem jen v mikině a bylo mi horko :grinning: teď se to zatáhlo... :pensive:

jo a minulý pátek jsme byli na kyčlích a prej nemáme ještě jadýrka, měl to tu taky někdo? musíme ještě v lednz, navíc máme trochu problém s prstíčkama na nohou. prostředníček je jakoby o trochu niž než ostatní prstíky, jakoby se tam nemohl vejít. tak nám ho prá dudou bandážovat, no mám radost :astonished: spíš jsem přemýšlela nad tím, že si toho doteď nikdo nevšiml, ani v porodnici, ani doktorka a ani tenhle doktor, přitom když jsme tam byli prvně, tak si je prohlížel, no musela jsem se ozvat sama jinak by to asi nikdo neřešil
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Blani, myslím, že masírováním nic nezkazíš
20. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Evule, díky. U vás je krásně, tož u nás je celej den mlha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To bandážování určitě pomůže :wink: . Ale je fakt blbý, že si toho nevšimnou sami, že je musíš upozornit :confounded:

Jitu, na tu bio mrkev v DM jsem se dívala a překvapilo mě, že stála stejně nebo o korunu míň :grinning: , než nebio sunárek nebo hami či co to bylo za značku :confused: . Taky dobře :slight_smile:
A dělá se jenom brambor? Když jsem ty příkrmy zkoumala, viděla jsem jenom mrkev a potom mrkev s bramborem, ale jenom brambor ne :confused:
20. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jitu, dík :slight_smile:

Manža spí, Mareček do něho kope a s ním to ani nehne. Tak tvrdej spánek bych taky chtěla :grinning:
20. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
blani: jo u nás bylo fakt skoro jak v létě, no nádhera, akorát teď je to trochu za mrakem,ale snad se to ještě vybere.
Já doufám, hlavně jsem to chtěla řešit, protože lepší teď než až bude větší,taky chci dřív než začne chodit, bojím se, že by ho to mohlo bolet.. Fakt se musí člověk připomínat, vždyť to je jejich práce, to fakt nechápu... :pensive:
20. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Blani, jenom brambor jsem taky neviděla.
20. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Evule, máš pravdu, lepší teď, když z toho nemá rozum, než potom, až by si tu bandáž třeba strhával :wink:

Jitu :wink: . Tož ten 1 brambor hold budu muset uvařit. Nebo 2 a zamrazím to :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
blani: přesně tak, tak snad to brza pak bude lepší.
ty jo samotnej brambor jsem ještě taky neviděla. Jen s mrkví a se zeleninou :wink:
a to mluvíte o přesnídávkách z Dm?já se tam právě taky chystám a brzy už asi taky začneme,tak si udělám trochu zásobu, chci tedy taky vařit doma, ale je pravda, že ze začátku toho třeba tolik nesní a jak píše Jitu, kvůli jedný mrkvi takovýho patlání... :grinning:
20. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Evule, jo z DM :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
aha,tak to tam taky mrknu, až tam pojedeme.
20. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Já jsem si taky říkala, že bych je už koupila, ale nakonec jsem je tam nechala :grinning:

Jdu pověsit prádlo, nakrmit Marečka, nachystat nás a tradá do školy. Tak pa pa :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
blani: tak jestli máte dm ve městě,tak je času dost. My ho tu právě nemáme, tak když už tam pojedu,tak to rovnou koupím. ať ti to ve škole uteče.
20. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojky tak sjem z prochajdy doma.Byli sjme s Bobinkou a jejím Vojtíškem.
Holky brambor není,už to mám trochu prostudované.Já vařím barmborek domaDneska měl jarní zeleninku s bramborkem.Kupuji teda ještě skleničky,ale pak budu vařit a něco kupovat podle toho co bude doma.Dneska jsme mu koupila už něco s masíčkem tak uvidíme jak bude šmakovat.My naštěstí DM máme deset minut do bytu ale většinou kupuji v Rosmannu to máme taky blízko.
20. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
andrej: to závidím, my máme nejbližší dm v Písku nebo Strakonicích :confounded:
20. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Evi já naštěstí mám všechno blízko,jak tu drogerku,tak pak i kaufland,lidl,tesko,vše při ruce tak s vojtíkem pořád někde trajdáme a pak ty prachy utracené
20. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
andrej: to je fakt super, to my bohužel máme smolíka. Ale co, v Písku jsme za 20 min,takže taky to není žádná dálka, ale je fakt, že je lepší,když to máš při ruce
20. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak jsme taky courali venku a pidižvík krásně spinkal celé ty 2 hodinky :dizzy_face: :dizzy_face:
Jitu kojím ho tak 6x-7x denně a stačí to a v noci krásně spí a tak mu to mlíčko asi zatím v pohodě stačí :wink: :slight_smile:
Evulko a ty jsi přímo ze Strakonic nebo z okolí? :slight_smile:
Myslím že ten brambor zase nebude takovej problém ho uděláte jako přílohu sobě k něčemu a prcek taky dostane ale samotnou:wink: :grinning:
My dneska budeme mít pizzu :sunglasses: jsem včera řekla že na ní mam chuť a manža se nabídnul že se pro ní dnaska zastaví až pojide z práce :dizzy_face:
20. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Katko, no osobně teda nesolenej brambor nesním :grinning: Budu vařit zvlášť :grinning:
20. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Jitu no jo to je fakt :sweat_smile: jim se to vlastně nesolí :grinning:
20. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
tak já když vařím i pro nás brambory tak je pak jen dosolím na konci,jak vytáhnu ten jeho
ale dost čast vařím jeden brambor v hrnci :grinning:
20. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.