• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
nazdárek, tak my jsme dnes zase celý odpoledne kočárkovaly, nakonec jsem neodolala a koupila domů moji první lžičku mrkve :grinning: a uvidíme, až mě naštve tak jí dostane. samozřejmě jsem musela ve městě potkat tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak asi zítra dorazí, martin má odpoledne práci a představa, že jí budu mít celý odpoledne mi teda kazí celý víkend. :pensive: když ona si pořád jen na něco stěžuje, člověk je z ní fakt unavenej.
jo blani já jsem sice zánět měla, ale žádný zatvrdliny spíš teploty a na to atb zabraly.
andrej jo v levných knihách taky ráda nakupuju :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky, co je novyho?

Dneska mi prisly satecky pro Majdulku na vitani obcanku (mame v prosinci), tady jsou (botecky jsme dostaly po jedne holcicce) :wink: http://img684.imageshack.us/i/1001716.jpg/ a http://img692.imageshack.us/i/1001717f.jpg/
Tak se musim pochlubit jaky jsem vybrala, staly 100Kc :wink:
20. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak já jdu na telku.
Kdo jste neviděl, tak doporučuju Walk the Line.
Viděla jsem to už na HBO a dost se mi to líbilo. Dávaj to na Primě.
20. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Sun a jé tak tu tchyni ti nezávidím :confused: já ji mam doma pořád :unamused:
Andaro jééé to bude Majdulenka kóóča :wink: moc pěkné šatečky a i botičky :dizzy_face:
Tak teď čekám až pidižvík usne a dnes jdu poprvé na chvilku do hospody s kámoškama :dizzy_face: tak su zvědavá jak to proběhne :wink:
20. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sem se teď teda nas.ala...manža v práci zapíjí Štěpánka a své 30tiny (dřív nato v práci nebyl čas), před chvílí volal..no tak jsem mu z hecu řekla, kdy to můžu jít zapíjet já, že už to zapíjí nejméně po třetí a já furt dřepím doma...a on mi řekl, že by to bylo ode mě nezodpovědný odejít a nechat mu malýho na koupání a na kojení... :angry: :angry: :angry: To mě fakt vytočil.. :unamused: :angry: :confounded: No nic, zítra bude o hladu :angry:

Jdu se dívat na telku, ten film jsem neviděla, ale ukázky mě zaujaly, se těším...no aspoň že je v telce něco, když čučím doma :grinning:
20. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
jé kačí tak si to pořádně uží, a né že budeš myslet celej večer na honzíka :wink: :grinning: no kdyby s náma ještě bydlela tak mě klepne :rolling_eyes: jo jitu mám to v plánu moc se na to těším, mám ráda i toho herce. tak jdu koukat pa a dobrou
20. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Walk the line mame na DVD :wink: Je to fakt pekny.
20. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Heli tak já mam až na to usnutí splněno :wink: :dizzy_face: tak jestli malej dovolí tak půjdu :grinning:
Sun no to víš že asi budu na něj myslet,ale spíš víc o něm povídat :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
No já po usnutí jsem už taky zašla s manžou na chvilku ven cca 3x, ale mít to bez té starosti před tím...to by bylo super :grinning:
20. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jo a kači užij si to, závidím :grinning: :wink:
20. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak to je jak na potvoru včera zabral za 5 minut a dneska pořád kňourá a nejdu mu usnout :rolling_eyes: :pensive:
Helu díky :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
káťo: ze Sedlice :slight_smile: jinak pocházím z Blatné.
20. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Čau holky, jenom jsem přišla dočíst, su celkem unavená.

Kači, užij si to v hospodě :slight_smile:

Heli, to je teda škaredý od manžela :angry: . Ale já, když bych někam chtěla jít, tak bych musela až po uspání, protože Marečka uspím jenom já. Manžovi předvádí hysterák.

Nevím, co budu zítra vařit, asi budem o hladu :sweat_smile: . Dobrou noc :slight_smile:
20. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak noc s jednou přestávkou, kdy strašně začal plakat, nejspíš se mu něco zdálo, ani pochování nezabralo, dostal loknout a usnul a spal skoro do 7. Teď se tu placatí, tak půjde ještě na hodinku do postýlky.

Blani, co prso? Nějaká změna?
21. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
nazdárek,
tak my asi jdem do mrkve, protože včera kojo o půl jedenáctý :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo naposledy v porodnici. heli teda to by mě pěkně naštvalo druhej den by měl připravenou flašku v ledničce a ručník v koupelně :grinning: at si to vyzkouší, když on je tak zodpověnej. my se jedem za chvilku kouknout na ty postele tak snad něco pořídíme, z těch našich jsem už hrbatá. jitu kolik lžiček jsi dávala napoprvé té mrkve?
21. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Sun, dala jsem asi třetinu té skleníčky co má 125g, tak cca 40g, já to nějak odhadla, tipla bych tak 5 vrchovatých.
21. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, ani ti sama nevím. Možná to trošku povolilo, ale zase se mi zdá, že se další udělaly. Ale aspoň Mareček z toho levýho prsa už líp pije (ťuk ťuk ťuk). Tak trošku to snad pomáhá. To asi bude trvat než to celý změkne.

Sun, tak dobře vyberte :wink:

Já jedu zase odpoledne do školy.
21. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás včera večer poprvý hlídal tatínek, v 18h bylo kojo a pak dokrm UM. Přišla jsem večír dom, malá už spala a prý, že nechtěla nic už jíst. Tak jsem tak nějak počítala s tím, že budem třeba v 22h kojit, ale ono ne, vzbudila se v její standardní hodinu v půl 2, pak v 7, takže pohodička.

Dneska jsem ji dala o půl 10 do postýlky, spíš na zkoušku, že by mohla spát a ono jo, už půl hodky je klídeček a dokonce ani nemukla. Ta metoda toho Estivila je fakticky mega účinná.

Tak vařím králíka na smetaně, v podstatě ho dělám prvně, ale je to stejný jak kuře na paprice nebo tak. Snad se to povede a bude to dobroučký.

Manža jel pro rybičky, k tatkovi pro moje letní gumy, tak je uskladníme ve sklepě a ještě jel k jeho rodičům, tak mám klídek :dizzy_face:
21. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Blani tak držím palce, at to brzo povolí, to je fakt nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
jé andarko moc pěkný šaťule

jitu první mrkvička?? Tý brďo.

Kači tak jaká byla hospoda? Já byla včera taky :dizzy_face:
21. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Charlie, díky :slight_smile: . V hospůdce jsi byla? A užila sis to? Určitě jo, že se tak blbě ptám :grinning: . Králíka na smetaně mám moc ráda, ale už jsem ho strašně dlouho neměla. Chutná mi z haluškama :sunglasses: . My jsme se pozvali ke tchýni :grinning: . Bude sekaná. Po obědě vyrazíme do školy, manža bude zase procházkovat (včera večer z něho byl málem rampouch :grinning: ) a pak zajedeme do olympie nakoupit a chtěla bych mrknout do hračkářství. Jen na kukačku kvůli představě o hračkách. Furt nevím, co koupit.
21. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Nepříjemný to je, ale Mareček už papá v pohodě. Předtím se tak po 4 minutách (někdy aji dřív) odttrhl a brečel, tak jsem myslela, že už je napapkanej. Teda spíš jsem se divila, že mu ta chvilka stačí. Ale furt byl takovej umrčenej a teď už vím, že to bylo nejspíš z toho, že se napapkal málo, protože mu to asi nechtělo týct.
21. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás šel taťka na procházku a já vařím. Rizoto a rýžový nákyp (ten bude pro mě, manža ho nejí), tak dneska máme rýžové hody :grinning:

blani:tak hlavně, že je už o trochu lépe. :wink:
21. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Zdravím holky,
tak manža se mi zato omluvil, dokonce i dnes vaří....prý to tak nemyslel, že to bylo ze srandy...no ale musím ho nechat trochu podusit no ne?? Zítra mě chce zas pro změnu pozvat na oběd, ale uvidíme co s malým, nevím, jak by to bylo s ním někde v restauračce..
My zas měli noc jakousi prokňouranou, slintá zas jak bernardýn, ruce v puse snad až po lokty, tak nevím, jestli zas něco v té papuli neleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže vyspaná zas moc nejsem :confounded:
Tak zatím paaa malej se začal hlásit :grinning:
21. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holcinky, jen hlasim, ze nam od vcerejska nesel net a to mame doma 4 pc, jsme IT family :grinning: a prd z toho :slight_smile:
mame tu dneska mamku, ted varime a budem bastit, delam ten plneny syr z misky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hezke odpo :wink:
21. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
U nás vaří manžel.
Jsem dala Alexovi zbytek té skleničky a dal by si ještě, když jsem mu sundala bryndák, tak ječel. :grinning:
21. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
jitko to je fajn, ze malemu tak chutna :wink:
ja dnes zase zkousela cajik a bez uspechu, takze nic jineho nez me mlicko se u nas zatim nekona :grinning:
21. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
heli jen toho využí :grinning: i když si dělal jen srandu. tak my jsme dopoledne lítali okolo těch postelí tak mám akorát doma katalog a študuju ho celej den :grinning: mám čas do pondělí, né že by se mi žádná nelíbíla spíš se mi jich líbí víc, v po nějakou objednáme, ale donese jí nejspíš až ježíšek. malej ted drndí s tchýní tak doufám, že je hodnej. :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojte, tak jsme doma.

Jitu, to je fajn, že Alexovi tak chutná :wink:

Jsem se dívala do hračkářství a všechny hračky mi přišly jako kraviny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Viděla jsem i toho mluvícího pejska. Ten se mi líbil, ale ta cena :rolling_eyes:
21. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
blani, takze jsi nic nekoupila?
ja se jdu asi nalozit do vany, jsem z venku docela vymrzla..
21. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.