• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ne, nic. Já jsem šla stejně jenom na kukačku, že bych to objednala z netu. Možná toho pejska objednám, ale těch peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ani nevím, jestli se mu bude líbit...
21. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Jsem se právě přežrala. Měla jsem 2 anglický rohlíky a 2 čokotwisty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
blani jj, užila, ale pak bylo blbý to, že tam byla jakási důchodcovská narozeninová párty a měli tam kapelu, takže jsem se prd slyšely. No tfuj jako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Charlie, tož to jo. To nemám (teda neměla jsem :grinning: ) ráda. Mají si objednat celou hospodu.
21. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
blani no právě, to nesnáším, jsme na sebe řvaly, za chvílu mě bolelo v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani jsem to nečekala, že se tam něco může konat, většinou je tam klid, no jo, co nadělám, že?
Ale ti lidi tam byli fakt happy, trsali tam jak divý :grinning:
21. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak jsem udělala na stránkách fotolabu kalendář a pak se mi to kouslo, já se z toho picnu. No a navíc Alex ječel skoro hodinu. Jsem ho zavřela do ložnice, protože jsem na to fakt neměla. Už usnul, když mu došlo, že si nic nevyřve. :angry:
21. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
tak teda my jsme dneska měli úplně kouzelnej den, filip se od rána pořád smál a co vyváděl ted večer no to byla hotová divočina :grinning: tak snad se dost utahal a bude chrnět co nejdýl. dneska budu koukat na ty sněženky ještě jsem to neviděla tak jsem zvědavá jaký to bude. tatku máme na melouchu tak kdoví s jakou dorazí :rolling_eyes:
21. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
taky sun koukam na snezenky, vcera na ty drivejsi, dali to dobre po sobe :slight_smile:
sabinka usina az ted, jak tu byla mamka, tak to mame posunuty.. tomas varil vecu a my se sabcou koupaly ve velky vane, jednu fotku jsem hodila do albika :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
andrej: krásně jste se rochnily :wink:
21. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahoj holky...nemám nějak čásek!!
my jsme už zdravé a spinkáme konečně celou noc!!

Tak zas pádím....koukat na sněženky...papapap zítra snad dočtu a pokoukám na vaše dětičky!!!pap :wink:
21. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Takže včerejší večer docela ušel akorát jsem ještě malýho v půl 9 musela dokojovat aby usnul a pak s holkama no trochu jsme pokecali :wink: ale jelikož oni mají holčičky kterým je už přes rok takže jsem se chvilkama moc nechytala :unamused: ale bylo to docela fajn :wink: domů jsem dorazila v půl 12 a chtěla jsem zase odsát jako každý večer,ale prcek se probudil za 10minut 12 a dožadoval se papů :confused: to už se fakt strašně douhooo nestalo tak jsem ho nakojila a do postele jsem šla kolem 1 a pak v půl 3 zase plakal,ale to jsem ho ukonejšíla a spinkal do půl 6 :dizzy_face: a ráno měl teplotku lehce přes 37 a to měl i k večeru a taky docela rýmu,ale jsem přes den stříkala Vincentku a zdá se že to doooost polevilo :slight_smile: takže asi malinko reakce na poslední hexu :confused: a v podvečer jsme ještě jeli k babi páč bude mít ve středu svátek a tam byl docela v pohodě a pak už se mu chtělo spinkat a tak spustil sirénu a ve finále usnul v autě asi 50 metrů od baráku a dřímal doma ještě dobře půl hoďky :slight_smile: a pak večerní kojo a už ani nechtěl dokrm a už dááávno dadááá a tatínek taky :grinning:
Tak a jdu dočítat :wink:
21. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Teda holky vařící manžele vám závidím :dizzy_face: já bych se dočkala maximálne bylinkováho čaje :grinning: nebo kafete :grinning: ale zase dneska nahazoval zazděný okna v dílně :wink: hold je to spíš kutil než kuchař :dizzy_face:
Tak jdu do sprchy a pak se podojit a hurá spinkat :dizzy_face: :dizzy_face:
Všem přeju dobrou noc a sladkéééééé sny :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak se mi nakonec včera podařilo odeslat objednávku na kalendáře, tak jsem ráda.
Ještě koupím neteři a synovcovi nějaký hadry a vánoce z krku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko.

Kači, můj je taky spíš kutil a pracant než kuchtík :wink:

Jitu, to jsi dobrá. Já nemám ještě nic a ani nevím, co budu kupovat.
22. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky holkyjá už v podstatě taky mám vyřešené dárky.Taky budeme nadělovat kalendáře,a taky hrníčkya otisk tlapek Vojtíka.
Včera byl docela náročný den,nejdříve nákupy,odpo oslava,no byla jsme ráda,když jsme zalezla do postele.Dneska nevařím,jedeme k našim
22. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Blani, no proto budou kalednáře :grinning: Abych nemusela nic řešit. My si nedáváme žádné hodnotné dary, spíš jen blbosti pro radost.
22. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc klasika a ted už má zase pusu od ucha k uchu. tak martinovi jde obojí, jen věčně nemá čas :grinning: včera přišel v deset a dneska už je zase na hokeji a dorazí ve tři a pak ještě jde dodělávat co včera nestihl :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže víkend opravdu rodinný :angry: jitu to ti závidím ty vánoce, já jsem teprve na začátku, ale jsem říkala, že to letos nebudu nějak řešit asi to vyřeší drogerie stejně už všichni všechno mají.
22. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Jitu :grinning: :wink:

Sun, my máme taky rodinné víkendy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Manža furt něco dělá a když je výjimečně chvilku doma, tak čučí do počítače. A to furt vykládá, že ho ten internet už nebaví :grinning:

Já jsem se rozhodla, že Marečkovi nakonec toho mluvícího pejska koupím. Už jsem na netu našla i za nějakých 800,- cosi. No a našim vůbec nevím. Chtěli bysme se jít vyfotit a nějakou zvětšenou fotku jim dát, ale to nevím, jestli stihnem. Hlavně musím té fotografce už zavolat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Andrejko, my jdeme taky k našim na oběd :sunglasses:
22. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
No právě, všichni všechno mají.
Drogerii já nekupuju, jsem na prášky, když mi někdo dá něco z drogerie, protože hned tak něco nepoužiju :grinning: Většinou to skladuju a pak vyhodím.
Jsem říkala manžovi, když už mi někdo chce koupit něco z drogerie, ať koupí 9kilový balení Arielu :grinning: nebo somat gel do myčky. :grinning: :grinning: :grinning:

Našim jsem to říkat nemusela, ty dávaj prašule a tchánovcům to muž nějak naznačil. Jeho máti s oblibou dávala drogerii :grinning:
22. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
tak já už jsem s fotografkou domluvená, přijde tuhle sobotu jen si ještě musím určit čas, asi napíšu ted po ránu to má dobrou náladu odpoledne většinou spí tak, aby to tu celý neprořval. kalendáře máme taky, k tomu jsem říkala jen nějakou drogérku a odchod :wink:
22. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Hrníček nechám udělat manžovi, ale až po víkendu, aby o tom nevěděl :grinning: A nechám to tady v DM, tak to bude aspoň tajný :grinning:
22. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
takhle to u nás je s drogerkou pro martina má zásobu na dva roky a holí se jjednou za měsíc :grinning: ale u ženskejch je to v pohodě. já chci právě martinovi letos koupit zastřihávač, protože holení ho nebaví.
22. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
dobre ranko kocky :slight_smile:
jitko dej prosim tip, kde si nechat udelat kalendare! :wink: taky uz bychom to radi odeslali, pak toho budou mit toliik..
kaci, kuchar nebo kutil, to mas fuk, hlavne ze nejakou tu praci doma zastane :wink: :slight_smile:
no ja vubec nevim, co tomovi k vanocum.. mam malickosti, ale to hlavni nevim..
22. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Jitu, to je fakt, radši prášek na praní, než 10 mycích gelů a šampónů. Já je teda využiju, ale jenom proto, že jsem je dostala. Sama si kupuju jiné.

Sun, ona přijde k vám domů? To budete mít dobrý :wink:
22. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
jo ona je ze slovenska atelier má na slovači a tady ve městě má přítele u kterýho je na víkendy, kámošce fotila svatbu a moc pěkný fotečky. konečně taky budu mít s filípkem pěkný fotečky protože na tohle je martin úplně levej no levej spíš línej :stuck_out_tongue_closed_eyes: když mu řeknu at nás vyfotí tak to máčne aníž by se zajímal co z toho vzniklo.
22. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Sun, tak to máš super. Já taky musím manžovi říct, aby nás vyfotil. Ho to samotného nenapadne.

Na nově je Kdopak to mluví, to mám hrozně ráda :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
holky my zas fotime porad :sweat_smile:
22. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
tak holky my jdem dneska na tu mrkev, jsem to chutnala a teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám mrkev ráda.a už se nám tady prdoch probouzí tak jdem na to. odpoledne jedeme s našima nakupovat no samozřejmě nám martin sbalil auto a v něm i autosedačku :angry: ale pošle nám jí po sousedovi tak alespon tak nemusíme celej den sedět doma u nás je od rána mlha a nevypadá to, že se zvedne.
22. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
čágo kočky

tak my noc taky klasika, zalehnutí v 20h, spala do 2:30 na kojo, pak do 6 a pak už nespala. Zato teď dříme už hodinku.
Pěkně si tu noc zkrátila, potvůrka. Taky vám prcci spávali třeba do 7 nebo 8h a teď ani tuk? Začne brebentit v postýlce a je po spaní.

Pořád váhám nad tou kapsou DE LUXE, mám ji objednat nebo ne?? Zas se nemůžu rozhodnout :sweat_smile:
22. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.