• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun je hnusně, u nás taky, chceme odpo do lesa na prochajdu, ale nevím jaký to tam bude :sweat_smile:
22. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
tak mrkev perfektní jí polykal jak mazák :grinning: jsem ho podložila plínou pak jednu dopředu a ještě bryndák a mrkev byla jen kolem pusy. šikula můj. ted se půjdu najíst já a ve dvanáct vyrážíme. charlii bacha abyste v tý mlze nezabloudili :wink:
22. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
charlie, my tu DELUXku mame a je fajnova :slight_smile:
ja delam zapecene kotlety s cibuli, sunkou a syrem a k nim asi krokety aneb zijeme zdrave :grinning:
22. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
teda andrej u vás je vždycky něco dobrýho :dizzy_face: a co dezert dneska nebude? já tady lítám od okna k oknu a čekám, kdy dorazí ten soused se sedačkou a zatím nic :angry: naši vezou bráchu na autobus takže je nemůžu zdržovat ach jo.
22. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
andreasku a jak malou pod tu kapsu vlastně oblíkáš?
22. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Andreasku, já to dělala na www.fotolab.cz dá se to tam rovnou vkládat, nepotřebuješ program a taky to hlásí, jestli ta fotka je dostatečně kvalitní. No a pak se to dá vyzvednout v nejbližším fotolabu.

Charlie, kapsu si kup, Já jsem s ní moc spokojená.

Zjistila jsem, že za týden bude advent, tak jsem se dala do oken, ještě mi chybí v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme obědvali, nechám to slehnout a pak musím na okno. Ještě mě čeká sušárna a žehlení. Dneska jen kojím,jinak se stará manža, dokonce i krmil mrkvičku. Alex měl domácí výtvot, zblajznul to hned.
22. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
jitu a za kolik jsi tu kapsu koupila? Je to do těch 1200 že?
22. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Kupovala jsem ji na www.latkovky.cz myslím, že 1119.
22. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
a za jak dlouho ti došla?
22. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
No já si ji vyzvedávala, ale do těch 5 dnů. Ono byl zrovna den volna.
22. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahojky,
tak Mareček měl včera k obědu poprvé doma vařený brambor a myslela jsem, že se poblije, tak jsem mu ho smíchala s mrkví a to nic moc, ale trošku toho snědl, dnes jsem otevřela od Hippu mrkev s bramborem a moc mu to chutnalo - pak jsem zjistila proč - v té lahvičce je složení 78 % mrkev a jen 10 % brambor a voda, takže se nedivim, že mu náš brambor + mrkev 1:1 nechutnal :grinning:
22. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Jmisa - to Alex asi bude jiný jedlík - chtěla jsem se zeptat - kolik mu toho dáváš? Já mu dávám pořád tak nějak nastejno, dnes jsem mu tedy dala trochu víc, protože si to vyžádal, tj. půlku té lahvičky 125 ml, jinak jsem mu ji dávala na třikrát - a pak ho vždycky dokojím - ty už ho po zelenince nedokojuješ a nahrazuješ tím plně jedno kojení? - díky :slight_smile:
22. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
charlie, malou oblikam normalne pod kapsu, jako by sla do kociku pod fusak..
sun, my jsme na to "zradlo" hrozne, laska prochazi zaludkem, ne? :grinning: dezertik byl, ale dnes pekla sabinky prababicka pro zmenu, tak jsme dostali :slight_smile:
jitko diky moc, juknu na stranky fotolabu.. :wink:
22. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
tak jsme z nákupu zpět, koupila jsem pod stromeček dvě knížky jednu gumovou a druhou látkovou a malý lžičky na tu mrkvičku :slight_smile: prababička koupila pod stromeček takovou pěknou mističku s hrníčkem. tak kačí bramburek nešmakoval jo? chtěla jsem ho pak taky zkusit tak jsem zvědavá. holky po tý mrkvi mám dat co? třeba květák nebo brokolici? nebo ten brambor s mrkví? ono je to asi jedno co :sweat_smile:
22. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Čus bus mamulky :slight_smile:
my byli dneska skoro celý den u našich :wink: a prcek je už docela mrzutej a spací :confused: na prochajdě tomu moc nedal a už to pak nedohonil :confounded:
Jinak vánoce :astonished: jímá mě hrůůůza když si vezmu že jsou tu za 5 neděl :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mazec,budem dávat kalendáře a pak asi taky nějaký drobnůstky :wink:
22. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Kacenko, plně nenahrazuju, ale kojím až za hodinu po to jídle. Dneska snědl tu lahvičku celou, teda tu 125g, ale měl v ní už domácí mrkev jen jse mu tam stříkla olivový olej.
22. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Sun, obvykle se dává brambor s mrkví, většinou na to nejsou alergie.
22. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
ahoj holky tady vás zdravím. Tak u nás se křtiny posouvají kvůli těm oknům,teď ve čtvrtek přijednou a bude tóčo a navíc je mamka manži nemocná, tak to máme přesunuté na 9.1.
22. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
tak kapsa objednána a dokonce je to možno osobně odebrat v Brně, to čučím, ani jsem netušila, že jsem vybrala takový eshop :grinning:

Jdu na suprstar, doufám, že vypadne Lacho :confounded:
22. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
ja delam kalendar ve fotolabu :wink: diky, jitko, za tip :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak kalendář jsem taky tvořila, dneska ráno jsem ho dotvořila. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
evulko a v cem jsi ho delala?
ja ted jeden na zkousku odeslala do fotolabu :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
myslím Dm. :slight_smile: máme to v notebooku a teď s mi ho nechce zapínat.

tedy holky ten Lacho v superstar byl trapnej až to bolí s tou včelkou Májou. :sweat_smile: :rolling_eyes:
22. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
evulko, to mas fuk s tim kalendarem :slight_smile:
ja na superstar nekoukam, me to moc nebere nejak posledni dobou.. dobrou noc holky a zase zitra :slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
andrej: tak to je opravdu ten z dm drogerie. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
evulko diky :slight_smile:
kolik jsi jich objednala? ja jen jeden prave na zkousku zatim a uvidim, jaky bude a kdyz fajn, tak objednam dalsi :slight_smile:
celkem asi tak 5 bych jich chtela..
tak ja uz jdu opravdu do hajan, pekne sny :slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás noc hrůza. Teda pro mě, Mareček je čilej až hrůza :grinning: . Uspávala jsem snad na 5x. Vždycky usl, na mě spal a když jsem ho dala do postýlky, tak se po chvilce vzbudil. Trvalo to od půl 8 a o půl 11 jsem se už smiřovala s tím, že budu spát v sedě s Marečkem na sobě :sweat_smile: . To ale naštěstí už usl. Pak vstával ve 2, ve 4 a chvilku po 6 a to už bylo definitivní :rolling_eyes:

Ale, Heli, jestli jsi měla svou obvyklou noc, tak si nestěžuju :grinning:
23. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoj.

Blani, ty máš teda s tím uspáváním :confused: Alex včera chrněl už v půl 7, se najedl, položila jsem ho dopostýlky a než jsem ho zakryla, tak byl tuhej :grinning:
23. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Jitu, mám. Mamča mi říká, ať ho nechám vybrečet v postýlce, ale na to teda nemám.

Jo, a manža ještě ve 4 ráno čučel na TV, že nemůže usnout. A když jsem se ho zeptala, jestli zkusil tu TV vypnout a spát, tak řekl, že se chce dívat :fearful: :zipper_mouth: . Taky měl ráno pěkný pytle pod očima :sweat_smile:
23. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Blani, no já ho v sobotu vyřvat nechala, zavřela jsem dveře, sepla monitor a šla jsem vedle. Byl najedenej, suchej, pochovanej. Jak jsem ho zvedla, tak přestal bulet a začal se smát. Tak šupajdil do postýlky.
23. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.