• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kaci no uvidime, jestli se to srovna, kez by jeste no..
ahojky hani, tak sis to s mamkou uzila vid, vsak se zase urcite brzy uvidite.. co na vanoce? :slight_smile: jinak jsme na tom v noci stejne jako vy, taky kojo po 2 - 3 hodkach.. :pensive:
kacenko, dr. se zeptam, mozna ji i brnknu, uvidim, co dnesni noc..
nozicky uz mala taky objevila, ale do pusinky si je neda.. jen pokud ma vetsi gatky, tak tu latku si tam nacpe, ale nozicku jako takovou ne..
23. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
reni,,jj zvracení,průjem,teď se tady snažím do sebe dostat aspoň půlku rohlíku.Tak ráda bych šla spát,jenže Vojtík je vyspinkaný.Už tak byl hodný že jak s evbudil v šest tak pak spinkal do devíti,jenže co z toho když mi furt na hajzlu.
Tak ym s příkrmama nemáme žádný problém,Vojtíkovi chutná všechno,to spíše se někdy odtahuje od flašky s mlíkem.
23. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojky Hani,to ti věřím že bys raději zůstala u mamky.A je super že Sofinka objevila nožičky. :wink:
Andy snad,to jsme si včera říkala chudák Jindra jenže na mě to přišlo jak z čistého nebe,prostě hned křeče a bylo to.
23. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Reni tak zkus mrkvičku normoš ohřát a kup si termotalířek-má dvojté dno takže tam naleješ teplou vodu a jídlo ti nevystydne :wink: např.: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14631027&tab=7 :wink:
Andrej teda :confused: tak ať je vám brzy líp :wink: možná je to nějaká střevní chřipka nebo tak něco :confused:
23. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
No nevyspím se fakt skoro vůbec sotva zaberu tak už mě malá zas budí aspon mi to tak připadá..
Andy tak to vás lituji,co jste to chtyli za hnusnýho vira?Tak at je vám brzo líp..
Na Petra zas leze nějaká chřipajzna,doufám že ne ta prasečí,tak je možná i lepší že odjel aspon neohrožuje Sofinku..
23. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
TAk jsme zpátky z venku. Pěkně jsem teda vymrzla. Samo, že jak jsem vytáhla Marečka z kočárku, tak se probral a už neusl, ale přitom pořád zíve :rolling_eyes:

Reni, tak ať je bacil brzo pryč :wink:

Hani, to ti věřím, že se ti u mamky líbilo. Konečně jsi nebyla pořád sama, co.
23. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky díky,snad bude lépe,zítra jdeme na první hexu,tak nechci jít se sáčkem :grinning: Ale už je mi trošičku lépe,snad ten rohlík v sobě udržím.
Ven se dneska asi nedostaneme.Vojtík jakoby tušil že je něco v nepořádku,tak je strašně moc hodný,hraje si tady na dece
Největší obavy mám o toho špuntíka,aby něco nechytl,ale vypadá v pohodě
23. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
blani, my jdem ven ted, je tam desny fucak, na seznamu jsem cetla, ze se blizi silny vitr + dest.. :confounded:
23. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Andreasku pošli mi prosim odkaz na tu cestovní postýlku co máte..
23. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
jo jak ses na tom blanko s diplomkou? ja s bakalarkou nijak, ale ja to brzy napravim :grinning:
23. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Andrej, já taky nijak, protože ještě nemám oficiálně schválené téma. Naše škola je v tomto dost pomalá a naprd :confounded:
23. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
kači dík za tipa na talířek :wink:

já du nachvíli zalehnout malá chrní tak se trochu vyležím,je to hrozný kdyyž jí nemužu dát ani hubana,kolem ní chodím s rouškou jak debil :unamused:
tak zatím pá a já ještě mrknu
23. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Reni, tak si odpočiň. Si nedovedu představit, že mám horečky, to musí být mazec :unamused: . A nemoct dávat pusinky je ještě horší :pensive:
23. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj ženy!

Teda četla jsem letmo tu uspávací metodu, kterou sem dala jmisa a přijde mi to vážně hrozný!
"Dítě bude provádět důmyslné akce, aby vás znejistilo. Může dělat scény, zvracet, brečet ... "

To jako má být normální??? Nedá mi na toto nereagovat..
Přijde mi, že autor má za to, že dítě je nepřítel, který se prostě musí rodičům vzdát. Taky ona poznámka o tom, že neděláme rozdíl mezi kojencem a čtyřletým dítětem, je fakt na hlavu. Čtyřletému dítěti už se přece dá leccos slovně vysvětlit, ale kojence těžko k něčemu ukecáme, no ne.
23. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Janne, ta věta o tom zvracení se mi taky nelíbila. Ale já na to stejně psychicky nemám, takže budu pořád hodiny uspávat na rukách :pensive:
23. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Takhle krmí tatínek. Stačí posouvat dál, dávám link na první jejich fotku
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/#DSCN6081.JPG
23. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Jitu, jde jim to spolu moc dobře :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky,

tak my jsme taky doma z procházky, sice sluníčko svítí ale ten vichr nic moc, jsem ofoukaná :grinning:
23. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahoj...

držte prosím holky palečky pokladu124, páč je od včera v porodce, odtékala ji včera malinko plodovka, tak jsem ji vyhnala do porodnice, nakonec si ji tam nechali a ted psala že ji budou vyvolávat porod, pokud se to nerozeběhne samo...jde o to, že je 32tt...tak to doufám vše dobře dopadne...víc nevím, asi se chce mimi ven! :frowning2: :wink:
23. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
a bude se jmenovat Markétka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Smouli držim vše co mám to si teda Markétka pospíšila,mohla být ještě aspon měsíc u mamči v bříšku..
23. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Šmouli, jsem si říkala, že ještě nebyla tak daleko. Ale určo všechno dobře dopadne :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
šmouli: to tedy držím palečky, ještě má Markétka čas
23. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Reni :wink: rádo se stalo :slight_smile:
Evulko u nás taky fičí :wink: asi než půjdem na procházku hodím do košíku u kočárku pár cihel aby nás to neodneslo :grinning: :grinning:
Šmouli :astonished: chudák pokládek :pensive: držíme palečky ať Markétka ještě chvíli vydrží v bříšku :wink:
Jitu pěkně jim to jde spolu :wink:
Blani jj taky si nedovedu představit prcka nepusinkovat :confused:
Andy tak snad už bude líp :wink:
23. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Kači, někdy bych cihle na kočárek taky potřebovala :grinning: . Když je fakt fučák, tak su ráda, že se sama udržím na chodníku, natož tak s 15kg kočárem :sweat_smile: . A když zdvihnu kolečka, abych mohla zatočit, tak to mám kolikrát fakt co dělat :grinning:
23. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Kolem 2. přijede manža a jedu na kontrolu s těma prsama a chcu se stavit ještě v jiným hračkářství omrknout hračky :grinning:
23. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
káťa, vidíš to mě nenapadlo s těma cihlama,tak příště :grinning: Ale jak je vidět, jsme s Davídkem těžcí oba dost, tak nám odnesení nehrozí :grinning:
23. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Už mi přišla z Anglie ta Opice Žofka, to byl fofr.
23. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
jitu, přes co jsi objednávala? :wink:
23. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jitu my jsme v očejívání na páva Emila :wink: :grinning:
Evul :grinning: :grinning:
Blani a je to už lepší s těma kozenkama??? :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.