• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
23. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
káťa: páv je dokonalej :wink:
23. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
a ten los Eda je krásnej :wink:
23. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Evul jj už se na něj taky moooc těšíme :dizzy_face: ale bude až k vánocom :grinning:
23. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kači, díky za optání :slight_smile: . Teďka před krmením se mi rozplynula poslední zatvrdlina :slight_smile: . Sice jsou ty prsa ještě bolavý v těch místech, kde byly zatvrdlý, ale hlavně, že už nejsou :sunglasses: . Jenom mám ve středu bradavek nějaké bílé tečky, což netuším, co je a při kojení to dost bolí. Ale aspoň Marečkovi teče mlíko, tu bolest přežiju :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
káťo, to bude malej z toho paf :grinning:
tak to bude mít radost, až si to tady přečte, jak na ni taky myslíme :slight_smile: :slight_smile:

jinak jsem dočetla a koukám jak je andy s jindrou marod a reni taky...tak se holky vykurýrujte...já měla angínu taky minulý týden, už jsme všichni zdraví!! Ale nikola nemá moc silnou imunitu, takže to bude za chvíli zas...tak dlabeme preventivně vitamíny aspon, se tomu taky člověk nevyhne :unamused: a to budte andy a reni rádi že vám v noci spinkaj...vstávat ještě k nim je fakt utrpení :confounded:

já byla už od 9h do 11.30 venku a je krásně, ted trochu pofukuje, sem tak fičák, asi už to sem dorazí...

jo a normálně jo.....v pátek mi přišlo na účet 14tis...čumím jak blázen a dnes běhám po spořce a úřadech, že to asi musí být omyl, že nic nečekám a nakonec to fakt je moje :grinning: je to: oznámení o výplatě částky sociálního příspěvku...dorovnání, já brala málo tak my to vyrovnali...asi :slight_smile:
Mně se ty lamaze hračky moc líbí, ale ve skutečnosti nemají některé moc "funkcí". Že třeba jenom šustí a píská, např. náš klokan Skipy. Ještě máme blešku Anežku :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Šmouli, tobě přijde tolik prachů a ty lítáš, že nejsou tvoje? Tos měla ututlat :grinning: . Ale stejně jsou tvoje, tak to je super. Něco hezkýho si kup :wink:
A včera jsi dávala nové fotky, to má Nelinka tak moc modrý oči nebo to tak vypadá jenom na fotkách?
23. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
U nás fouká hroznej vichr pořád přemýšlím zda vyrazit ven nebo ne,ale asi půjdem..
My máme blešku Anežku a včelu Frediho :slight_smile: ještě by se mi líbila nějaká ta panenka nebo víla..Sofinka si tyhle hračky dost oblíbila..Jo a máma ségře pro malýho koupila v Vánocům toho fialovýho pejska,ale jak se jmenuje nevim..
Blani a cos měla s prsama? :confused:
23. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
šmouli: malá je krásně okatá to je pravda a krásně modrý očíčka
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Blani, no tak bude asi ucpané cosi. Jendou se mi to udělalo, vypadalo to jako puchejřek s mlíkem. No pomohlo to propíchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyteklo z toho mlíko.Našla jsem to a kojeni.net, ale když jdeš k dr., tak na to upozorni a oi Ti to udělají.
23. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ty joo Káto dobrý stránky že bych jí nakonec tu panenku Emilku objednala? :confused:
23. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak ségra bude mít slona Matese,sem si myslela že je to pes :grinning:
23. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hani, strašně zatvrdlý. Mám antibiotika. To jedno jsem měla zatvrdlý ze 3/4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu, taky si to myslím. Pokud nezapomenu, tak jim to řeknu. Já si vždycky říkám, co musím říct nebo na co s zeptat a pak na to zapomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Teda Hani, splýst si slona se psem. Styď se :grinning: :wink:
23. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
taky budu držet palečky Markétce,sice měla čas,ale asi už se chce podívat na tento svět,a slavit Vánoce s maminkou a tatínkem.Tak malý se rozhodl že spinkat nebude a já bych tak ráda zalehla.Bolí mě celé tělo,ale to hlavně z nevyspání.A venku sluníčko,a my zalezlí doma,sjme si říkaliže bychom ani ten kočárek nesnesli dolů.
Market moc krásné fotečky Nellinky,je moc krásňoučká.Jitu vidím že Alexovi fakt chutná.Vojtík měl dneska brokolici s bramborem.Ale už mu pomalu chci dávat masíčko.Zatím ve skleničce.
23. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
blani já myslela, že to byl třeba omyl :grinning: a manža mě taky vyblbnul, on je takovej poctivec, prej at si to raději ověřím....mě chodilo dycky 4tis a najednou 14tis :astonished: bych to třeba vybrala apak by to po mě chtěli...a kde to pak vzít?? se to stalo prej jeho známému -taky se tam smáli na úřadě, že to tam ještě nemeli aby si to někdo ověřoval, ale v dobrým, jéééé mě bylo trapně, ale tak jsem je aspon pobavila :grinning: prej je tam někdo pořád jebe, že nemá prachy a já tohle :grinning:

má je modré...asi po mě, nebo dědové mají taky baterky :wink: ale když bleskne blesk z fotáku, tak ji to asi víc rozzáří :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
jo a je teda ten rod přísp teda 7.600kč????????????????nebo to snížili??????????doufám že ne!!! :angry:
23. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
díky andy!!!!
23. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
na a jak asi vidíte na fotkách, tak je focená skoro pokaždé v chodítku...se jí tam jako moc líbí...dycky tak na chvíli a šup zas do lehátka a pak natahuje a fnuká, tak šup do chodítka a je klíííd, je na to teda majinka etě ale je tam spokojená...
jinak bych zapomněla už paseme....a na rehabku nemusíme, najednou se ji to začalo líbit :slight_smile:

tak já zas pádím mám spicha s kámoškou
23. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky kdo vsechno si kupujete nejake lamaze zviratko?
ja o tom take premyslim, jeste nic od nich nemame.. ja dnes objednala drevenou chodici kravicku, ale koukam, ze ze stranek uz zmizela.. mozna ze meli posledni a ja ji vykoupila :slight_smile: je to na tenhle princip :slight_smile: http://www.malysvet.cz/drevene-hracky-pro-deti-26/zviratka-a-postavy-24/pochodujici-drevena-kocicka-204.html
23. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
andrej: mně se taky strašně líbí dřevěné hračky, jsem na ně nějak ulítlá :grinning:
23. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
ja taky evulko, tenhle obchod je na proseku, kousek od nas, takze si to tam osobne vyzvednem a nemusim platit postovne anebo proste rovnou si to tam zajit prohlidnout a koupit :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mně se taky dřevěný hračky líbí, ale ty asi nejsou od půl roku ne? :unamused:
23. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Andrej, já lamaze už mám 2 a další kupovat nebudu.
23. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
hani promin ja nevidela, ze chces poslat odkazek na tu postylku, my sly ven..
tak tady je :wink: http://www.kocarky-postylky.cz/?p=productsMore&iProduct=357&sName=Cestovni-postylka-Lulu-1 my mame tu pistaciovou, kdyby byl druhy chlapecek :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
My už máme Lamaze 3 a mohla bych kupovat dál, Alex si rád šustí :grinning:
23. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
jitko, od pul roku ne, ja ji to budu spis ukazovat, jak ta kravicka chodi dolu, nez bych ji to dala na hrani :grinning:
23. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
andrej, tak to máte fajn. Určitě je to lepší si to prohlídnout.

Holky Davídek si pořád cpe prstíky do pusinky na spodní dásničku a hrozně brečí....mohly by to být zoubky? :cry:
23. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.