• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ty dřevěný chrastítka jsou taky boží.
23. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
a koukám, že mají i dřevěné kostky, ty časem určitě pořídíme. Já jsem si s nima krásně vyhrála, když jsem byla malá.
23. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
evulko no s temi zoubky je to mozne..
maji tam moc krasny dreveny vecicky, to by se utracelo, co? :slight_smile:
mne ted dorazil zimni fusak emitex cerna - lila a dva darky, tak jsem rada.. jedno chrastitko + pribor canpol babies :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
andrej: ten fusak je super, aspoň já si ho tedy nemůžu vynachválit. My máme kombinace černá oranžová. :wink:
Já nevím, furt si do těch prstíků jakoby kouše a plače u toho. Jdeme tedy teď ve čtvrtek k doktorce,tak se pozeptám. Jinak zítra odjíždím k našim, budu tam asi 14 dní, tady se budou dělat okna a malovat se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
jo to by se opravdu utrácelo, už se těším, až je budu kupovat. :wink:
23. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
to ja taky :slight_smile:
u vasich si tedy date, ale zas to tam budou mit pekny :slight_smile:
ja ted objednala jeste tu motyli vilu, at mame taky aspon jednu lamazku :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
andrej: to právě budeme dělat tady,tak zdrhám k rodičům,abych tady v tom bordelu nebyla s Davčou víš?
tedy to se bude Sabinka mít. :wink:
23. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
evulko jo taakhle.. tak to jo, uz to chapu, blik cvak :grinning:
23. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Andreasku děkuji za odkaz.. :slight_smile:
Tak jsme se vrátili z procházky,Sofča ještě spí v kočárku..venku je to šílený sice svítí sluníčko ale ten vítr je fakt hroznej,se nedalo pořádně ani jít.. :angry:
23. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Blani a jak se ti to stalo že tě zatrvdly? :confused:
23. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Andreasku tenhle fusak máme taky černá-růžová a je fakt super budeš spokojená.. :slight_smile:
Jinak já ty dvě hračky od Lamaze koupila u známý po jejim chlapečkovi kterého ty hračky vůbec nezajímali tak mi je prodala- jednoho za 150kč dobrý né? :slight_smile: Sofču baví moc.. :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Taky jsme byli venku, pěkně tam tedy fučí.

Fusak od Emitexu jsme Alexovi taky zkoušeli, ale ten kratší díl už mu byl krátkej a tak jsme vzali s praktičtějším rozepínáním ve středu fusaku, teda praktičtějším pro nás. Taky mám zespod protiskluzovou vrstvu, tak to byla taky výhoda.
23. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
ja uz ho dala do kociku, ale sabcu jsem do nej dat jeste nezkousela, myslim, ze nam bude ta kratsi vrstva stacit a pristi rok pak ta prodlouzena nasada bude fajn..
ja ted vyluxovala, uvarila kvetakovou polivku, vecer budu delat domaci pizzu.. a zadne sladke peceni nebo budem s tomem jako dve koule :grinning:
23. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Andreasku ty taková pekařka a nebudeš nic péct? :astonished:
Já u mámy nezhubla ani deko,takže budu muset zas začít se omezovat jinak to do února dolů nedám..
Andreasku a má ta postýlka přebalovací podložku?
23. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
hani, prebal. podlozka tam je, ale nejspis uz bude sofince mala..
23. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
ale jinak spokojenost s postylkou :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
sabca se naucila vyhazovat hracky z postylky a z lehatka, to je neco.. jdem si tedka zpivat :grinning:
23. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
andrej: v pohodě :grinning: hlavně, že jsme se domluvily :grinning:
23. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
andrej: Davídkovi taky zpívám, kouká na ně jako vyvoraná myš. :grinning:
23. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
evulko, ja sabce zpivam porad, takze ona je zvykla :grinning:
hlavne ty pisnicky co sem davala andara odkazy, to jedem porad dokola :slight_smile:
23. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
to já taky zpívám pořád, právě si asi myslí o mně hezké věci :grinning:

já chci taky odkaz, ten mi nějak unikl
23. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
ahoj - tak mi taky máme fusak emitex barva černá limetka- už jsem ho používali, ale když bylo chladněji - ta krátká verze mu je tak tak, takže do sporťáku budem muset už prodloužit :wink:
taky mu pořád něco zpíváme, i si vymýšlíme - většinou s našima, tchýně zpívá hrozně falešně :grinning: s našima nám to pěkně ladí :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
kači: tchýně nemá hudební sluch....no i tak se snaží :grinning:
23. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
evulko, odkaz uz nemam, bude nekde na predchozich strankach, ale pisni mi od ip mejlika a ja ti to poslu :wink:
23. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
andrejko, máš ho tam. Děkuju
23. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
tchýně se snaží, ale ona i naštěstí sama ví, že zpívá falešně a tak se do toho moc nehrne, spíš mu písničky povídá jako básničky :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
aha a sakra.. ono to bylo zazipovany a ja si to rozbalila a ted nevim, jak to zpatky zabalit :sweat_smile:
23. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
tak my jsme před chvílí přišli z procházky, ten vítr je tam neskutečnej, ale musela jsem ven, protože doma mi Mareček spí jen tak 1/2 hodiny a venku i třeba 2 hodiny, teď se mi posadil malej v postýlce jako pejsek :sweat_smile: :confused: asi budem muset dát dno postýlky o něco níž, aby nevypadnul ven :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
23. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
ja to nemuzu najit od te andary.. jak rika jeden muj spoluzak - kurva drat :grinning:
23. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
andrej: tak to nehledej...nedělej si s tím hlavu.

kači: tak to může být taky zajímavý, vyprávět písničky :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.