• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani zas jsi to měla rychle za sebou a to že si něco nepamatuješ je myslím jenom k dobru, hlavně že jste oba v pořádku :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Fakt je to běžný? Já su z toho celkem dost překvapená. Jak někdo říká, že to bylo úžasný, když mu položili miminko na bříško a tak, tak já si ani nepamatuju, že mi ho tam položili :confused: . Nebo třeba Andrejka říkala, že brečela štěstím, tak to já jsem nebyla schopná absolutně ničeho.
24. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak to já si tlačení vybavuji moc dobře :unamused: pořád jsme řvala že to bolí a že už nemůžu,at mi pomůžou..
Blka rodili jsme se Sun stejně,ale ona to měla rychlejší,takže Filípek je narozen dopoledne a Sofi už odpoledne..
Zrovna se mi vzteká v postýlce,ale já jí nechám trochu vybrečet,před hodinou dostala najíst,takže hlad mít nemůže a nosit jí pořád nechci,aby si nezvykala že trochu zabečí a už jí zvedám..
Blani: to jsi měla pěkný porod, to že si něco nepamatuješ hlavně bolest, tak je jedině dobře.
Charlie, právě si taky asi říkám, že je fakt dobře, že si ty obrovské bolesti nepamatuju.

Hani, ahá, jo Filípka si pamatuju, ale tebe už ne, tak jsem se už možná pak nedostala k PC, proto o tobě vím a přitom nevím :wink:
24. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Kateřino, ale bolest šití si vybavuju ještě i teˇˇd moc dobře, protože se z lehu hrabu jak důchodce a ještě ani nesedím :sweat_smile: . Včerejší jízda autem byla moooooc bezvadná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
blani: tak hlavně, že to šlo dobře. Jsem zvědavá na sebe. A co plenky, už používáte látkový?
24. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Evule, zatím ne, zatím mám jednorázovky. Látkovky chcu zkusit, až bude trošku líp. Možná příští týden nebo tak. Uvidíme uvidíme.
24. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
blani: hezky jsi ten porod popsala opravdu ukázkově, jak jsi taky popisovala to šití, to teda au au :slight_smile:

Už bych to chtěla mít také za sebou a mít malou na světě, ale to asi všechny co tu ještě zbýváme, že :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
A tipuju, že v porodnici byl náš Mareček jediné miminko, které mělo kabátek, čepičku a ještě bylo v kožešince :grinning:
blani: já to budu mít taky tak. Pochybuju, že bych se do toho dala, hned jak přijedu z porodnice. Nejdřív se musím nějak zaběhnout.
Kateřino, ten doktor u toho šití prý pořád vtipkoval. Taky vůbec nevím. Prý, jak jsem říkala,au to píchá, tak říkal: To musí, je to jehla :grinning: . A prý pořád něco říkal.
24. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
blani netrap se tím, že jsi se nerozbrečela štěstím nebo že jsi necítila to či ono, každá jsme jiná, tak i ty pocity a prožitky musí být jiný... Chápu, že tě to překvapilo, já ti pak napíšu, co překvapilo mě, jo? :wink:
24. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Blani no totok? Takovou srandu já teda nemusím, kdyby to řekl mě a já to zaregistrovala tak bych ho asi kopla :angry:
24. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
blani, to je pěkný, že mají smysl pro humor, ale myslím, že maminky to vůbec nemůžou vnímat, přesně jak píšeš, že nevíš :grinning:
24. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Evule, jo jo a zvyknout si na to, co se dělá a tak. V porodnici jsme měli přebalovat před kojením, jenomže Mareček se u kojení vždycky pokaká (asi aby toho mohl víc spapat :grinning: ), tak teˇˇdka chvilku zkouším přebalovat po kojení.

Charlie, já se tím ani netrápím. Jenom jsem z toho fakt překvapená. A ještě pořád se na Marečka dívám a nějak mi nedochází, že je vlastně náš a nikdo si pro něho nepřijde, nikomu ho nemusím dát a bude tady s nama pořád :confused:
Charlie, já to naštěstí nezaregistrovala. A věř mi, že bys ho nekopla :grinning:
24. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky poradte když odsaju mlíko odsávačkou a nedám to hned do lednice,tak jak dlouho ho můžu mít v lahvičce?
24. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Blka já sedím na kruhu a včerejší jízda k doktorce byla pro mě fakt horor :unamused: A kolik Mareček váží?
24. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Hani, tak to netuším. Ale ono je to mlíko teplý ne? Tak já bych ho nechala, než vychladne a pak dala do ledničky. A proč ho nechceš dát do ledničky? A proč odsáváš? Máš moc mlíka?
24. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Hani, já jsem si ten kruh chtěla taky koupit, ale doufám, že ty stehy už brzo vypadnou, tak pak bude úúúúúúúúúleva.
Porodní váhu měl 2200g a včera nás pouštěli a měl 2140g. A na 11 jdeme k dr. tak uvidím, kolik si napapal.
24. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Nechci ho dát do lednice abych ho tak za hodku mohla dát malej vypít,potřebuji odsát abych věděla kolik toho malá vypije,zdá se mi že to od včerejška trochu fláká a pak se budí po každej hodině a chce prso,nebo to na mě jen zkouší...
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Ježiš tak to je malinkej a to vás pustili takhle brzo jo?
Sofinka měla 3080 a když jsme šli domů tak měla 2900g a včera u doktorky 2990g a doktorka říkal že by měla přibrat za den 100-150g..
24. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Hani, aha, tak to jo.
Jo jo, je tak malinkej, však ho všechny dr. obdivovaly, jak je malinkej. Oni nás pustili, protože strašně krásně papká (musím zaˇˇtukat). 100g denně :confused: . To mi přijde nějak moc. My jsme měli včera těch 2140g a den předem 2110g.
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
No nic, jdeme se chystat k té dr. Tak zatím pa :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
blani tak to vás fakt pustili brzo, mě kdosi tvrdil, že při propouštění z porodky by mimčo mělo mít aspoň 3kg, tak teda nevím
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
blani tak to zvládněte a pak napiš :wink:
24. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Hani s mlíkem netuším absolutně :sweat_smile:
24. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
to je drobeček, ale on to určitě dožene.
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Charlie, víš za tu dobu co tu čtu, tak to má každá porodnice úplně jinak, hodně se ty porodnice různých věcech liší a docela o dost :unamused:
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
holky ja vas nejak nestiham docitat! :unamused:
24. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.